Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak. Milyen látni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak. Milyen látni, érezni azt (aki már így jár, mint én), hogy régen elmentél pl Balatonra és volt nő, aki szemezett, flörtölt veled, most hogy öregedtél, nincs párod, már hiába mész nyaralni, nem nagyon vesznek a nők tudomást rólad?

Figyelt kérdés
Nekem régen nagyon sok nő volt, elmentem kirándulni, koncertekre, vízpartra, leszólítottam nőket és mindig volt pár sikerem. Most már, masszívan benne a 30-as éveimben, mintha nem is léteznék, jó persze öregedtem, de nem vagyok még tohonya vénember.Mintha levegőnek néznének a nők. Pedig még ki is sportoltam a testemet, hogy kompenzáljam az arcom idősödését. De nem segít. Láthatatlanná váltam a nőknél, már nem néznek nagyon rám sem, ha leszólítom őket totál érdeklenség van.
2017. júl. 21. 11:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"27-es , miért ide kik írnak csak értelmi fogyatékos meg ronda emberek szerinted?"


Ebbe a kérdésbe gondoltam!

2017. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled az én stílusom nem leszóló és nem magas lóról beszélek, hanem próbálok segíteni.
2017. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mit, hogy mindig is bírtak csajok? Ez a segítség?
2017. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és egyenes, őszinte véleményt mondok rólad. 33 éves csinos nő vagyok és nincs semmiféle hátsó szándékom és nem is ismerkedem.
2017. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ez rohadtul nincs így, sőt most közel a 40-hez sokkal könnyebben becsajozok mint 10 évvel ezelőtt. Mondjuk nem a 20 éves korosztályt keresem, azok teljesen hidegen hagynak. Vagy nem jó helyen próbálkozol vagy nem megfelelő társaságban, szedd össze magad és ne siránkozz!!!!

39F

2017. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nos, mivel régen se voltam a nők kedvence, így a maihoz képest, ha elmegyek Zamárdiba pár napra kikapcsolódni, semmi változást nem észlelek. Max. annyit, hogyha nő jönne ismerkedni, mostmár én hajtanám el a 3,14csába válogatott szidalmak közepette.

Különben is, azért megyek le a Balatonra, hogy ÉN jól érezzem magam. Nincs szándékomban csajokat felszedni, még kevésbé vadidegeneket csak úgy á lá natúr a partról.

Ha sikeres akarsz lenni a nőknél ott (is), jó külső, kigyúrtság és sok pénz kell hozzá. Ott se jobbak a nők, ne hidd.


#12 együttérzek veled. Klimaxos elhízott ráncosodó nő kinek kellene?


#16, nem fogsz örülni annak, amit most mondok, de ha valaki 30 éves koráig nem volt sikeres a nőknél, utána mégannyira sem lesz az. Bármilyen fogadást állok.

Ha megnyeri a lottóötöst, az persze kivétel.

A trollokkal meg ne foglalkozz, jellemzően azok osztogatják akkora elánnal az okos tanácsaikat, akiknek soha nem volt problémájuk a párkereséssel, és könnyen ordibálnak be a pálya széléről baromságokat.


#21, én voltam lent a Soundon, nekem nem kell semmit elképzelnem. Láttam, tapasztaltam, és ez nékem elég.

2017. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!