Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Óvszerpapírt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Óvszerpapírt találtam a szobában. Most született babánk, azt hittem minden rendben.

Figyelt kérdés

3 hete született kisbabánk, a párkapcsolatunk kicsit hullámzó, mert terhességem alatt nem voltam könnyű eset.. egy félreértés miatt elkezdtem féltékenykedni és túlzásokba estem, veszekedtünk, belenéztem a telefonjába, lebuktam, stb ilyen dolgok történtek. Ő mindig jól kezelte a helyzetet, szerelmet vallott szinte minden nap, vidám volt és kedves. Nekem mégis mindig volt valami bajom, hisztiztem valamin sokszor, annyira hülye vagyok, biztos ezek a dolgok vezettek ide..


Megszületett a babánk és minden nagyon jó volt, de egyik nap tovább bent kellett maradnia a munkahelyén, ami furcsa mert soha nem kellett még. Online rendszerük van, amiben meg lehet nézni mindent, órákat, fizetést. A plusz órák nincsenek ott. Azt mondta biztos majd fizetéskor ott lesznek..


Ezután másnap délután elment egy haverjával egy sört meginni, ami megint csak furcsa volt mert sosem szoktak eljárni csak így, néha itthon megisznak egyet, vagy csak simán beszélgetnek itthon. Amíg ott volt felhívott, de furán viselkedett, kiment az utcára telefonálni, mert hogy “bent túl zajos”, majd bentről a pult mellől hívott, de amikor visszament az asztalhoz akkor hirtelen mindig gyorsan le kellett tennie. Aztán kiakadtam hogy kivel van, majd kb fél óra múlva felhívott a haverja a párom telójáról hogy együtt vannak..


Ez után másnap vagy 2 napr rá, nem tudom melyik nap találtam egy óvszer papír fecnit a szobában, a szekrény előtt, ahol öltözni szoktunk. Mi nem is szexelünk még szülés óta, előtte sem használtunk óvszert. Itthon nem történhetett mert mindig itthon vagyok a babával.

Rákérdeztem és teljesen higgadtan tagadta, mondta hogy ez meglepő és hogy került óvszer a szobába. Azt mondta biztos rátapadt a cipőjére, mást nem tud elképzelni. Nem is megyünk be cipővel a szobába. Minden nap felhoztam neki, higgadt voltam aztán bőgtem, mondtam megbeszéljük csak mondja el, és az okát is. Akkor megint szerelmet vallott hogy nekem nem okozna fájdamat, stb. Nagyon őszintének tűnt, de nem tudom. Annyira egyértelmű.


Ma megint késik, nem is szólt, hívogattam és nem veszi fel, majd 2 óra múlva írt egy smst hogy munkahelyi problémák miatt (amiről mesélt)bent van....



2017. dec. 14. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
94%

az első oldalon írtam (jól le lettem pontozva), hogy ne dobd ki, mert nem járnátok jól anyagilag. ha már megcsalt (ami valószínű), legalább anyagi hátrányotok ne származzon belőle.


én továbbra is lesném, de nem cirkuszolnék. mindenesetre az semmit sem jelent, hogy a szemedbe nézve mond valamit. engem évekig átvert az exem, pedig azt hittem, ravasz róka vagyok.


ismét le leszek pontozva, de bizony belenéznék a telefonjába, levelezésébe, gépébe. most legalább okod van rá - mert ez a "cipőre ragadt kotonzacsi" nagyon átlátszó.

2017. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
29%

Dobd ki minél hamarabb. Az a lényeg, hogy hazudik. Ha nem képes várni a terhesség alatt és a szülés után akkor jobban is teszed, hogy kidobod. Bár az is lehet, hogy ő menne csak nem mer elhagyni téged a kicsi miatt, inkább megrendezi ezt a jelenetet, hogy te zavard el.

Mindkettőtöknek jobb lesz. Te nevelheted egyedül a gyereket, ő meg kaphat egy megértőbb nőt aki nem féltékenykedik.

