Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális vagyok? Agyamra megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Agyamra megy a féltékenység, a kisebbség érzés, hogy engem nem vesz el a párom!

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom, együtt élünk 2 éve. A páromnak volt előttem egy házassága ami 5 évig tartott. Szétmentek, rá 1 évre összejött velem. A régi kapcsolatában már 1 év után megtörtént minden, házasság, gyerek, a volt nej diktált mindenben, párom egy igazi papucs volt, a kedvében járt, vitte ide-oda. Gyerekük is lett amit elég szépen kihasznál a volt párja (állandó zaklatások, gyerekkel való érzelmizsarolás stb.) Eleve féltékeny vagyok, de most hogy még mindig azt nézem ahogy a volt asszony diktál nem bírom elviselni, rengeteget veszekedünk mondom neki miért nem békülsz ki vele akkor? Azt mondja mert engem szeret és velem képzeli el a jövőjét, a gyerek csak gyakorlati kötelék, nem érzelmi. Nem akar semmit anőtől de az próbálta többször is visszacsábítani. Mégis egy pótléknak érzem magam, nem történik semmi, együtt élünk aztán kész. A kapcsolat elején már tisztáztuk nekem kell majd gyerek, ő is szeretne. Mégsincs semmi!Se eljegyzés semmi pedig annyiszor volt már ezekről szó utána is! Nem akarom elhagyni mert szeretem, ne tanácsoljátok ezt.
2016. okt. 29. 09:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Az változna cseszd meg, hogy házasságot és kerek családot akarok, nem sima együttélést! Látom nem érted! 31 éves vagyok, nem tini akinek jó így!
2016. okt. 29. 09:56
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Tetszik, nem tetszik, aki egyszer megégette magát, az sérült is marad. Hiába tudja, te más vagy, nem az a nő vagy. A nőkkel kapcsolatban, az a seb benne marad.
2016. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, a házasság sem garancia semmire sem.Erőltetni nem érdemes, és te most pont azt teszed.Attól félsz, hogy házasság nélkül könnyebben lelép?Láthatod, hogy papírral sem működött neki...
2016. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok: akkor viselkedj is úgy, mint egy normális 31 éves nő, aki nem a saját feje után megy, hanem PÁRkapcsolatban él és elfogadja a párja csomagját is!! Nem csak az egó bukik ki, hogy ő mit AKAR! Ha nem tetszik ami van, változtass.. ha te erre mész, hogy legyen család, gyerek mielőbb, akkor nyilván nem ő az a pasas, aki ezt megadja neked 1 éven belül. Szörnyű a stílusod, nem csodálkozom, hogy nem kötelezett még el a párod..

Az motivál, hogy minden barátnődnek már van 1-2 gyereke és férje, nálad meg még az eljegyzés sem esett meg? Vagy ennyire unod magad?

Mi ez a sítlus ahogy beszélsz itt emberekkel , azért mert neked így van?

Nem tudom feltűnt e, de itt mindenki ugyanazt mondja, h mi a hiba benned, de te emellett sem fogod fel és nem látod a fától az erdőt.



üdv: egy szintén 31 éves NŐ!

2016. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

11#


Én sem tini vagyok, hanem 35 éves, és halvány sejtelmem sincs, mire föl ez a rohadt nagy hiszti. Pedig házasok is vagyunk.

Figyelj, akár tetszik akár nem, az tényleg csak egy darab papír, és ha ő nem akarja, akkor nem vesz el. Ennyi!

Ettől még pont úgy élhettek együtt, pont úgy kitarthattok egymás mellett életetek végéig, jóban-rosszban, mintha kapsz egy ro.hadt gyűrűt és végiparádézol egy délután fehér ruhában.


Soha nem értettem azokat a nőket, akik ennyire meg vannak bolondulva, hogy nekik esküvő KELL, az az egyetlen életcél, hogy találjanak valakit, aki elveszi őket feleségül. Könyörgöm, magyarázd el, hogy miért!

Mert én semmitől se vagyok se több, se kevesebb, mint esküvő előtt. Kimondtuk az igent, mert mindkettőnknek fontos, és jogilag tiszta helyzetet akartunk.

De ettől még másnap ugyanúgy kelt fel a nap, ugyanúgy elmondom hetente ötször, hogy ne hagyja szét a ruháit, ő ugyanúgy pampog, mert nincs azonnal elpakolva a ruha a szárítóról, és az ég világon semmi sem változott! Ha te azt hiszed, hogy az esküvő alatt átélsz valami hatalmas katarzist, és számít az életben, hogy te "férjezett asszony" lettél, akkor esküvő után iszonyatosan nagyon fogsz csalódni.

Amit majd szépen le is versz a hites uradon, mert nem tud téged boldoggá tenni.


A pasinak egy csepp esze nem lenne, ha elvenne téged feleségül, főleg amíg ennyire erőlteted.

2016. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 rrrrrreennnnn ***** válasza:
97%

Nem fog elvenni,mert nagyobb hisztérika vagy,mint az ex. Attòl,hogy 31 éves vagy,nem vagy felnőtt,ne haragudj. Ilyen raplikat a 18 évesek szoktak lenyomni. "Miért nem vesz màr el,együtt vagyunk 2 éve és màr a Mari is menyasszony!!!!"

A màsik,hogy a gyerek meg az exfeleség mindig is a képben lesz. Te ezt sosem fogod elfogadni,ezt tudja a hapsid nagyon jòl...

Elvesz,egy reggel telefoncsörgésre ébredtek,az ex hívja,hogy a gyerek beteg,stb...azonnal menjen,mert segíteni kell. Te szétharapod a torkàt. A csòka azt is megbànja,hogy megszületett,nemhogy azt,hogy elvett téged.

De ilyen hàrpiàt,mint amilyen te vagy...

Nincs ember,aki gyűrűt hùzna az ujjadra.

2016. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Bence_ ***** válasza:
100%

Zsák a foltját.

Pasid dolgozott magán, hogy fejlődjön?

Ha nem akkor te pont olyan vagy mint az előző, meg a következő :). Hozzá való!

Felnőttség a születésnapok számától sajnos független. Azt tudod tenni, hogy eldöntöd akarsz e érte változni és elfogadod e őt? Másik megváltoztatása zsákutca.

2016. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
2-es! Az jó, ha szerinted most már nem fog elvenni. Látod, te is azt mondod, amit én látok a kapcsolatomban! csak mellette jól leszidsz, hogy mit képzelek én 31 évesen!
2016. okt. 29. 10:48
 19/33 anonim ***** válasza:
61%

Pedig jobb lenne ha szakítanátok. Ha ilyen hisztérika vagy 31éves létedre,akkor veszett ügy.

N24

2016. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 BlackSword ***** válasza:
55%
Először is nem cseszem meg... Másodszor a házasok nem csak úgy együtt élnek??? Egyébként meg egy ilyen alpári megnyilvánulás után ne is csodálkozz, hogy nem vesznek el...
2016. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!