Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akar még a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még a feleségem tőlem ezek után?

Figyelt kérdés
Első sorban nők véleményére lennék kiváncsi de aki hasonló szituban volt már az is irhat,16 év házasság után a feleségem megcsalt vagyis annál több 3 évig tartott egy nála 15 évvel fiatalabb pasast,kiderült,lebukott,most kézzel lábbal jönne vissza hozzám,mi értelme ennek? Mit akar tőlem ez a nő ezek után? Jön itt a kamuval,hogy ez nem is megcsalás majd 20 év házasság után,meg csak ő szorakozott és hasonlók,ami rejtély nekem mi a fészkes fenét akar tőlem még? Se pénzem amire hajtana se semmim,akkor?
2018. febr. 21. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Pánik... mert furcsa, de lehet, hogy még nagyon kötődik hozzád, és most úgy érzi, hogy minden borul, mindennek vége lesz. És rájött, hogy akár 2 szék között a padlóra is huppanhat... persze ne dőlj be ennek, majd túléli.
2018. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen értem,csak jön most a bla bla engem szeret és hasonlók
2018. febr. 21. 09:04
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

A negyedik X környékén jár, ilyen egyszerű. Nagyon jól tudja, hogy a fiatal srácnak csak arra volt jó, hogy ürítsen belé, de sose vállalná fel őt, mint a párját. És ciki lenne neki elváltként egyedül. Főleg, hogy mindenki rajta röhögne a háta mögött, hogy kihajítottad és egyedül maradt.

Ne legyenek illúzióid, nem téged akar, nem téged szeret, csak jó egy állandó férfi az életében. Itt nem a pénzed a motiváció, hanem ahogy írtam, mások véleménye és a félelem az egyedülléttől.

Dobd ki, ne hagyd, hogy még jobban megalázzon.


25/N

2018. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan ahogy mondtad a blablabla.....Gondolom ha nem bukik le akkor szó nélkül folytatta volna melletted.Úgy basznám ki a cuccaival együtt még aznap az utcára ,hogy a lába nem érné a földet a gerinctelen senkinek és csak nevetnék hangosan.Egt nagy mosoly kiséretében köszönd meg neki ,hogy ennyi esze volt és az èletben ne keressen többé.
2018. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Mit akarhat, valószínű, egy jól össze csiszolódott, egymást támogató, szerető, kapcsolat a tiétek, vagy is volt.

Egyetlen bökkenővel, a párodnak, kevés, rossz volt a szex.

Most, hogy kiderült, mérlegelte, jól működő kapcsolat, kevés szexel, vagy pár jó orgazmus, melyik ér többet. A kapcsolatra voksolt.


Tudom, nem szép dolog, de voltam jó pár házasságban élő nővel. Mind áradozott a kapcsolatáról, semmi pénzért nem hagyta volna a párját. Egyetlen pont, a szex, ami nem volt jó. Nem új kapcsolatot, szerelmet, kerestek, csak és kizárólag orgazmust. Kielégülést, ami javítja a mindennapi hangulatot. Nem egytől hallottam, a szex hiányától, már kínjában a falat kaparja. Neked kell tudni, mi volt közöttetek. Mi az ami rávitte erre a lépésre.

Most is ismerek feleségeket, akik tűzbe mennének a családjukért. Ennek ellenére, hetente, kéthetente lefekszenek mással. Semmi szerelem, csak is azért, ne mindig a kielégületlenség érzete rontsa az élet minőségét.

2018. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Talán már nem szerelmes beléd, ami mondjuk ennyi év után teljesen normális, de neki a csak szeretet nem elég, kell az új, az izgalom. Az izgalom lehet maga a tilosban járás is. Bár ez esetben a fickó nem az első volt. De lehet hogy ez az izgalom a nagy korkülönbség miatt van.


Amúgy meg igaz hogy hozzád nagyon kötődik, biztos pont vagy az életében, ráadásul már mindenképpen része is, de valami valószínűleg mégis hiányzik neki, vagy már nem megfelelő. Veled akar maradni, a biztosban, a szépen felépítettben, az összeszokottban, de mellé kell a szerelem (vagy a titkos viszony) "varázsa", mert így érzi magát teljesnek.

Sajnos van ilyen.


Egy botlást szerintem meg lehet bocsájtani, de 3 évet azt semmiképp sem, az már messze nem botlás.

N

2018. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A rossz szex kizárt mert sajnos csak az müködött köztünk ezt ő is mondta,tehát nem a szex miatt volt.
2018. febr. 21. 09:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7, az még rosszabb... Kérdés akkor miért nem válik. Talán a másik nem akarja felvállalni, ő meg nem akar egyedül maradni.
2018. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bence_ ***** válasza:
100%

Okát ő tudja.

Kérdés az te mit szeretnél?

Egyértelmű, hogy magával foglalkozott az utóbbi 3 évben.

Legalább ettől az esettől kéne eljutni az oszinteségig. Te elmondod miért voltál benne egy rossz kapcsolatban, hiszen. Csak a szex volt jó. Ő is elmondja mit érzett ott. Aztán megbeszelitek mit tudtok kezdeni egymással.

2018. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

3 évig? Hát...én a helyedben tuti nem fogadnám vissza.

Még ha valami kóbor megcsalás lett volna, de három évig tudott így lapulni bakker.

2018. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!