Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy szingli nő házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szingli nő házas emberrel randizik, ugyanúgy bűnös szerintetek, mint a másik fél?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki most már kezd rendszert csinálni ebből, bár azt állítja, hogy nem így akarja, csak így alakul. Ezt is kétlem, hogy ha már tanult az előző hibájából, hogy önhibáján kívül sodródna bele.

A másik meg, hogy nekem látatlanban felfordult már a gyomrom legutóbb, mikor átküldött fotót a pasiról de családostul. Ő azt mondja, hogy neki nyugodt a lelkiismerete és őszerinte lehet is nyugodt. Nem kell túlkombinálni, nem keverni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy ti ezt hogy látjátok, mennyire elítélendő, vagy tényleg kezét moshatja, aki "csak" szerető?


2016. júl. 24. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
A pasas is hibás,hogy családosként félretekint,de a barátnőd se első áldozó.Nőként undorítónak tartom,ha valaki házi nyúlra lő,úgy,hogy ráadásul tudja,hogy a másik félnek van családja.Ha egyszer kiszúr veled,én felkeresném a barátnő pasiját,hogy az igazi feleség megtépje a barátnőt,mert megérdemli.
2016. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Nyilván kettőn áll a vásár, de akit nem lehet elvinni, azt nem viszik. Ez elsősorban a házas pasi felelőssége, nem a nőké.

Az sem mindegy, hogy milyen a családi háttér, szerintem. Szerető családból kitépni valakit másabb, mint egy boldogtalan, unalmas kapcsolatból.

Oké, hogy a szerető tudja, hogy a pasinak felesége van, de figyelj csak: a PASI IS TUDJA, hogy neki felesége van :D Ez elsősorban a férfi felelőssége, bár én magam sosem kezdenék olyan pasival szándékosan, aki házas/kapcsolatban van. Randiztam már olyan pasival, akinek barátnője volt, és amikor megtudtam, hogy nője van, gondolkodás nélkül lekoptattam, pedig alapvetően szimpatikus volt. Nekem nem hiányzik hogy a másik nő zaklasson meg drámázzon.

2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%
En sose tudnek hazas emberrel kezdeni sem olyan ferfival akinek baratnoje van.tobbre becsulom magam annal h a masodik legyek,h csak akkor kelljek ha a masiknak epp jo.az ilyen ember hagyja el a feleseget.mindenki a maga életének a kovacsa!!mas eletevel nem jatszunk.ha valakinek vmi nem jo ott az ajto lehet menni,mindenre van megoldas!a ferfi is gerictelen de a szeretoje is,ha a nok nem tennek ilyen konnyen szet a labukat nem lenne ennyi megcsalas!!!ha a no tudna mi a helyes!!mert ha nemet mindasz epp akkor veled nem fogja megcsalni senki a parjat,es igaz a nok elk....tak.onbecsules holgyek!!!onbecsules kellene!de azt elvezik ha porig alazzak oket ,utana meg itt sirnak!!!!
2016. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyéni véleményem: Szerintem irtó igénytelennek kell lenni ahhoz, hogy valaki foglalt emberrel, házas emberrel kezdjen. Az ilyen emberekről azt gondolom semmi tartásuk, büszkeségük nincs, ha beérik a szerető szereppel. Nyilván a házas/foglalt fél is megéri a pénzét. Gerinctelen gyáva az ilyen kb ennyi.
2017. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!