Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10 napja még nekem írogatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja még nekem írogatott és velem flörtölt? Mi kell ahhoz, hogy valaki 10 nap alatt ekkorát változzon?

Figyelt kérdés

10 nappal ezelőtt még velem akart lenni az adott fiú, most meg egy másik lánnyal van.. miért játszott velem? Valaki érti ezt?

L19/F25


2017. máj. 12. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az kerek tíz napja volt ....-most meg ez van.

Szokj hozzá kislány',sok pasi ilyen -lesz szebb meg jobb....akkor az kell nekik vagy csak újabb.


Ne bánkódj miatta- nem éri meg.


/N.

2017. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Talán elege lett a tökölésből és jött egy másik lány aki nem kérette magát. Nem tudom a pontos részleteket, de így elsőre így jön le.
2017. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha ráfanyalodok a nőkre még valaha, akkor én is etz fogom csinálni már csak azért is :D

30/f

2017. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

10 napja? AZ egy komoly idő.

Kihalt két dinó család közben, és lezajlott egy világháború meg egy jégkorszak.


A felnőtt kateget felemelném 25 fölé.

2017. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, IDEJE FELNŐNOD.
2017. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor majd 1 nap lesz az átfutási idő,akkor aggódj.
2017. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Nem változott semmit. Az írogatás és flört általában nem egyenlő azzal, hogy "te vagy életem szerelme és nem bírok nélküled élni", csupán tetszettél neki és jó eséllyel szeretett volna többet is, ha van rá mód. De úgy néz, ki feladta és keresett mást. Azt te tudod eldönteni csak, hogy te kéretted magad túl sokáig vagy sem.
2017. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem adtál neki semmi pozitív visszajelzést, és beleunt, vagy megismert jobban, és valamiért kiábrándult belőled.
2017. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van aki másnap már mást kér feleségül. Fura világban élünk.
2017. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!