Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak! Hűségesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Hűségesek tudtok maradni?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatban elők, vagy régóta házas férfiak, ha talalkoznatok egy olyan nővel, akivel kölcsönösen éreztek egymás iránt, megtudnátok állni, hogy lefekudjetek vele? A kornyezetemben mostanában rengeteg házasság megy tönkre ilyen okbból. Tényleg lehetetlen megallni? 20 ev egyutteles utan ennyire konnyű elcsabulni?
2017. febr. 16. 14:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 13 éve vagyok a nejemmel. Eddig, hűséges voltam, elég tüzes is, így nem is gondoltam soha másra rajta kívül (értsd. mással szexelni). (Talán csak szerencsém van vele.)


Remélem, hogy ki is fogok tudni tartani mellette, de őszintén szólva, szerintem másra fel sem tudna állni.


Voltak akik bepróbálkoztak, de visszautasítottam őket.

2017. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Azzal, aki iránt érzek valamit, azzal nem csalnák. Az a kapcsolatom halála lenne. Azzal simán, akinek be jön a popsija, cicije, stb, viszont semmi komoly érzelem nincs.
2017. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

senkinek nem ajánlom a szingliséget.

mind csak egy kamu amit ont a média h szinglikén minden sokkal jobb. jahh...olyan szinten gáz az ismerkedés, hogy hihetetlen.

mondom ezt 26 évesen!

Százszor inkább egy rossz kapcsolat, mint a szingli élet, és a magány.

2017. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

"Százszor inkább egy rossz kapcsolat, mint a szingli élet, és a magány."


Te sem vagy normális.

2017. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#1 de akik beprobalkoztak gondolom nem

is jottek be, így nem volt kolcsonosseg. Nagyon becsulendo h ennyi ev utan is így gondolkozol.


#2 de ha erzelmek is vannak, az mar eleve rosszat jelent egy kapcsolatban. Erdekes h abban az esetben megtudnad allni, ha erzel a harmadik fel irant. A masik ha csak fizikai vonzalom van eleinte, akkor is benne van a pakliban, h erzelmek alakulnak ki.

2017. febr. 16. 14:36
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem érzelem, hanem döntés kérdése.
2017. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mi 7 évig voltunk együtt a párommal, soha nem volt ilyen gondom, nem éreztem késztetést hogy másra nézzek.

Már több hónapja hogy szakítottunk, de még mindig ez a helyzet, nem érdekel más. Még flört szinten sem.

Az ismerősi körömben is van olyan aki ugyanígy van, soha nem csalná meg a párját.

Szóval igen, hűségesek tudunk maradni.

2017. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#3 mindenkinek mas a problemaja. egy rossz parkapcsolatban levo azt fogja mondani hogy inkabb a szinliseg, egy szingli pedig forditva. Nem tudok nyilatkozni, melyik a rosszabb, mert 12 eve nem voltam szingli es kiegyensúlyozott a kapcsolatom.
2017. febr. 16. 14:40
 9/29 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Érzelem, csak a párom iránt van. Őt, mai napig imádom. Olyan még soha nem fordult elő, hogy más iránt is érezzek bármi komolyabbat.
2017. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

"Százszor inkább egy rossz kapcsolat, mint a szingli élet, és a magány."

Szegényt még egy páran le fogják hurrogni, meg engem is.

én is így érzem. Kiléptem egy rosszul működő kapcsolatból hogy majd egyedül jobb lesz. Ja, kb. 3 hónapig még élvezni is tudtam. Azóta meg a fejem verem a falba, hogy miért az egyszerű utat választottam, miért nem tartottunk ki és miért nem javítottuk meg még időben???

2017. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!