Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak nekem tűnt ez fel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt ez fel vagy jól látom, hogy a női messze nem olyan hűségesek, mint ahogy előadják magukat?

Figyelt kérdés

Megy a duma a hűségről meg a családcentrikusságról, aztán esküszöm rosszabbak, mint a férfiak!

Csak olyan nagy titokban csinálják, hogy nem is igaz.


2017. nov. 13. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van ilyen meg olyan nő is.

Ha én azt állítom, hogy nem csalnám meg a pasimat, de a te haverinád, Gizike megcsalja az övét, akkor én vagyok az álszent? Hagyjuk már.


22/N

2017. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Most akkor elismered, hogy szellemi fogyatékos vagy? Vagy nem vetted észre az orbitális ellentmondást?


Egyébként nem 3 a 7.6nak a fele, de ez mellékes.

2017. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát én meg beszéltem a szomszéd Mari néni kismacskájának a lányával és ő meg állította, hogy a Föld a Hold és nem a Hold a Hold. Biztos így van, mert Ő MEGMONDTAAAA!!!


Köszi a napi általánosítást meg a statisztikát. Most már mehetsz csicsikálni.

2017. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megint egy olyan kérdés, hogy vajon melyik nem a hűségesebb. Egy kis logika. A férfiak vajon kivel csalják a párjukat. A nagy többség bizony nővel. A nők mikor megcsalnak szintén kivel, hát férfival.Tehát nincs olyan, hogy az egyik nem hűségesebb mint a másik.Persze kivétel is van amikor a megcsaló fél függetlennel csalja meg a párját. Ilyenkor a szerető nem csal meg senkit. A másik amikor a heterogén kapcsolatban élő saját nemű szeretőt tart.
2017. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem lehet altalanositani, nem minden ember egyforma. Vannak olyanok akiknek szamit a huseg es vannak olyanok akiknek mit sem er, es ez nemtol fuggetlen.
2017. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sikerült ezen megakadni és rágódni :)
2017. nov. 16. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!