Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Óvszerpapírt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Óvszerpapírt találtam a szobában. Most született babánk, azt hittem minden rendben.

Figyelt kérdés

3 hete született kisbabánk, a párkapcsolatunk kicsit hullámzó, mert terhességem alatt nem voltam könnyű eset.. egy félreértés miatt elkezdtem féltékenykedni és túlzásokba estem, veszekedtünk, belenéztem a telefonjába, lebuktam, stb ilyen dolgok történtek. Ő mindig jól kezelte a helyzetet, szerelmet vallott szinte minden nap, vidám volt és kedves. Nekem mégis mindig volt valami bajom, hisztiztem valamin sokszor, annyira hülye vagyok, biztos ezek a dolgok vezettek ide..


Megszületett a babánk és minden nagyon jó volt, de egyik nap tovább bent kellett maradnia a munkahelyén, ami furcsa mert soha nem kellett még. Online rendszerük van, amiben meg lehet nézni mindent, órákat, fizetést. A plusz órák nincsenek ott. Azt mondta biztos majd fizetéskor ott lesznek..


Ezután másnap délután elment egy haverjával egy sört meginni, ami megint csak furcsa volt mert sosem szoktak eljárni csak így, néha itthon megisznak egyet, vagy csak simán beszélgetnek itthon. Amíg ott volt felhívott, de furán viselkedett, kiment az utcára telefonálni, mert hogy “bent túl zajos”, majd bentről a pult mellől hívott, de amikor visszament az asztalhoz akkor hirtelen mindig gyorsan le kellett tennie. Aztán kiakadtam hogy kivel van, majd kb fél óra múlva felhívott a haverja a párom telójáról hogy együtt vannak..


Ez után másnap vagy 2 napr rá, nem tudom melyik nap találtam egy óvszer papír fecnit a szobában, a szekrény előtt, ahol öltözni szoktunk. Mi nem is szexelünk még szülés óta, előtte sem használtunk óvszert. Itthon nem történhetett mert mindig itthon vagyok a babával.

Rákérdeztem és teljesen higgadtan tagadta, mondta hogy ez meglepő és hogy került óvszer a szobába. Azt mondta biztos rátapadt a cipőjére, mást nem tud elképzelni. Nem is megyünk be cipővel a szobába. Minden nap felhoztam neki, higgadt voltam aztán bőgtem, mondtam megbeszéljük csak mondja el, és az okát is. Akkor megint szerelmet vallott hogy nekem nem okozna fájdamat, stb. Nagyon őszintének tűnt, de nem tudom. Annyira egyértelmű.


Ma megint késik, nem is szólt, hívogattam és nem veszi fel, majd 2 óra múlva írt egy smst hogy munkahelyi problémák miatt (amiről mesélt)bent van....



2017. dec. 14. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyanús, hogy tényleg megcsal.. undorító, hogy még ígyis képes higgadtan a szemedbe hazudni.
2017. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
12%
meg, igen, megcsal - de mi az, hogy megcsal? Kiürítette a zacskóját egy épp pasiban szűkölködő nőfélénél. Ennyi. Megy hozzád, nem? haza megy, nem? Akkor meg?
2017. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

Ma amikor később ért haza kicsivel akkor nagyon ki volr bukva úgyhogy ez gondolom tényleg a munkahelyi problémája miatt volt. Vagy ki tudja. Ma megint előjött a téma és megint szépen mondta hogy tényleg engem szeret miért kellene más. Annyira őszintének tűnik, de most hogy valaki írta hogy jó színész, hát ahogyan ismerem igenis jó.


Az óvszerpapír csak egy kis fecni volt, a sarka a papírnak.

Amúgy ki az az idióta aki a papírt a zsebébe teszi??! Miért nem dobta ki vagy le a földre vagy akárhova rögtön? Már azon is gondolkodtam hogy mikor nem voltam itthon, hogy itthon történt. De mindig itthon vagyok amikor ő is.

2017. dec. 14. 23:42
 24/70 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szexelt egyet a kocsiban, zsebre tette a papírt, mert nyilván az autóban nem hagyhatta, és amikor a szobában vette le a ruháját, kicsúszott belőle.

De ne legyen igazam.

A legjobbakat neked!

2017. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszeres papír sarka az olyan, hogy a nyílt utcán hever és arra vár, hogy ráragadhasson egy hűséges, ártatlan férj cipőtalpára. Utána egészen hazáig vitte. A szobába, ahova be se mentek cipőben. Ugye ezt te sem gondolod komolyan?


Egyébként ez a túlzott higgadtság elég gyanús.

