Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak! Hűségesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Hűségesek tudtok maradni?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatban elők, vagy régóta házas férfiak, ha talalkoznatok egy olyan nővel, akivel kölcsönösen éreztek egymás iránt, megtudnátok állni, hogy lefekudjetek vele? A kornyezetemben mostanában rengeteg házasság megy tönkre ilyen okbból. Tényleg lehetetlen megallni? 20 ev egyutteles utan ennyire konnyű elcsabulni?
2017. febr. 16. 14:15
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#6

Persze dontes kerdese, de ha vannak erzesek nem tudsz realisan gondolkodni, hogy donts, hogy akkor tovabb nem folytatod.

2017. febr. 16. 14:44
 12/29 A kérdező kommentje:
#2 de akkor ha imadod minek mesz felre? Akkor vmi csak hianyzik. En no vagyok, tudom mas logika szerint mukodok, mint egy ferfi.
2017. febr. 16. 14:48
 13/29 anonim ***** válasza:

"Azóta meg a fejem verem a falba, hogy miért az egyszerű utat választottam, miért nem tartottunk ki és miért nem javítottuk meg még időben???"


És a volt párod is így gondolta, vagy csak álmodozol?Mivel véget ért, nem úgy tűnik, hogy partner lett volna a megjavításban.


3-as, bocs, de inkább egyedül, mint szar kapcsolatban vergődni.

2017. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Miért léptél ki a kapcsolatból? Mi történt?
2017. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

""Azóta meg a fejem verem a falba, hogy miért az egyszerű utat választottam, miért nem tartottunk ki és miért nem javítottuk meg még időben???"


Nagyon nem mindegy, hogy mit csinált. Miért mentetek szét? Mert ha megcsalt, akkor azon szerintem már nincs mit javítani. Nekem úgy tűnik, hogy te magaddal nem vagy megelégedve. Amíg egyedül nem leszel boldog, addig párkapcsolatban sem.

2017. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen huseges tudtam maradni, nem is volt soha kerdes, pedig volt kisertes par, de huseges maradtam. De utolag kiderult kar volt, ugy megcsalt a felesegem mint a huzat.
2017. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Mert ha megcsalt, akkor azon szerintem már nincs mit javítani. "


Nem, egyikünk részéről sem volt ilyen.

Nagyon hosszú lenne leírni, könyvet lehetne írni a történetünkből.

Nagyon röviden annyit hogy mátrix család voltunk, ahol a gyerek nem fogadott el, az én gyerekemet a párom nem fogadta el, a környezetünk is folyton ellenünk volt, gáncsoskodások. És mi sem voltunk elég érettek az ilyen helyzetekhez.

2017. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#2

ha annyira imádod a párod akkor minek más? Jó, tudom ti másképp működtök... Viszont egy alkalmi kapcsolatból is kialakulhatnak érzelmek.

Ezt tapasztalatból mondom...

N

2017. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
#17 ha a parom nem fogadna el a gyerekem, akkor en nem is akarnek semmit tole
2017. febr. 16. 15:13
 20/29 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban félrek*fél az egyik fél, nagyon nagyon ritka ahol nem. A látszat sokszor megtévesztő!
2017. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!