Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 30eves ffikent hogy találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30eves ffikent hogy találok fiatal szeretőt? Milyen korosztálynál van esélyem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 13:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
75%

Ez csak szerintem gáz? Lehet, hogy egy taknyos kölyöknek leszek elkönyvelve, meg ez a felnőttek dolga meg hasonló szarságok, de kérdezem én... Ha már van egy társad, de nem szereted vagy egyéb más okok, amiért egy ilyen gerinctelen dologra vetemednél, akkor miért nem szakítasz vele/válsz el tőle?! Jobb már úgysem lesz a dolog, ez meg csak olaj a tűzre. Az meg, hogy valaki kiírja egy oldalra ráadásul egy 30 éves férfi... Szerintem ennél undorítóbb dolog nem sok van.

16/L

2018. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 csornijpeter válasza:
82%

A fiatal szerető találásának számtalan módja van, könyvet lehetne írni róla.

Ha sármos vagy, szellemes, okos,jó kiállású akkor bármelyik korosztálynál van esélyed. Ha ennek ellenkezője vagy, akkor is van, mert a zsák megtalálja foltját. A pénz nem hátrány, mert mint tudjuk, az igaz női szerelmet táplálja.

2018. ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
20-25év közötti lányoknál, elég nagy esély van :
2018. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
12-es kikérem magamnak, nem mindenki a pénzre bukik. Annyira vicces, hogy a férfiak hajtanak a fullos bukszákra és amikor egy nőnek anyakönyvezett valami csak a pénzére megy akkor meg sír a szája ahelyett, hogy keresne egy olyan nőt, aki a személyiségét szereti és nem a pénzét. Tudom, hogy nem sok van, de nem lehetetlen találni, ráadásul azt látom, hogy a férfiak nem is próbálnak olyan nőt találni, aki azért szereti őket akik.
2018. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
ìrj
2018. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként szeretőt találni?


- 10/10-es külső

- Pénz


Ha ezek közül egyik sincs, akkor legyél:


- kamugép

- jó orrod legyen a nagyon buta nőkhöz


Ennyi a titok!

2018. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!