2017. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

Ha ezek a dolgok nem történtek volna, nem lenne okom gyanakodni mert annyira kedvesen viselkedik és mindent megtesz értünk. Pont ezért nem tudom, lehetséges ez? Nem akarom elhinni. De mindenki egyértelmű közös véleményen van. Meg lehet ezt bocsátani? Ha megtette és tagadja akkor bármikor nyugodt szívvel meg fogja tenni. Hogyan vegyem rá hogy valljon?

Kollégáit nem tudom megkérdezni nem vagyunk olyan viszonyban. Haverja fedezné, akármi történik.

2017. dec. 15. 07:12
 27/70 anonim ***** válasza:
88%

Egy előző válaszoló vagyok, végig olvastam a válaszokat és annyit tennék hozzá én is, hogy azért azt felnőtt férfi lévén meg kéne érteni, hogy egy terhesség alatt felborulnak a hormonok, az ember nyűgös, fáradt, feszült, ideges, rosszul van, igen, máshogy viselkedik, adott esetben féltékeny, de! Szerintem te is túlzásba vitted, de ez nem mentség arra, hogy - nagy valószínűséggel - megcsal. 3 hetes, meg akárhány hetes baba mellett, meg úgy általában ez egy nagy féregség, ilyennel ne maradj, pláne, ha nem vallja be és a szemedbe hazudik. Persze, hogy hazudik, hiszen ott vagy neki te, a biztos luk, ha a másik elhagyja, meg a lakás, stb.

Én a helyedben megmondanám neki, hogy tudok mindent, tőle is akarom hallani... Hátha megijed es bevallja...

Amúgy nekem volt ilyen barátom, gyanakodtam, rákérdeztem, nem, ő szeret, csak én, csak velem, aztán amikor gépezett és oda ültem mellé, ott beszélt Facebookon a csajjal, de még akkor is tagadta. Még akkor is, mikor megláttam, hogy elhívta pizzázni. Sose derült ki, csak akkor, mikor szakítottam végleges haverja mondta, hogy már akkor is rá volt függve a csajra.

2017. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
33%

Terhesség közben is és szülés után is nehéz nehezebb egy kapcsolat.Tombolnak a hormonjaid első babánál minden olyan kusza, a baba személyében jelen lesz egy harmadik.

Foglalkozz a pároddal ne csak anyuka legyél.Én azt tartom, hogy jó esetben azt kapod vissza amit adsz.

Örülj neki ha haza ér, öleld meg bujj hozzá, mond neki, hogy szereted.Ne hisztizz ne nyomozz.Próbáljatok visszatalálni egymáshoz.Lehet botlott a párod de nem biztos, hogy a válás a jó megoldás.

2017. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
89%

Ölelni, hozzá bújni, csókolgatni, mikor fél órája másba mártogatta, mást ölelgetett, mást csókolgatott úgy, hogy otthon egy három hete szült nő várja?? Ezt nem gondolhatod komolyan :o

Létezzen már az a tartásnak nevezett valami, még ha nyűgösebb volt a terhesség alatt, akkor is...

Mikor az első gyerekkel voltam terhes, a 6 (!) héttől végig szextilalom volt, mégse ürített másba a férjem.

Egy pöts a kérdésben szereplő delikvens, nem hogy még puszilgatni való :o

2017. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
83%
Terhességem 6. hetétől tilos volt a szex, de eszembe nem jutott volna, hogy a férjem másfelé nézeget. A csillagokat is lehozta volna az égről, ahogyan teszi azt már 12 éve. A férjed 1000 %, hogy megcsal, ez nem is kérdés. Lehet magyarázkodni, hogy itt volt, ott volt, de az óvszeres zacsit nálam már nem tudná kimagyarázni. Kerek perec megmondanám neki, hogy megingott a bizalmam, pakoljon össze és menjen isten hírével. Nem aláznám meg magam azzal sem, hogy másoktól kérdezősködök. Legyen benned némi önbecsülés és tartás, küldd el, gondolkodjon el, hidd el be fogja vallani. Visszaút pedig nálam nem lenne, gerinctelen férfinak tartom az ilyet, aki ennyire nem tud uralkodni az ösztönein, ráadásul a közös babátok még csak pár hetes. Ennél undorítóbb nincs, és azt gondolom, hogy bármilyen is a feleség, a hormonok megbolondítják, ez nem ok arra, hogy egy férfi így viselkedjen. A házasság erről szól, ezt vállalta mindkét fél. És mennyi nehéz helyzet lesz még az életben, amit ő így fog megoldani? Na ne... Szabadulj meg tőle még most!
2017. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!