2017. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Beleneztem mindenhova (email, facebook stb) es semmit nem talaltam. A telefonjat sosem rejtegeti vagy viszi magaval.
2017. dec. 15. 14:58
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu kérdező?
2017. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Sajnálom, de szerintem is megcsal a pasid. Az, hogy nem vallja be, kb természetes, kevés pasi teszi meg. Hiába nincs vallomás, már soha nem fogsz benne megbízni ezek után, erre jobb, ha felkészülsz, ha az következne, hogy vele maradsz. Amúgy aki egyszer csal, az meg fogja tenni többször is.

Én nem tudnám megbocsátani a hűtlenséget, és nem is akarnám. Ránézni nem tudnék undor nélkül ilyen után, nem hogy megcsókoljam, vagy lefeküdjek vele. A bizalomnak oda, és soha nem tudná visszaszerezni, úgy meg értelmetlen az egész. Ha a helyedben lennék, véget vetnék a kapcsolatnak, elhagynám. Nem lenne szabad megaláznod magad azzal, hogy ezek után együtt maradsz vele. Később úgyis megcsal majd megint.

2017. dec. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:

A mai kérdezősködés után először tagadta majd bevallotta hogy megcsalt egy random nővel amikor végzett a hétvégi éjszakai műszakkal (szombaton mindenfelé buli van,nem nehéz találni). Állítólag csak leszopta gumiban, de el sem élvezett. Amit nem hiszek el de nem is lényeg. Most kaptam észbe hogy tényleg szombaton később ért haza kb 1 órával de annyira fáradt és álmos voltam, a szoptatás miatt teljesen időzavarban vagyok, fel sem tűnt.

Nagyon megbánta, sírt, térden állva könyörgött órákon át, esküdözött hogy ez volt az első és utolsó.

Annyira csalódott vagyok, ez akkora féregség volt tőle. Azt az indokot adta hogy a túlzott féltékenykedésem már nagyon sok volt és mindennapos téma, plusz el is távolodtunk kicsit egymástól és nem tervezte de csak úgy megtörtént.

Szóval elismerem hogy az én hibám is, de ez akkor is undorító húzás volt és nem tudom mi a legrosszabb, hogy 1 hétig hazudott a szemembe vagy az hogy szülés után tette.

Ha nem találom meg az óvszert akkor biztos soha nen tudom meg.

Nem tudom mitévő legyek, nehéz helyzet egy újszülöttel elhagyni, gyereknek apa nélkül felnőni, anyagi támogatás nélkül, szintén nehéz a megbocsátás és a bizalom és a kapcsolat újjáépítése.

2017. dec. 16. 04:29
 47/70 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom, annak meg örülök, hogy színt vallott (amiben szerintem megint kamuzott, mert nem bírom elképzelni, hogy melózott,majd csak úgy felállt neki, ezért alig egy óra alatt vett gumit, talált egy nőt, az gumiban leszopta és hazament. Mindezt alig egy óra alatt. Hát mi ő? Superman? Szerintem inkább húzogat valakit vagy tartósan, vagy ez volt az első, de kétlem, hogy random.

Aki felnőtt fejjel nem bírja megérteni, hogy mennyire más állapot a terhesség, és nem bír a farkától addig elvonatkoztatni, amíg az asszony helyre nem billen, az egy mérföldes pöts.

Ha maradsz vele, szerintem légy vele hűvös, hagy teperjen, és te csak koncentrálj a kicsire, nehogy ő is átvegye a feszkót, meg rámenjen a tejed.

2017. dec. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Még egy. Az online rendszerben nem volt túlóra. Na tutibiztos, hogy fizukor se várd.

A legjobbakat neked

2017. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
80%

Menj anyukádhoz.

Mostantól folyamatosan csalni fog. Te meg lelki roncs leszel.

Sok sikert.

2017. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
66%

Azért jó, hogy kiderült. De szerintem régebb óta megvolt a nő, és nem is az első alkalom volt. Az meg, hogy nem élvezett el... hagyjuk.


A helyedben nem hagynám el, még mindig a fránya anyagiak miatt. De pár hét-hónap mosolyszünet kell. Utána viszont bocsáss meg neki, és soha ne hozd fel.


Jó egészséget nektek!

2017. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!