Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Óvszerpapírt találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Óvszerpapírt találtam a szobában. Most született babánk, azt hittem minden rendben.

Figyelt kérdés

3 hete született kisbabánk, a párkapcsolatunk kicsit hullámzó, mert terhességem alatt nem voltam könnyű eset.. egy félreértés miatt elkezdtem féltékenykedni és túlzásokba estem, veszekedtünk, belenéztem a telefonjába, lebuktam, stb ilyen dolgok történtek. Ő mindig jól kezelte a helyzetet, szerelmet vallott szinte minden nap, vidám volt és kedves. Nekem mégis mindig volt valami bajom, hisztiztem valamin sokszor, annyira hülye vagyok, biztos ezek a dolgok vezettek ide..


Megszületett a babánk és minden nagyon jó volt, de egyik nap tovább bent kellett maradnia a munkahelyén, ami furcsa mert soha nem kellett még. Online rendszerük van, amiben meg lehet nézni mindent, órákat, fizetést. A plusz órák nincsenek ott. Azt mondta biztos majd fizetéskor ott lesznek..


Ezután másnap délután elment egy haverjával egy sört meginni, ami megint csak furcsa volt mert sosem szoktak eljárni csak így, néha itthon megisznak egyet, vagy csak simán beszélgetnek itthon. Amíg ott volt felhívott, de furán viselkedett, kiment az utcára telefonálni, mert hogy “bent túl zajos”, majd bentről a pult mellől hívott, de amikor visszament az asztalhoz akkor hirtelen mindig gyorsan le kellett tennie. Aztán kiakadtam hogy kivel van, majd kb fél óra múlva felhívott a haverja a párom telójáról hogy együtt vannak..


Ez után másnap vagy 2 napr rá, nem tudom melyik nap találtam egy óvszer papír fecnit a szobában, a szekrény előtt, ahol öltözni szoktunk. Mi nem is szexelünk még szülés óta, előtte sem használtunk óvszert. Itthon nem történhetett mert mindig itthon vagyok a babával.

Rákérdeztem és teljesen higgadtan tagadta, mondta hogy ez meglepő és hogy került óvszer a szobába. Azt mondta biztos rátapadt a cipőjére, mást nem tud elképzelni. Nem is megyünk be cipővel a szobába. Minden nap felhoztam neki, higgadt voltam aztán bőgtem, mondtam megbeszéljük csak mondja el, és az okát is. Akkor megint szerelmet vallott hogy nekem nem okozna fájdamat, stb. Nagyon őszintének tűnt, de nem tudom. Annyira egyértelmű.


Ma megint késik, nem is szólt, hívogattam és nem veszi fel, majd 2 óra múlva írt egy smst hogy munkahelyi problémák miatt (amiről mesélt)bent van....



2017. dec. 14. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
44%
féltékenykedtél a semmire, most meg lehet hogy lett okod.
2017. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
35%
Sebaj, legalább lesz egy szép emléked róla, amivel elleszel úgy 18 évig.
2017. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megcsal. Sajnálom.
2017. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
47%
Ha helyre akarod hozni, egy jó tanács: ne féltékenykedj, ne nyomozz utána, ne hisztizz, mert ez olyan hervasztó. Valahogy meg kell ezt beszélni, de higgadtan, nem számonkérően.
2017. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyira bizonytalan vagyok mert annyira természetesen viselkedett, így szeretlek úgy szeretlek, nem is jött zavarba ettől a témától, nyugodt maradt. És nem is tudom milyen érzések kavarognak bennem, hogyhogy nem ismerem annyira hogy tudjam mi van? Pedig azt hittem nagyon jól ismerem, most meg nem tudom eldönteni mi az igazság.
2017. dec. 14. 18:48
 16/70 anonim ***** válasza:
92%
Tegyuk fel én nem lennek ilyen feltekeny,ha nem ad ra okot,bar lehet masba kicsit elviselhetetlen lennek en is terhesseg alatt. Ha meg is megcsalna,mint ahogy mar nalatok konkret jelek is vannak, nem tudnek vele egyutt lenni mar soha ugy mint reg.A kialakult helyzet miatt max egy ideig csak lakotarsak lennenk es utana inteznenk valast stb. Hulyet csinalsz magadbol,ha ezek ellenere meg pitizel is neki.Azert legyen benned tartás.
2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Valaki rossz kedvében van vagy nem tudom mire jó a válaszok 0-ra való lepontozása. Az a baj hogy nem vallja be, és én folyamatos kételyek között vagyok. De én is érzem hogy most nem az igazi ezek után. Helyre akarom hozni, de nem egyedül, és nem tudom hogyan csináljam. Nem akarok pitizni, megalázkodni, de fogalmam sincs mina teendő és hogy meg tudom e bocsátani anélkül hogy minden nal eszembe ne jutna.
2017. dec. 14. 18:59
 18/70 anonim ***** válasza:
100%

Hááá... Azért nem hever általában gumiscsomag az utcán, pláne még a cipőre is ragadt pont... De nekem a túl higgadt viselkedés is már már gyanús.

Sajnálom :(

2017. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de szerintem is megcsal :( nem tudom én mit tennék... 3 hetes baba mellett nincs nagy "mozgástered". /de attól még aljasabb az egész, hogy 3 hetes pici baba mellett képes volt félrelépni/
2017. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,de szerintem is nagy valószínűséggel megcsal.

A nyugodt viselkedés nem jelent semmit,az őszinte beszélgetés sem vezet mindig eredményre,ha egy profi színész a párod.Az pedig,hogy egy 3 hetes baba mellett képes valaki megcsalni,az igazi féreg természetre vall.Most neked minden gondolatoddal a picire kellene koncentrálni és nem ilyenekkel gyötörni magad.

Ne a férjed kérdezgesd,mert csak óvatosabb lesz és eddig sem volt eredménye,valami ismerős munkatárstól próbálj meg információt szerezni!

2017. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!