Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Óvszerpapírt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Óvszerpapírt találtam a szobában. Most született babánk, azt hittem minden rendben.

Figyelt kérdés

3 hete született kisbabánk, a párkapcsolatunk kicsit hullámzó, mert terhességem alatt nem voltam könnyű eset.. egy félreértés miatt elkezdtem féltékenykedni és túlzásokba estem, veszekedtünk, belenéztem a telefonjába, lebuktam, stb ilyen dolgok történtek. Ő mindig jól kezelte a helyzetet, szerelmet vallott szinte minden nap, vidám volt és kedves. Nekem mégis mindig volt valami bajom, hisztiztem valamin sokszor, annyira hülye vagyok, biztos ezek a dolgok vezettek ide..


Megszületett a babánk és minden nagyon jó volt, de egyik nap tovább bent kellett maradnia a munkahelyén, ami furcsa mert soha nem kellett még. Online rendszerük van, amiben meg lehet nézni mindent, órákat, fizetést. A plusz órák nincsenek ott. Azt mondta biztos majd fizetéskor ott lesznek..


Ezután másnap délután elment egy haverjával egy sört meginni, ami megint csak furcsa volt mert sosem szoktak eljárni csak így, néha itthon megisznak egyet, vagy csak simán beszélgetnek itthon. Amíg ott volt felhívott, de furán viselkedett, kiment az utcára telefonálni, mert hogy “bent túl zajos”, majd bentről a pult mellől hívott, de amikor visszament az asztalhoz akkor hirtelen mindig gyorsan le kellett tennie. Aztán kiakadtam hogy kivel van, majd kb fél óra múlva felhívott a haverja a párom telójáról hogy együtt vannak..


Ez után másnap vagy 2 napr rá, nem tudom melyik nap találtam egy óvszer papír fecnit a szobában, a szekrény előtt, ahol öltözni szoktunk. Mi nem is szexelünk még szülés óta, előtte sem használtunk óvszert. Itthon nem történhetett mert mindig itthon vagyok a babával.

Rákérdeztem és teljesen higgadtan tagadta, mondta hogy ez meglepő és hogy került óvszer a szobába. Azt mondta biztos rátapadt a cipőjére, mást nem tud elképzelni. Nem is megyünk be cipővel a szobába. Minden nap felhoztam neki, higgadt voltam aztán bőgtem, mondtam megbeszéljük csak mondja el, és az okát is. Akkor megint szerelmet vallott hogy nekem nem okozna fájdamat, stb. Nagyon őszintének tűnt, de nem tudom. Annyira egyértelmű.


Ma megint késik, nem is szólt, hívogattam és nem veszi fel, majd 2 óra múlva írt egy smst hogy munkahelyi problémák miatt (amiről mesélt)bent van....



2017. dec. 14. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
90%
Grat az értékrendjéhez. Szoval ha neki otthon nem oké valami, akkor az a megoldàs, hogy megcsal, àtver, hazudik, tagad. Hànyinger! Ha vele maradsz, újra meg fog csalni, ezt borítékolom. Mivel ha nem hagyod ott, ràjön, hogy csak egy kis pitizés kell, és màris elnèzed a dolgot. Így a tetteinek nincsenek következményei. Ha vele maradsz , azt az üzenetet közvetíted, hogy ha megcsal, semmi gond nincs ezzel. Így megint félre fog menni. Remélem azért annyira nem vagy naiv, hogy elhiszed, csak szopatott valakit. Bàr még ha igaz is, az semmivel sem csökkenti a tette súlyàt.
2017. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
32%
Nekem elmondta, hogy miért csalt meg.
2017. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
90%
Valami santit ebben a sztoryban,gyanitom,finomitja a tortenetet,mi t sok mas pasi lebukas eseten...
2017. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Én is gondolom hogy talán volt szex is, de azt úgy gondolta túl sok lenne bevallani. Megint nagyon őszintének tűnik, de ugye mint tudjuk ez jól megy neki. Könyörög, bocsánatot kér minden percben, helyre akarja hozni. Próbál közeledni, megfogja a kezem stb de mondtam neki hogy hagyjon és adjon időt legalább megemészteni ezt.
2017. dec. 16. 17:11
 55/70 anonim ***** válasza:
24%
Megmondom neked,hogy miért kell neki megbocsájtanod: azért mert az állandó hisztieiddel, piszkálódásoddal kergetted őt olyanba.amit egyébként sose csinált volna meg. Neked semmi se volt jó. Se a szerelmi vallomás, semmi.Te jól éreznéd magad otthon ha állandó gyanúsítgatásban volna részed? Ha mindig magyarázkodnod kéne?Ez kergette őt el tőled.. Ha nem hagyod abba ezt a viselkedést, el fog hagyni.
2017. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
61%
én is azon a véleményen vagyok, mint az utolsó. de kell a megbocsátás előtt a mosolyszünet (ez gondolom, menni fog).
2017. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar kifogàs, hogy nem volt rendben a kapcsolat. Ha ez a pasinak nem felel meg, akkor próbàlja megbeszélni hogy javítsàk meg ami elromlott, vagy ha ezt túl maceràsnak tartja akkor szakítson. De ne csalja meg és ne hazudozzon! A félredugàs a gerinctelen gyàva patkànyok eszköze.
2017. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos ez a kifogas,h nem volt rendbe,nem szoltam hozza,kerultem,nem volt ket hetig szex...ilyeneket mondott a ferjem is mikor megcsalt,indokkent,igaz,ez mar 23 ev hazassag utan tortent...nem par ev utan..
2017. dec. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez az őszinteség, szerintem még mindig nem mondott igazat. Random nővel 1 óra alatt összeismerkedni, gumit venni, és a többi... Kizárt, hogy nem volt szex. Engem inkább az a része aggasztana jobban, hogy ezt a megoldást választotta. Nem akarlak elkeseríteni, de lesznek még az életben hullámvölgyek, és ha ő megoldásként a megcsalást választja, akkor kutya nehéz és boldogtalan, megalázott életed lesz mellette. Jól gondold át, hogy mit szeretnél.
2017. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de most sem az igazat mondta. Csak mivel látta, hogy nem veszed be a cipő sztorit, és továbbra is nyaggatod ezzel, elő kellett állnia valamivel, ami már hihetőbb, de nem is annyira durva (csak szopi), hogy egyből elhagyd. De ha belegondolsz, nettó baromság ez is. Ki hiszi el, hogy megy éjjel hazafelé, leszólit csak úgy egy vadidegen nőt az utcán, aki egyből ugrik is, hogy óvszerben lepippantsa? Ja és előtte még gumit is beszerez.. Azért akármikyen buli járat is van szimbat éjjel, ilyen azért kötve hiszem, hogy van.

Nem idegen nővel volt, és minden bizonnyal előre lefixált dolog, és az is valószínű, hogy nem az egyetlen. Az is megfontolandó ezek után, hogy mikor féltékenykedtél az tényleg alaptalan volt-e, vagy csak akkor nem találtál semmit. Mert most is, ha nincs az a fecni, nem bukik le.

Az meg tök tipikus, hogy rádhúzza a vizes lepedőt miszerint te tehetsz róla.

Az a baj, hogy aki így hidegvérrel, szemrebbenés nélkül hazudik a párjának, attól semmi jót nem várhatsz a jövőben. Ilyen emberben nem lehet bízni, anélkül meg nem ér semmit egy kapcsolat. Jól gondold meg, hogy mitt teszel.

2017. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!