Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Óvszerpapírt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Óvszerpapírt találtam a szobában. Most született babánk, azt hittem minden rendben.

Figyelt kérdés

3 hete született kisbabánk, a párkapcsolatunk kicsit hullámzó, mert terhességem alatt nem voltam könnyű eset.. egy félreértés miatt elkezdtem féltékenykedni és túlzásokba estem, veszekedtünk, belenéztem a telefonjába, lebuktam, stb ilyen dolgok történtek. Ő mindig jól kezelte a helyzetet, szerelmet vallott szinte minden nap, vidám volt és kedves. Nekem mégis mindig volt valami bajom, hisztiztem valamin sokszor, annyira hülye vagyok, biztos ezek a dolgok vezettek ide..


Megszületett a babánk és minden nagyon jó volt, de egyik nap tovább bent kellett maradnia a munkahelyén, ami furcsa mert soha nem kellett még. Online rendszerük van, amiben meg lehet nézni mindent, órákat, fizetést. A plusz órák nincsenek ott. Azt mondta biztos majd fizetéskor ott lesznek..


Ezután másnap délután elment egy haverjával egy sört meginni, ami megint csak furcsa volt mert sosem szoktak eljárni csak így, néha itthon megisznak egyet, vagy csak simán beszélgetnek itthon. Amíg ott volt felhívott, de furán viselkedett, kiment az utcára telefonálni, mert hogy “bent túl zajos”, majd bentről a pult mellől hívott, de amikor visszament az asztalhoz akkor hirtelen mindig gyorsan le kellett tennie. Aztán kiakadtam hogy kivel van, majd kb fél óra múlva felhívott a haverja a párom telójáról hogy együtt vannak..


Ez után másnap vagy 2 napr rá, nem tudom melyik nap találtam egy óvszer papír fecnit a szobában, a szekrény előtt, ahol öltözni szoktunk. Mi nem is szexelünk még szülés óta, előtte sem használtunk óvszert. Itthon nem történhetett mert mindig itthon vagyok a babával.

Rákérdeztem és teljesen higgadtan tagadta, mondta hogy ez meglepő és hogy került óvszer a szobába. Azt mondta biztos rátapadt a cipőjére, mást nem tud elképzelni. Nem is megyünk be cipővel a szobába. Minden nap felhoztam neki, higgadt voltam aztán bőgtem, mondtam megbeszéljük csak mondja el, és az okát is. Akkor megint szerelmet vallott hogy nekem nem okozna fájdamat, stb. Nagyon őszintének tűnt, de nem tudom. Annyira egyértelmű.


Ma megint késik, nem is szólt, hívogattam és nem veszi fel, majd 2 óra múlva írt egy smst hogy munkahelyi problémák miatt (amiről mesélt)bent van....



2017. dec. 14. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

Köszi. Kedves 55ös teljesen igazad van, borzalmasan viselkedtem és örülnöm kellett volna hogy van egy jó kapcsolatom, és nem elrontani. Azon a véleményen vagyok hogy mindkettőnk hibás, én azért mert hisztiztem egyfolytában, ő meg azért mert megbeszélés helyett ezt az utat választotta. Azóta beszélgettünk sokat és rájöttünk hogy mindketten elhanyagoltuk egymást és már annyira nem adtunk bele semmit a kapcsolatba,csak úgy együtt éltünk mint a lakótársak. Pedig ennek az időszaknak kellene lennie a legszebbnek.

Nem tudom mi lesz velünk, egyelőre ki kell tisztulnia kicsit a fejemben a dolgoknak, és így hogy megnyílunj egymásnak így legalább tudjuk az okokat és mindketten gondolkodhatunk hogy mit hogyan..


