Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm a párja ételébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm a párja ételébe, miután megtudta, hogy mással flörtölt, hashajtót kevert. mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

a srác kamionos, éppen utazott vissza Olaszországba, ez volt úgymond az utolsó vacsorája, mielőtt a nő kidobta, de előtte még szó szerint megfingatta.


annyit tudunk, hogy a srác nem ért időbe a célvárosba, mert összeszarta magát.


a nője rátett még egy lapáttal, sms-ben írta meg, miközben a csávó valamelyik útszéi budiban fetrengett, hogy mindenről tud, és le is út, fel is út.



2018. ápr. 28. 21:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
31%

#28

Szavadon foglak: Közös intelligenciátok a barátnőddel. :))

2018. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
19%

# 28


A kérdésében flörtölést írtál.


Máskor jobban építsd fel a kamu kérdésedet.

2018. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

szerintem itt sokan nincsenek tisztában a flörtölés fogalmával.

nem szexeltek, de amúgy kavartak.


erre mi a jó szó akkor?

2018. ápr. 28. 22:47
 34/51 anonim ***** válasza:
22%

Jó akkor holnaptól én is elkezdem hashajtózni a főnököm, mert folyamatosan gyomorideget okoz nekem, és ez pszichésen rossz hatással van rám...sőt általános iskolában osztálytársaim éveken át csúfoltak és bántottak akkor holnap elüthetem őket kocsival? :D


Nyilván a pszichés fájdalom is fájdalom, ugyanúgy mint egy testi dolog...de egy lelki sérülést akkor sem lehet fizikai károkozással megtorolni. (azért kíváncsi lennék, ha a begyógyszerezett áldozat nő lenne megváltozna e a hozzáállás.)


Az a baj, hogy amúgy érthető is lenne a megcsalt fél bánata és indulata, és tényleg szép a baráti támogatás...de jelen esetben egy ilyen megmozdulás igazából nem segít a család rossz élet helyzetén. Ehelyett inkább a bíróságon kéne kopogtatni...

2018. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

szerintem a főnök vagy volt iskolatársak okozta sérelmek nem említhetők egy lapon azzal, amikor a férjed, gyereked apja a legszűkebb, legintimebb életközösségben, a házasságban árul el, aláz meg téged.


ha ennyi eszed van, akkor én is csodálkozom, hogy egyetemre jártál.

2018. ápr. 28. 22:50
 36/51 anonim ***** válasza:
4%
2018. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
10%

Nem úgy volt h a lelki sebek is ugyanolyan súlyosak és nem lehet őket "összemérni"?.

Nem mind1 ki okozta...Honnan tudhatod, hogy nekem mekkora "fájdalmat" okoztak régi osztálytársak bántalmazásai? (az is éveken át tart, ráadásul érzékeny és sérülékeny gyerekkorban történik amikor a traumák erősebb hatással vannak)


De oké ne én legyek a példa...sok emberrel túl szigorúak voltak a szüleik, vagy elhanyagoltak gyerekkorában...ezek az emberek akkor fizikailag bánthatják a szüleiket felnőve?


Mellesleg én nem sértegettem és személyeskedtem...a helyzetről mondtam véleményt, és tettem fel kérdéseket (amikre választ nem nagyon kaptam csak személyem ellen szóló támadást) Amennyiben ennyire nem érdekel senki véleménye, miért írtad ki a kérdést? Mert szemmel láthatóan már eldöntötted, hogy ez helyes lépés volt...

2018. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

"Nem úgy volt h a lelki sebek is ugyanolyan súlyosak és nem lehet őket "összemérni"?"


szerintem.


de nem szerinted, aki a gerinctelen férj szarásai miatt aggódott csak.


én részemről befejeztem.

2018. ápr. 28. 23:04
 39/51 anonim ***** válasza:
58%
Ez mar buncselekmeny.
2018. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem írtam arról is, hogy ennek a családnak inkább a bíróságon kéne visszavágót venni egy ilyen akció helyett, mert anyagilag jobban járnának a gyerektartás kiharcolásával (már csak a gyerekek miatt is)...meg h jogos a nő haragja...de nyilván ezeket figyelmen kívül hagytad.

De tényleg mind1....a falra hányt borsó esete. :D

2018. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!