Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak nekem tűnt ez fel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt ez fel vagy jól látom, hogy a női messze nem olyan hűségesek, mint ahogy előadják magukat?

Figyelt kérdés

Megy a duma a hűségről meg a családcentrikusságról, aztán esküszöm rosszabbak, mint a férfiak!

Csak olyan nagy titokban csinálják, hogy nem is igaz.


2017. nov. 13. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kinek a női?
2017. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*NŐK
2017. nov. 13. 08:59
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Melyik nők?
2017. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nekem is volt dolgom ilyenekkel. De ne általánosíts. :)
2017. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mi nem vagyunk olyan okosak mint te, hogy tudjuk, hogy 3,5 milliard ember mit csinal es hogyan adja elo magat :(.
2017. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt dolgom olyan nővel, aki megjátszotta a nagy hűségest, "ah, nekem csak egyetlen férfi kell!", aztán meg... másfelé is kacsintgatott.

Ugyanakkor ha azt hinném, hogy minden nő ilyen, akár fel is lógathatnám magam, vagy elmehetnék egy buddhista kolostorba szerzetesnek. Csakhogy nem általánosítok. Férfiak, nők között egyaránt vannak csapodárak és hűségesek.

2017. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem csak neked, környezetemben, női félrelépéseket látok/hallok, és az ismerősök is szintén ezt tapasztalják. Férfiak jóval ritkábban kacsintanak félre, de a reklámjuk nagyobb.

A említett hölgyektől várom a minuszokat, hátha ez betorzítja a valóságot, és mégsem így lesz ;)

2017. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Te honnan tudod , hogy a 3 milliárd nő és 3 milliárd férfi milyen arnyban és mértékben csalfa, te kis provitrollicukimuki.
2017. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jaj, hagyjuk már ezt a 3 milliárd nő dolgot, mert rohadt fárasztó.

Közben beszéltem pár kollégámmal, nekik se valami jó a véleményük.

2017. nov. 13. 11:16
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez a statisztika a te baráti körödből származik. A te köreidben több az az eset, amikor a nő csalta meg a párját. Na az én körömben meg több férfi tette ezt. Na most kinek van igaza? Ezért hülyeség lefikáznod azokat a válaszokat, akik a hárommilliárd emberrel jönnek :)
2017. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!