Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak. Milyen látni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak. Milyen látni, érezni azt (aki már így jár, mint én), hogy régen elmentél pl Balatonra és volt nő, aki szemezett, flörtölt veled, most hogy öregedtél, nincs párod, már hiába mész nyaralni, nem nagyon vesznek a nők tudomást rólad?

Figyelt kérdés
Nekem régen nagyon sok nő volt, elmentem kirándulni, koncertekre, vízpartra, leszólítottam nőket és mindig volt pár sikerem. Most már, masszívan benne a 30-as éveimben, mintha nem is léteznék, jó persze öregedtem, de nem vagyok még tohonya vénember.Mintha levegőnek néznének a nők. Pedig még ki is sportoltam a testemet, hogy kompenzáljam az arcom idősödését. De nem segít. Láthatatlanná váltam a nőknél, már nem néznek nagyon rám sem, ha leszólítom őket totál érdeklenség van.
2017. júl. 21. 11:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
46%
A Nyugati világban, a XXI.században! Na itt öreg egy 30-as férfi.
2017. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
48%

"De a huszas korosztálynál láthatatlan vagyok"


Akkor totálisan lehetetlen, hogy huszonéves csajom legyen kigyúratlanul, pénztelenül. Megyek a kötélért, viszlát világ! :(


Nekem nem kell 40-es nő.


7-es voltam.

2017. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira nem öreg egy 30-as férfi, de akkor szexelgess a 40-es nőkkel.

Bánja a fene. :D

18l

2017. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
79%

Engem 29 évesen, egy 23 éves, és egy 22 éves lány is öregnek tartott.

30+ évesen mi lesz így?

2017. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Sajnos el kell keserítsem azokat, akik azt hiszik, ha kigyúrja magát, más lesz a szitu. Max megmondják, hogy jó testalkatod lett, de ennyi. A pénzné nem tudom mi van, sosem voltam gazdag, átlag kereset, átlagos munkahely, minden más is átlag. Volt egy egész korrekt kinézetem, amivel annó hódítottam pár tucat lányt. De ez elmúlik. 10 ből 9 férfinál nem válik előnyére az öregedés. Ez csak a hollywoodi filmeken felnőtt emberkéknél van ott a fejében, hogy 40 esen néz ki a legjobban a férfi. Igen, ha sármosan öregszik, mint pl Sean Connery, Marlon Brando stb, (ritka). Vagy méregdrága arcplasztikát használ, mint a nagy színészek 90%-a. Na úgy lehet jól kinézni 40 körül. Vagy ha szerencsés a genetikád. De nézz körbe mi a helyzet a mai magyar 40 körüli férfiakkal. Lehangoló a helyzet, kopaszodás (nekem is kicsit megritkult), őszülés, elhízás, sörhas, ápolatlanság, igénytelenség, búskomor tekintet.
2017. júl. 21. 11:48
 16/36 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs mese. Prostizás életem végéig. Hagyom a leszólításokat. Mi értelme csinálni? Úgy is mindegyik visszautasít!
2017. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Volt egy 24 éves barátnőm 2 éve. Nézte a régi képeimet faceen, azt mondta, mintha nem is ugyanaz az ember lenne a két képen, akkor nagyon tetszettem neki. Akkor is volt bennem valami, ami megfogta, szóval összejött velem. De megcsalt egy fiatalabb férfival később. Minden nőnek fontos valamilyen szinten a jó külső, nekem van összehasonlítási alapom. Aki huszonévesen sikertelen, az sok jót ne várjon, hogy majd megváltozik a dolog. Max a magabiztosság adhat egy kis löketet később,
2017. júl. 21. 11:53
 18/36 anonim ***** válasza:
Akkor itt leszek ellenpéldának a sok kesergő között :) Én a 30-as éveim végében járok és nem hogy megnéznek a fiatal csajok, de be is próbálkoznak. Fiatalon is állandóan a csajok "kedvence" voltam és ez nálam nem változott az idővel sem. Nagyon hízelgő, mikor egy 16 - 17 éves csaj lesi az embert, de azért ezzel nem tudok mit kezdeni, de 20-as éveiben járó csajoknál már nem utasítok vissza senkit, aki szimpatikus számomra. Én sem vagyok gazdag, nem vagyok kigyúrva sem, hanem sportos alkatú vagyok, mivel sportolok. Van egy egyéniségem, ami bejön a csajoknak , magamat adom nem játszom meg magam ez a legfontosabb , szóval ne keseregjetek. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy édesanyám révén jó géneket örököltem, mert 60 éves, de nem néz ki annyinak és semmi arcfelvarrás vagy ilyen kezelés. A koromból simán 10 évet letagadhatok, ezért is nyomulnak rám a fiatal csajok még mindig :)
2017. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Majd az itteni 18-25 körüli nők is, akik most osztják az észt, hogy így jártál, majd olyan 32-35 évesen elkezdik tapasztalni, hogy már csak szexre lesznek jók (arra mindig jók lesznek) a legtöbb férfinak, de kapcsolatra a huszonéveseket fogják a férfiak preferálni, akkor fogják majd ezt ők is átérezni. Férfiaknál más a szitu, hogy a legtöbb nőknek ők nem szexre kellenek. vagy inkább arra sem, ha eddig sem.
2017. júl. 21. 11:55
 20/36 A kérdező kommentje:
Na igen, én viszont nem tagadhatok le egyet sem, sőt plusz 5 év inkább. Pedig ha valaki sportol, és nem mocskot eszik, sok folyadékot fogyaszt, az én vagyok.
2017. júl. 21. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!