Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akar még a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar még a feleségem tőlem ezek után?

Figyelt kérdés
Első sorban nők véleményére lennék kiváncsi de aki hasonló szituban volt már az is irhat,16 év házasság után a feleségem megcsalt vagyis annál több 3 évig tartott egy nála 15 évvel fiatalabb pasast,kiderült,lebukott,most kézzel lábbal jönne vissza hozzám,mi értelme ennek? Mit akar tőlem ez a nő ezek után? Jön itt a kamuval,hogy ez nem is megcsalás majd 20 év házasság után,meg csak ő szorakozott és hasonlók,ami rejtély nekem mi a fészkes fenét akar tőlem még? Se pénzem amire hajtana se semmim,akkor?
2018. febr. 21. 08:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jellemtelen,sunyi,stb ez tény,de amit két évtized alatt felépitettünk most kezdjem újra?
2018. febr. 21. 09:45
 12/17 Noren1989 ***** válasza:
A lényeg, h ne semmizzen ki legalább. Eltartottad világ életében, emellé?
2018. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes,az én feleségem pont ugyanezt csinálja. Megcsalt, lebukott csak azt vallotta be amit nem tudott tagadni,tehát amit én bizonyítottam rá. Nem akar elválni mert szeret, ha-ha-ha. Nem volt őszinte mikor kérdeztem a dologról,hazudozott össze-vissza. Most hogy elhagyom őt már én vagyok az igazi hi-hi-hi, meg a nagy ő meg mittudomén mi csak ne menjek el. Az a baj hogy az a bizonyos ősbizalom már oda van, szeretem is még őt, de nem hagyom hogy mégegyszer megvezessen így.

45f

2018. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Mit akar? Amit te is írtál: amit két évtized alatt felépítettetek, most kezdjétek elölről?

Nem volt jó a kapcsolatotok, de szeretőt tartani egyszerűbb, mint újra kezdeni mindent. Ezért nem hagyott ott, amikor összejött a fiatal pasival. Akár ki is dobatott volna, akkor hogy érzed volna magad? Sehogyse jó persze.

Beszéljétek meg. Döntsétek el, hogy elváltok, és kezditek újra valaki mással, vagy túlléptek rajta valahogy. Lehet élni nyitott kapcsolatban, esetleg megbocsátani? Arról sem volt szó, hogy vannak-e gyerekek, az is sokat számít a döntéshozatalban.

2018. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%

Egyértelmű hogy dobd ki! Te csak azért kellesz neki mert kapcsolatfüggő. Ha lenne gyerekeket akkor még azért.


A szexben nem vagy elég neki. De ezt nem fogja addig megmondani még reméli hogy együtt maradtok.

2018. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja mit akarhat azzal a beteg agyával. Gondolom ugy van mint a többi, kell neki a biztonságos pont, aki nem hagyja el nem csalja meg akiben megbízhat, aki megteremti neki az otthont, aki mellett ő viszont pasizhat...
2018. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Üdv a klubban. Tőlem tíz évet loptak el. Rúgd ki a francba, ez az egyetlen megoldás. A stabilitás és a biztonság kell neki, amit nyújtottál neki, nem te. Sok erőt kívánok neked!
2018. febr. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!