Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszere ket novel csalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszere ket novel csalom felesegem hogy mongya mel neki?

Figyelt kérdés
Egyszerre ket novel csalom 3 honapja van 3 gyerek szeretem ot 43ferfi

#megcsalás #feleség #gyerekek b #ocsnat
2018. júl. 28. 09:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
89%
A helyedben én a helyesírási szótárat választanám.
2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
42%
Ha a postás heti 3szor jól megbszná, rögtön nem lenne depressziós!
2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Közben írod, hogy elhízott. Vannak férfiak, akiknek bejönnek a duci nők, simán találna pasit, aki kívánja, és jót tenne az önbizalmának, depressziójának is.
2018. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora undorító féreg vagy!

Ha te így gondolkodsz róla, nem csoda, hogy depressziós lett. Persze, hogy folyton sír, ha még te is azt érezteted vele, hogy senkinek sem kellene. Igenis vannak olyan férfiak, akik a két kezüket összetennék, hogy a feleségedhez érhessenek. Nem vagyok én sem egy nádszál, de azért akad pasas bőven.

Ennyire lenézed a párod? Mert nekem úgy tűnik, hogy totálisan. Nézd, mondd el neki a szeretőket. Majd elhagy téged, leszel vasárnapi apuka, mindennap modell csajokkal dugsz, közben a "szeretett" feleséged túllép rajtad és talál valakit, aki értékeli öt. Egyből jobb kedve lesz.

Jó ég, ember, vedd már észre magad.

2018. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem érzed magad tudathasadásosnak, amikor le is írod, hogy te megcsalod a feleséged, de ő ne szexeljen mással.


Az érthető, hogy nem kívánod, ez nem választás kérdése, vagy vonz vagy nem vonz, nem tudod ezt befolyásolni. Egyébként is lehangoló egy akaratgyenge ember, legyen az nő vagy férfi. Annyira azért nem nehéz feladat, hogy ne kétszer annyit egyen mint amire ténylegesen szüksége van.


Így vagy úgy, meg kell adnod neki a választás szabadságát, kivéve ha már korábban mondta, hogy akármi is történik, nem akar róla tudni.


Arra sincs szükség, hogy elmond neki hogy megcsaltad. Csak annyit mondjál, hogy nem kívánod már, valószínű a kövérsége miatt, és ez így rossz neked.

2018. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjuk már ezt a kamu kérdést!

Azt írod szereted,utána meg minden szar hájas disznónak lehordod.

Ha el akarna hagyni,minek mondanád el,hogy félredugsz?

Vagy hazudol,vagy igen csak ostoba vagy,

2018. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Most szereted vagy nem?! Meghízott, sajnos vannak nők akikre a gyerek csúnyán rátesz. Nem tudom hogy főz, ha maga miatt csak diétázna, miattad nem igazán tud (neked a pörkölt kell tésztával) akkor kicsit alkalmazkodj. Ha ő is ezt szereti akkor meg gondolkodjon.

Illetve eljárhatnátok, mozoghatnátok többet együtt, akár sportolhatnátok is valamit. Szerintem örülne.


De ez hogy csalod ez bizony nem megoldás. Főleg ha ő nem is tehet az elhízásról. De ha tehet is róla akkor is gerinctelenség felőled. Akkor mondom próbáljatok együtt valamit csinálni. Mégiscsak szült NEKED 3 gyereket!


Vagy válj el, hagyd hogy ő is boldog lehessen. Attól még tarthatod a gyerekekkel a kapcsolatot.

2018. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
de igenis az!! hiaba szeretem ot igenis egy lusta diszno lett belole mert rajtam is volt felesleg mikor osszejotunk de en leadtam miatta es mai napig foglalkozok a testemmel o meg csak menekul a kemeny munka elol es semmit nen kepes magaval kezdeni mert nincsen akaratereje csak sirankozik meg mar sehova sem mert velem eljonni utobi idokben mert zavarja a kulseje pedig mondtam neki hogy mindenki lesz@rja azt hogy hogy nez ki. De o nem o akkor sem akar akkor mondtam neki tegyen erte ne igy nezzen ki de sz@rik bele...
2018. júl. 28. 10:17
 19/46 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te használod ki a nőket ! Ember. Vagy egy nővel élsz akivel vagy . Vagy menj huzd le magad a retyon mert oooh a másik két nő.csak szexre kell . Döntsd nem lehetsz mindenkié egyszerre . És ez bizony bűzlik . 43 évesen ennyit tudsz csak . 19 vagyok és én mégis jobban csajozok ennyi.
2018. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mennyire lusta disznó lehet 3gyerek mellett. Meg mennyi ideje lehet.Hs esetleg nem a kvàidra forgatnad az időd hanem a gyerekekre a feleségednek lenne ideje magàra. Hàtam közepére nem kellenél, te agyon iskolàzott
2018. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!