Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm a párja ételébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm a párja ételébe, miután megtudta, hogy mással flörtölt, hashajtót kevert. mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

a srác kamionos, éppen utazott vissza Olaszországba, ez volt úgymond az utolsó vacsorája, mielőtt a nő kidobta, de előtte még szó szerint megfingatta.


annyit tudunk, hogy a srác nem ért időbe a célvárosba, mert összeszarta magát.


a nője rátett még egy lapáttal, sms-ben írta meg, miközben a csávó valamelyik útszéi budiban fetrengett, hogy mindenről tud, és le is út, fel is út.



2018. ápr. 28. 21:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg megerdemelte...

Kar,h en nem tudtam ilyet kitalalni 8 evvel ezelott.

Ezt biztos megemlegeti a srac.

2018. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem az idióta gyári munkás barátnődet be kéne ültetni valami papír Suzuki Swiftbe, a szembesávba pedig berakni egy gyomorgörcsös kamionost, utána pedig a gyerekeivel megnézetni a véres darabjait.

Egyik haverom így balesetezett majdnem, úgyhogy szerintem a nőt jól kezelésbe kéne vennie 5-6 négernek.

2018. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

#2, most akkor flörtölt, vagy megcsalta?

Tudom, nehéz a magyar nyelv, de a két dolog meg mást jelent. A barátnődnek meg ez legyen a legnagyobb öröme az életében.

2018. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
75%
Fogadok te vagy az állítólagos baratnőd. Ha balesete lett volna és mások élete került volna veszélybe emiatt akkor is örülnél?
2018. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
23%

Jól tette!

Ha fél éve kavarnak, akkor tuti szex is volt. Fujjj bármilyen nemi nyavaját hazavihetett, én kivizsgáltatnám magam a barátnôd helyében.

Megérdemelte a pasi...

2018. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
59%
Ez szégyen a nőre nézve.Még az embert sem tisztelte a "párjában". Ez sokkal durvább megszégyenítés volt, mert a párjánál a testét vette célba, testi fenyítést alkalmazott. Nem érdemelte ezt a kamionos pasi.
2018. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 Csurmi ***** válasza:
63%

A pasi örüljön hogy nem cián és nem üvegszilánk volt amit kapott. Vannak veszélyes nők, és ennél durvábbakat is láttam már.

Ahogy benne van a pakliban hogy egy nő kifog egy agresszív állatot, úgy az is hogy egy pasi kifog egy ételbe cuccokat keverő nőt.

Alapos ismerkedés, a páromnak utánaérdeklődés stb jó megoldás szokott lenni.

2018. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
75%
47 a nő is örüljön, hogy egy ilyen papucs csávót fogott ki, mert egy normális férfi börtönbe juttatja, egy agresszívabb szétveri a rusnya fejét.
2018. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
39%
Remélem a pasi is tudja a hashajtót és feljelenti a nőt a rendőrségen.
2018. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
41%
Kösz kérdező, hogy szerinted semmi az, hogy egész gyerekkoromban bántottak az osztálytársak, amitől a mai napig (26 vagyok) egy darab sz-rnak érzem magam. Köszi tényleg. Itt elvesztetted minden szimpátiám, ami volt.
2018. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!