Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak. Milyen látni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak. Milyen látni, érezni azt (aki már így jár, mint én), hogy régen elmentél pl Balatonra és volt nő, aki szemezett, flörtölt veled, most hogy öregedtél, nincs párod, már hiába mész nyaralni, nem nagyon vesznek a nők tudomást rólad?

Figyelt kérdés
Nekem régen nagyon sok nő volt, elmentem kirándulni, koncertekre, vízpartra, leszólítottam nőket és mindig volt pár sikerem. Most már, masszívan benne a 30-as éveimben, mintha nem is léteznék, jó persze öregedtem, de nem vagyok még tohonya vénember.Mintha levegőnek néznének a nők. Pedig még ki is sportoltam a testemet, hogy kompenzáljam az arcom idősödését. De nem segít. Láthatatlanná váltam a nőknél, már nem néznek nagyon rám sem, ha leszólítom őket totál érdeklenség van.
2017. júl. 21. 11:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as éveim közepén járok, és rohadtul egy nő sem szemezett, flörtölt velem így soha, szóval ne sírj, papa. Örülj, hogy legalább fiatalon jól néztél ki.
2017. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Továbbra sem tudom ki terjeszti, hogy a férfiak az öregedéssel jobban néznek ki. Szerintem a többség szörnyen néz ki 30 fölött.


Ettől függetlenül azért ne temesd magad, főleg ha sportos is vagy. Kisugárzás is sokat számít, és igyekezz azoknál próbálkozni, akik adják a jeleket, hogy kaphatóak ismerkedésre. Kívülről nézve ez elég egyértelmű, ha túllépsz azon, hogy "ott egy jó nő, odamegyek", közben pedig kézzel lábbal elzárkózott mindenkitől és egyértelműen nem akar senkivel beszélni. Mellette viszont egy kevésbé csinosabb nő meg akár épp nézegeti a többséget és a hajával játszik. Nála nagyobb eséllyel érsz el sikert.

2017. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%

Ott cseszted el, hogy nem a soundra mentél pénzzel kitömve D:

30/f

2017. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, vélhetőleg most is megnéznek a nők, vajon mit is tennének amikor napoznak, pihiznek, beszélgetnek? Aki pasival van, vagy baráti társasággal még az is megteszi, csak nem adja jelét ennek.


Ha ismerkedni szeretnél ne várj arra,hogy valaki flörtöljön Veled, tedd meg az első lépést ha látod,hogy szabad a pálya. Ha csak az egódat szeretnéd növelni, vagy bánkódsz a korod miatt pedig ne tedd, foglald le magad mással, 30 évesen még nincs itt a világvége, nyugi!

2017. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
papa :D
2017. júl. 21. 11:25
 6/36 A kérdező kommentje:
Akik azt terjesztik, hogy a 30-as férfiak jobbak a huszonéveseknél, azok buták vagy valami szalmaszálba kapaszkodnak, hogy most nem megy, majd akkor hátha. Lehet, ha tömve vagy pénzzel, akkor sikeresebb lehetsz akkor, nem tudom. Sosem volt pénzem, átlagos albérlet (saját még nincs), átlagos kereset, átlagos autó. Egy olyan 3-4 éve még nem is egyszer hallottam, mikor mentem anyámmal vásárolni (ciki vagy sem, de akkor bevittem), hogy mondta ez meg az a lány is néz téged, próbálkozz be náluk. Vagy egyetem alatt, oda sem néztem, haverjai mindig mondták, hogy majd kiesik a nők szeme, úgy néznek. Próbálkoztam is néha, volt is nem kevés sikerem. Kaptam még 2 éve is ismerős nőktől, hogy egész jól nézel ki. Azóta egy sem. Max annyit, hogy jól kigyúrtad magad. De nem látom előnyét. Max annyit, hogy mondta már pár nő, de arcra már nem jövök be nekik, így nem akarnak kapcsolatot.
2017. júl. 21. 11:32
 7/36 anonim ***** válasza:

Én 29 múltam, de nyugodtan eltemethetem magam a nők terén. Soha nem néztem ki jól, most sem, később sem fogok. :(

Nincs pénzem, egzisztenciám csak én vagyok.

Sikereim gyakorlatilag nem voltak, nincsenek (leszólítok nőket mindennap, de természetesen csak az elutasítást kapom), és nem is lesznek.


Te szétk.rhattad az agyadat fiatalon, és még most is jól nézel ki.

Nekem meg semmi.


Tök jó dolgot volt, és most tök jó dolgod van.

2017. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

és igen, kb én is így változtam meg (nem a szakállra gondolok, se nem vagyok világsztár).


[link]

2017. júl. 21. 11:33
 9/36 anonim ***** válasza:
Egy 30-as férfi hol öreg? :D Úristen.
2017. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Most tök jó dolgom van? Hát, 2 éve nincs barátnőm. Bár az igaz, hogy 40-eas nőt azért bármikor találhatok még szexre, hobbim során (tánc, stb) a 40-es nők azért még erősen fogdossák az izmaimat. De a huszas korosztálynál láthatatlan vagyok. 30 nál nem tudom mi van, nem nagyon érintkezek olyan nőkkel.
2017. júl. 21. 11:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!