Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak. Milyen látni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak. Milyen látni, érezni azt (aki már így jár, mint én), hogy régen elmentél pl Balatonra és volt nő, aki szemezett, flörtölt veled, most hogy öregedtél, nincs párod, már hiába mész nyaralni, nem nagyon vesznek a nők tudomást rólad?

Figyelt kérdés
Nekem régen nagyon sok nő volt, elmentem kirándulni, koncertekre, vízpartra, leszólítottam nőket és mindig volt pár sikerem. Most már, masszívan benne a 30-as éveimben, mintha nem is léteznék, jó persze öregedtem, de nem vagyok még tohonya vénember.Mintha levegőnek néznének a nők. Pedig még ki is sportoltam a testemet, hogy kompenzáljam az arcom idősödését. De nem segít. Láthatatlanná váltam a nőknél, már nem néznek nagyon rám sem, ha leszólítom őket totál érdeklenség van.
2017. júl. 21. 11:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ez az oldal, olyan kesergős. Olyan jó olvasgatni ezt a nagy kesergést.

El sem tudom képzelni, hogy a való életben ez van.

Még negyvenes éveimben voltak jó huszonéves barátnőim. Hozzá tenném, soha nem voltam kigyúrva, nem voltam pénzes, gazdag, stb. Egyetlen dolog, nem voltam soha rámenős. Lényeg, az érdeklődést folyamatosan fenntartani. Érdekes legyek mindig a nők számára.

2017. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én 40- esként sem így érzem...valamit rosszul csinalsz.
2017. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Van egy 40 es ismerősöm. Vagy 7 éve mondta ezt, de mindig a fülembe cseng. Leéltem az életemből 40 évet, csak az a baj, hogy a szebbik 40-et. Mostantól csak rosszabb lesz, betegségek, láthatatlanság, stb. Ugye az teljesen más, ha az embernek lett 20-on évesen, 30 évesen egy párja, aki elfogadja jóban-rosszban, int ha szingli vagy 35 felett, és érzed azt, hogy nem nagy kell(esz) már senkinek úgy igazán.
2017. júl. 21. 12:11
 24/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de olvasom a hozzászólásaid, ezzel a kesergős búvalbszott stílussal szerinted kellenél egy 20-on éves lánynak, aki szereti a pörgést a vidámságot a lazaságot? Nálad már fejben nincs rendben valami tovább kell lépned el kell engedned a 20-as korosztályt, mert te nem vagy már ott nyerő, ha nem fogadod ezt el állandóan keseregni fogsz csak meg a múlton rágódni!
2017. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Csak azt nem fogják fel sokan, hogy nem mindenki lesz 30-as éveiben ilyesmi férfi. Valakinek nem áll jól az arc megereszkedése, ráncosodás, ritkuló haj. Akik itt osztják az észt, azok szerencsések.


[link]

2017. júl. 21. 12:19
 26/36 A kérdező kommentje:
Amikor szia helyett már majdnem mindig azt hallom, hogy jó napot kívánok...
2017. júl. 21. 12:22
 27/36 anonim ***** válasza:

"Fiatalon is állandóan a csajok "kedvence" voltam és ez nálam nem változott az idővel sem. "


De, akik itt írnak azok SOSE VOLTAK a csajok kedvencei!

2017. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem jó a kisugárzásod, ha taszítod ezt a korosztályt, hidd el csak benned a hiba, mert a 20-as korosztály nagyon rá van "gerjedve" a 30-as férfiakra . Pont, hogy most lehetne neked is aranykorod, mert a fiatal srácok sírnak állandóan, hogy nem tudnak párt találni, mert az összes 20-as csaj 30-as férfiakkal van!
2017. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
27-es , miért ide kik írnak csak értelmi fogyatékos meg ronda emberek szerinted?
2017. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ha titeket is egy 6-7 évvel fiatalabb nő is öreg nyilvánított volna, és szinte csak kudarc élményeitek lenne a nőknél mint nekem, akkor nem írkálántok itt ilyeneket, hogy "olyan jó olvasni ezt a sok kesergést" és társai.


Nem a magas lóról kell észt osztani b.sszátok meg!!!!!

2017. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!