Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, hogy nem mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem mondom el a megcsalásaimat ha nem derültek ki?

Figyelt kérdés
15 éve házasok vagyunk. Volt egy erősebb mélypont benne amikor 2 évig volt szeretőm, meg eközben 3db egyalkalmas szexuális kalandom. Azóta eltelt 2 év megváltoztam,átértékeltem a helyzetet(a felségem is sokat fejlődött pozitív irányba)megbántam az egészet én is próbálok egyenes emberré válni. A gyermekvállalást tervezzük és bizonytalan vagyok ez miatt. Egy jóbarátom aztmondta jobban teszem ha nem mondom el neki,így neki is megmarad az önbecsülése,én is tanultam az egészből,az a lényeg,hogy pozitív irányba változtam,jobb ember lettem,csak a jövőbe ne csináljak semmit titokban,legyek őszinte mindig.
2018. okt. 30. 14:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jól teszed! Melyik címre küldjük az okleveledet?
2018. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyenes embernek gondolod magad akkor nem hazudsz, hanem férfi módjára megmondod hogy mit csináltál titokban! Egy férfi vállalja a tetteit és a következményeket is. Ha nem vallod be akkor ne szaporodj és ne tedd tönkre a feleséged életét, inkább hagyd el. Van benned gerinc még ezek után hogy más nőkkel csaltad aztán még te állítod be magad jónak? Te egy suttyó vagy....
2018. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Kései Sirató ***** válasza:
25%

Jól teszed! Ha szereted őt, akkor ne akard ezzel megbántani.

Mind2töknek jobb , ha nem tudja.

2018. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%
Persze, szaporodjal is meg erre a kapcsolatra legyszives, ebben a nagy pozitivitasban, hogy mindenkepp legyen meg egy csonkacsaladban felnott gyerek. Aztan majd amikor a baba miatt esetleg nincs szex honapokig, akkor epp melyik szeretodhoz fogsz futni?
2018. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a párodnak is meg kellene adnod az esélyt, hogy ő így is veled szeretné-e tovább. Gyereket vállalni, nem szórakozás.
2018. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
78%

Gondold vegig forditott helyzetben.

Jo nagy K vagy. Szerencsetlen nejednek joga van tudni, kivel el egyutt es kivel akar gyereket vallalni.

2018. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
68%
Remélem a nejed is csal. Te undormány f.eg!! Mondj csak el ,tudja csak meg milyen mocskos dnóval van együtt!! Remélem lebuksz!!
2018. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
29%

Igen jól teszed. Ha elmondod az egyenlő a kapcsolat végével. Én sem mondom el soha és nem is derül ki, így nem fáj senkinek. Különben is lehet hogy a párod is félrekúr, szerinted ő elmondaná?

A kapcsolatok 90%-ában garantált a hűtlenség, tapasztalatból mondom.

2018. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%

Azt tetted volna jól, ha nem dugsz félre.Csoda, hogy nem vittél haza egy kis "finom" nemi betegséget a feleségednek.

Légy férfi(ne hazug kisfiú), és valld be a tetteidet, viselve a következményeket.A nejednek joga van tudni, hogy ki lesz ill. nem lesz majd a gyerekeinek az Apja.

2018. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tudod vállalni a felelősséget a tetteidért, akkor NE gondolkozz gyereken, hisz te is az vagy még. Egy gyereknek kompetens FELNŐTT emberre van szüksége szülőként, aki tiszteli a társát és a családját.
2018. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!