Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm a párja ételébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm a párja ételébe, miután megtudta, hogy mással flörtölt, hashajtót kevert. mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

a srác kamionos, éppen utazott vissza Olaszországba, ez volt úgymond az utolsó vacsorája, mielőtt a nő kidobta, de előtte még szó szerint megfingatta.


annyit tudunk, hogy a srác nem ért időbe a célvárosba, mert összeszarta magát.


a nője rátett még egy lapáttal, sms-ben írta meg, miközben a csávó valamelyik útszéi budiban fetrengett, hogy mindenről tud, és le is út, fel is út.



2018. ápr. 28. 21:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
65%

Nem azt mondtam, hogy a fizikai sárülés erősebb...hanem, hogy nem lehet őket egy szinten kezelni.


Egy érzelmi bántalmazásra/károkozásra nem lehet válasz egy fizikai...ilyen elven ha megbánt valaki meg is ütheted? Mondván, hogy a te lelki fájdalmad súlyosabb és nehezebben gyógyul mint az ő törött orra? A rendőrségen nyilván jót röhögnének az érvelésen...


Nyilván jogos a nő haragja meg a fájdalma is, és senki nem mondja, hogy lépjen túl rajta...de az efféle vak józan észt mellőző bosszú szerintem nem elfogadható.

Mint írtam ha racionálisan belegondolt volna a következményekbe, akár ártatlanok is megsérülhettek volna ebben a kis "akcióban".

2018. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

szerintem racionálisan belegondolt, 5 szem hashajtót tett, az előírás szerint 2 bevétele ajánlott egy alkalommal, tehát nem a tízszeres dózist adta be neki.


amúgy látszik, hogy nem ismered a kamionosok életét.


nekik vannak kijelölt helyek, ahol a dolgukat végezhetik, a hasmenést meg megérzi az ember, hogy mennie kell, nem arról van szó, hogy észrevétlenül összeszarod magad.

2018. ápr. 28. 22:12
 23/51 anonim ***** válasza:
24%

Attól még, hogy valaki megcsal, tiszteletlenül viselkedik veled, és hazudik, neked még nem kell lesüllyedned a szintjére azzal, hogy ilyen módon bosszút állsz rajta.


Ha megcsalnának, akkor szakítanék, nem hisztizve, és nem túlzottan, drámaian kimutatva neki, hogy mennyire fáj, vagy hogyan érint, hogy hazudott, és így viselkedett velem. Egyszerűen csak megmondanám, hogy nekem ez nem megbocsátható, és a jövőben nem akarok vele semmilyen kapcsolatban lenni.

2018. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
61%

Gyógyszerész vagyok szóval pontosan tudom hogyan hat a hashajtó...

A napi 5 szem az általában maximális dózist jelent. (legyen szó stadalaxról tisasenről dulcolaxról stb.) Általában úgy van az adagolás, hogy 1-2 szem szükség esetén és ha nincs hatás max 5/nap.

Nyilván nem mérgező az az 5 szem, de ha pl autópályán jön rá az illetőre a szapora (ahol megállni nem lehet kilométerek vannak a következő megállóig, és mondjuk szennozid származékot kapott ami bélgörcsöt okoz nem pedig széklethígulást, nem csak kifolyik belőle a cucc, hanem heves görcsölés várható) Te ülnél egy ilyen ember kocsijában?


De még ha nem is okoz balesetet, ha emiatt veszti el a munkahelyét (mert nem ért célba) ki fogja fizetni barátnőd a kiesett bért?

2018. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

kedves gyógyszerészke, hülyeség ellen vegyél be valamit.

az okfejtésed nem érdekel, látom, min megy keresztül a barátnőm és a gyereke.


majd ha lesz időm, biztos elkezdem sajnálni a csalfa fasziját, aki azóta már boldoghan éli világát a szeretőjével a közös házukban, a barátnőm meg 3 műszakozik, hogy fel tudja nevelni a gyerekét, és átmenetileg nálam lakik, mert gyerekkel albit nem talált, amit meg is tudna fizetni.

2018. ápr. 28. 22:22
 26/51 anonim ***** válasza:
15%

Én meg majd biztos elkezdem sajnálni a barátnődet aki a gyerekes bosszúját a gyereke jövője elé helyezte egyetlen csók miatt. Min megy keresztül a gyereke? Talán a gyereke tudott bármit is az egészről mi miért alakult így?

Remélem olyan keményen fog dolgozni, hogy beszarik ő is. A férfi meg ugyanolyan jól fog keresni továbbra is. :)

2018. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
16%

Te kezdtél magyarázni a "dózisokról"...XD


Persze támogasd csak barátnőd...nem is értem miért nem vettetek még lapátot és ástátok el a fickót a kertben...okfejtésed szerint az is csak jogos "bosszú" lenne...és még így is ő járna rosszul hiszen akkor már halott, míg a barátnőd még él és szenved...XD nonszensz...


És még mindig nem azt mondom, hogy nincs joga az asszonynak fellépni a férje ellen. Fogadjon ügyvédet, perelje ki a vagyonából, kötelezze gyerektartásra, mószerolja be az új csajánál stb...csomó lehetősége van elégtételt venni a valószínűleg jogos sérelmeiért, de efféle veszélyeztetés szerintem nem megengedhető.


Persze hashajtót tenni a kajába nyilván egyszerűbb. (Az a baj, ha egy ilyen akciót rá tudnak bizonyítani a bíróság egy esetleges jogi ügyben még az is lehet, hogy a férjet fogja támogatni...)

2018. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy egyetlen csók??!!


fél éven át tartott a dolog, míg le nem bukott.


te amúgy a legnagyobb kretén vagy itt, nőgyűlölő és szexista, tehát bármit mondasz, az számomra egyenlő a zéróval.

2018. ápr. 28. 22:32
 29/51 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy ha anyagi gondjaik vannak, miért nem inkább azzal próbál bosszút állni, hogy pénzt szerez a fickótól? (gyerektartás, közös vagyon megosztása?)


Sokkal jobban járna és előrébb lenne ő (és pláne a gyerekek is) mint egy ilyen megmozdulással.

2018. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
59%

A magát gyógyszerésznek valló (és ez leellenőrizhetetlen információ!) válaszolónak csak annyit, hogy egy igazi gyógyszerész a pszichés megbetegedésekkel is tisztában kéne legyen, és ilyen egyoldalúan valószínűleg nem védene egyetlen félrelépő férfit sem, mert másik oldalon tudná, hogy a nő pszichés jóllétére egy ilyen megrázkódtatás hogyan hat ki.


Jaguár megszólalásairól pedig az jut eszembe, hogy neki meg az agya híg, agymenése van, és ráadásul minden gyógyszer nélkül, gyárilag ilyen valószínűleg.


Ha nem, az a gyógyszeripar csődje, hogy ilyen alakokat termel ki.


Te, kérdező, nagyon rendes vagy, hogy befogadtad a barátnőt gyerekestül, a legjobbakat kívánom nekik.


Hosszú távon szerintem csak nyert azzal, hogy a szeretőtől megkapta a fotókat, és tisztán lát a kapcsolata hitelessége felől.

2018. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!