Köszi szépen

2017. dec. 18. 10:12
 62/70 anonim ***** válasza:
92%
Egy kapcsolat megromlásáért két ember a hibás, de egy megcsalásért viszont csak egy...esetleg néha másik kettő, attól függően a másik partner milyen szándékkal megy bele. Én nem bíztatlak arra, hogy hagyd el (én ezt tenném, ha a helyzet megengedné) de ne hagyd magad beledumálni abba, hogy te voltál a hibás, mert úgy fog ezzel zsarolni később is mint a pinty. Majd a következő megcsalásnál.
2017. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz jó vége ennek. Lehet, hogy most kibékültök, tudom, hogy kiszolgáltatott vagy pénz nélkül egy bébivel, de erős a gyanúm, hogy kb 3 év múlva egyedül fogsz maradni a babával ugyanúgy. 3 év múlva írd le ide mi történt. Én nagy összeget fogadnék rá, hogy így lesz.
2017. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
88%

Az a leggázabb az egészben, hogy sikerül téged úgy manipulálnia, hogy még a végén te kérsz elnézést...

Ezt annyira szomorú olvasni.

Elhiszem, hogy nehéz helyzetben vagy, hogy ott a baba, de borzasztó olvasni, hogy sikerül beledumálnia a fejedbe, hogy nem az a legnagyobb probléma, hogy ő félrekúrt és még mindig kvára nem őszinte veled, hanem az, hogy amikor te totál hormonális káoszban voltál, hogy viselkedtél... Mert persze, nem lehet mindent a terhesség számlájára írni, de azért na... félredugni se kellene, pláne uána meg egyik hazugság után tolni a másikat.

Sajnálom, de szerintem sokat fogsz még sírni. :(


(fogadni mernék, hogy a kérdésben leírt féltékenykedésed se alaptalan volt)


Ha mondhatok ilyet, annyit kérek tőled, mint nőtársamtól, hogy ha folytatjátok együtt (márpedig válaszaidból gondolom igen), akkor tényleg beszéljétek át őszintén, mondjon el mindent, de ne hagyd, hogy az legyen a vége, hogy te vagy az oka mindennek.


Legjobbakat neked és a babának

2017. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
79%

Hát jól hagytad magad megdumálni kérdező. Értem én, hogy te sem úgy viselkedtél ahogy kellett volna, de ez nem mentség, és gyanítom, meg volt az alapos oka a féltékenységednek is. Csak ügyesen csinálta. Most se sokon múlott.

Az a baj, hogy ezek után, hogy ennyit tök simán a szemedbe hazudott, egy árva szavát nem lehet elhinni. Most eljátssza a megbánót, meg mindketten elrontottuk, elhidegültünk stb maszlagot beadja,de hogy mi az igazság, az megint más kérdés. Nagyon óvatosan adjál neki új esélyt, mert sanszos, hogy csúnyán át vagy verve a palánkon.

2017. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezo,


te nem vagy hibas!!!

2017. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Abba gondolj bele, hogy mindketten ugyanabban a kapcsolatban vagytok, hibàztatok mikor elhanyagoltàtok egymàst. Mégis CSAK ő volt az, aki félrement, és ez nincs véletlenül. Azért van, mert neki nem vagy olyan fontos, mint ő neked. Ezek utàn nem várhatsz tőle màst! Nem szeret, nem tisztel, szemrebbenés nélkül megalàz! Abban sem vagyok biztos, hogy a teljes igazsàgot mondta. Bàr mindegy is. Következő megcsalàsnàl lesz szex is. Mert lesz következő.
2017. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mi a helyzet?


Amúgy meg, még egy különutas, aki nem figyelt minden részletre. Ha a mobil, e-mail, Facebook is üres volt, egy papírfecnivel lebukni...hát öcsém, ezt tanítani kellene.


Ésszel kell félrekúrni, azt a papírcetlit egy fél másodperc alatt ki lehet dobni bármelyik kukába. De inkább el sem hozni a blokkot a boltból (+szigorúan készpénzben fizetni).

2019. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Kerdezo,mi ujsag azota?
2019. jan. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 Mici24 válasza:
Én is érdeklődnék, hogy mi történt azóta?
2020. febr. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!