Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik úgy érezték magukról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy érezték magukról, hogy hűségesek de mégis megtört a jég mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Sokan hűségesnek mindják magukat.Sok embert ismerek akikbol sosem

neztem volna ki h felrelepnek.Ugy is ismertem

oket akik mindig is eliteltek a megcsalast.megis megtortent.

Aki belelepett ebbe a hibaba tudja az okat?

Eleg egy kis pia?eleg egy jo lehetöseg?

Miert valik valaki hütlenné ha az elvei mást mondanak?


2017. nov. 10. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Gyengeség...nem elég erős kötelék...stb
2017. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A jég hő hatására elkezd felengedni.
2017. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hűséges tipus, akkor csak egy HOSSZÚ FOLYAMAT eredményeként léphet félre.


Pl. 1 éve hiányérzete van vmi iránt (pl. mély beszélgetések, hosszú ölelések, figyelemhiány, kedvesség hiánya, jó tanácsok hiánya, intimitás hiánya,elismerés hiánya, èrzelmi elhűlés stb...) és ha adódik lehetősége, hogy ezt máshol megkapja, akkor nem fog sokat habozni, mert az ember társas lény, és vágyik az említett dolgokra... Akkor és ott, az adott pillanatban, pótolni a hiányérzetet, egyszerűnek, könnyűnek, jónak, megnyugtatónak tűnik.


Nyilván az egy másik téma, hogy később ezt megbánja-e vagy sem.

2017. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
Önámítás... Hiányérzetem volt egy olyan dolog miatt, ami igazából nem akkora probléma, mégis ezzel próbáltam becsapni magam, hogy emiatt csalom a férjem... Mert minden más téren, mindent megkaptam, a "szeretőm" meg csak kihasznált, ráadásul közel sem volt olyan jó vele, mint a férjemmel... Csirájában kell elfolytani az ilyesmit, eleinte csak flört volt, már ott nem volt szabad volna hagynom, annak a mocsoknak!!!
2017. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Másra vágytam, megtörtént és nagyon jó volt. Úgy jött rá a párom hogy ezután már soha többé nem szeretkeztünk és kérdezgette hogy mi az oka. Tulajdonképpen nem megcsalás mert a történtek után nem volt még csók sem a párommal.
2017. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól kezdve, hogy terhes lettem, más nőknek udvarolt titokban. Ami mindig kiderült. Nem soknak. A harmadik a barátnőm volt. Ezután az első férfi megkapott a próbálkozók közül. Visszajött az önbizalmam. De nem lettem boldogabb. Nem ezt kellett volna tennem. De most már mindegy, és tanultam belőle.
2017. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez önismeret kérdése. Nagyon sok ember önmagának is hazudik, nincs tisztában önmagával. Aki hűséges típus, az nem fogja megcsalni a másikat. Akkor sem, ha lehetősége lenne rá, és 100%, hogy nem derülne ki. Voltam ilyen helyzetben, és nem tettem.

A saját lelkiismeretem fontosabb, mint bármilyen szex.

2017. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kitartóan ostromolt a harmadik.

Először még tudtam nemet mondani, aztán egyszer már nem.

Igazából minden jó volt a kapcsolatomban, nem akartam elhagyni. De lebuktunk és kidobott.

2017. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerelmem 24 éve házas. Férjek mintapéldánya, soha el sem tudta volna képzelni, hogy megcsalja a feleségét. Mindig elítélte a megcsalást, ha a baráti körben ilyen előfordult volt hogy nem hagyta szó nélkül.

Mégis megtörtént, mi négy éve vagyunk együtt, váratlan találkozás volt a miénk és szerelem lett első látásra. Négy éve kitartunk egymás mellett, napi kapcsolatban vagyunk, beszélgetünk, szivecskés matricákat küldünk. Nagyon szoros a kapcsolatunk, szülinap, valentin nap, karácsony megünnepelve.

Én azt gondolom, hogy egy olyan pasi aki egyébként nem félrelépegetős, valószínű nem is fog csak úgy belebonyolódni véletlenül sem egy egyéjszakásba. Ott ha megtörténik a "baj" az annál sokkal nagyobb lesz.

Ha ez még érdekel valakit, a feleség, a szerelmem meg én is kb mind egyidősek vagyunk, 1-3 év eltéréssel. Tehát szó sincs arról hogy 50-es pasinak elcsavarta a fejét egy fiatal lány. Közel járunk mind az 50-hez.

2017. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen elvek?


A spanyol nyevterület ebben profi: ha csak egyetlen alkalommal nem szalasztod el a lehetőséget, akkor utána már alig tudsz leállni, vonz a lehetőség... alig van olyan, aki egyszer megteszi és másdszor nem

2017. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!