Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire vagytok hűségesek?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok hűségesek akkor, ha szerelmesek vagytok, és akkor, ha nincs szerelem, de párkapcsolatban éltek?
2017. márc. 30. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

én nem is akarok szerelmes lenni

és nálam a hűség és a bizalom alap!

ragaszkodó és hűséges típus vagyok


24F

2017. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha szerelmes vagyok, akkor teljesen.

Szerelem nélkül nálam kapcsolat sem lehet, max. ismerkedés, de akkor sem tekintgetek másfelé, amíg ki nem derül, hogy mi is van pontosan.


Ha közben feltűnik valaki, akivel szerelem van, akkor pedig előtte illő módon megbeszélném a másikkal, hogy mi a helyzet. Szerintem ez így korrekt (már amennyire egy ilyen helyzet az lehet).

2017. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nálam a hűség mértékegysége 1 volt.
2017. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ha van barátnőm, akit szeretek akkor hűséges vagyok hozzá. Ez nálam alap. Úgy meg nem jönnék össze senkivel se, hogy nem érzek iránta komolyat.
2017. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
4 évig voltam hűséges, aztán persze engem szúrtak hátba. Nem volt az első eset. Én már belefáradtam. Rendes lány ma már olyan ritka, hogy nekem már biztos nem jut. Ha adódik alkalom lehet félrelépek, úgyis színjáték az egész párkapcsolati hülyeség. Inkább barátság van, megszokás, ragaszkodás. Szerelemre nincs szükségem.
2017. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Fiatalabb koromban előfordult h az voltam de mára kinőttem

Ha szerelmes vagyok akkor is kell mellette az újdonság

2017. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramone ***** válasza:
98%
Vègletekig hűséges vagyok... Ez a baj
2017. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Minden verziónál maximálisan hűséges vagyok.

37F

2017. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értem, miért kezdene valaki kapcsolatot komolyabb vonzódás nélkül... na mindegy. A szerelem nálam szükséges egy kapcsolathoz. Nélküle pedig nem tervezek lefeküdni, de még csak csókolózni sem. S mivel nem iszok alkoholt, valszeg ezt be is tudom tartani. Egy szóval szerintem az vagyok:)


23/f

2017. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem hűséges az nem vallja be hogy nem hűséges, ezért nem értem ti lányok miért kérdezitek ezt állandóan. Kb mintha a hazugot kérdeznéd meg, hogy hazudik-e. Fiúk soha nem kérdeznek ilyet egy lánytól, meg is sértődnének rá, pedig sok csalfa ribbanc van kapcsolatban.
2017. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!