Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy szingli nő házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szingli nő házas emberrel randizik, ugyanúgy bűnös szerintetek, mint a másik fél?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki most már kezd rendszert csinálni ebből, bár azt állítja, hogy nem így akarja, csak így alakul. Ezt is kétlem, hogy ha már tanult az előző hibájából, hogy önhibáján kívül sodródna bele.

A másik meg, hogy nekem látatlanban felfordult már a gyomrom legutóbb, mikor átküldött fotót a pasiról de családostul. Ő azt mondja, hogy neki nyugodt a lelkiismerete és őszerinte lehet is nyugodt. Nem kell túlkombinálni, nem keverni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy ti ezt hogy látjátok, mennyire elítélendő, vagy tényleg kezét moshatja, aki "csak" szerető?


2016. júl. 24. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért ilyenkor milyen már hogy a harmadik veri szét a kapcsolatot? Az meg sem fordul senki fejében hogy ha eddig eljut az egyik fél egy házasságban akkor ott már marhára nincs mit szétverni vagy tönkretenni...
2016. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Ugy gondolkozik hogy ő szingli és igy ő ismerkedhet, a másik félnek kell tudnia hogy ismerkedhet-e vagy sem. Ettől függetlenül sok nő nem vállalná be hogy nős, gyermekes férfiakkal kezdjen, de viszont ha a férfi ismerkedik a házasságában akkor lehet rossz a házassága. Sokszor az is előfordul, hogy elválnak és uj életet kezdenek a szerelmükkel. Bármi előfordulhat, mindegyik eset más.
2016. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Egész véletlenül mindig nős pasival kavar, de nem tehet róla. A kis ártatlan...


Vannak nők, akiknek a foglalt fax jobban ízlik. Ez van.


Egy dolog, hogy ez bűn-e. Az biztos, hogy hiba. És ha neki jó hogy valaki csak a testét használja, de minden egy másik nőhöz köti, akkor komoly gondjai vannak. Neki. Nem a pasiknak.

2016. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13 írta le azt amit én is gondolok, lehet tényleg nem bűn, de jellemhiba? Eddig nem gondolkodtam ezen, bár mesélt számtalan sztorit, csak egyik nap átküldte a fotót a pasiról a feleségével és a karon ülő gyerekével együtt, és akkor rossz érzés fogott el. Arra gondoltam, hogy nem hiszem el, hogy ha nekem ez így ismeretlenben rossz érzés akkor neki miért nem az? Kicsit csalódtam benne. Most éreztem át jobban a súlyát. Nem fogok tenni semmit, és nem fogok neki erkölcsi tanácsokat adni, csak vélemények érdekelnek.
2016. júl. 24. 17:43
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen világban élünk,a nők nagy része elqrwult!"

Ezen jót röhögtem. 3 szereplős a sztori, az egyik a hűséges feleség,a másik nő egy szingli, a harmadik egy hűtlen pasi,de a nők nagy része qrvult el. 😁 Ez igen... Tehát van 3 macskám,az egyik szereti a tejet,a másik 2 nem... Hát igen,ebből is az jön le hogy a nők nagy része elqrvult.

2016. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jaj azert szerintem ott az anyuka is hibas. Gondolom ellustult, atment babocamamocaba, harpiaskodik es nincs mas szamara csak a gyerek. Ha a ferj kozeledne, elutasitja. Igy en is felrelepnek.
2016. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 icu75 ***** válasza:

Én úgy gondolom minden felnőtt ember saját magáért felel ergo aki szingliként házas/kapcsolatban lévő emberrel szexel az nem elítélendő.

Ha valaki kapcsolatban lévő szexel a párján kívül más emberrel az elítélendő(kivétel ha a párja tudtával és beleegyezésével teszi)

2016. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos én is megfigyeltem, hogy ha új családtag érkezik, akkor a férfi háttérben érzi magát. Vagy háttérbe is teszik...

Nem egyszerű ez.

2016. júl. 24. 18:10
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem egyenlő a két eset, de nekem megvan a véleményem arról, aki úgy kezd házas emberrel, hogy nincs beadva a válóper, de minimum nem élnek még külön a felel.

Sosem a harmadik fél teszi tönkre a kapcsolatot, hanem a kapcsolatban lévő felek. Most tök mindegy, melyik a bűnösebb, a megcsaló fél gerinctelen.

De azért az, aki tudja, hogy házas emberrel kezd, ráadásul sokadszorra (így azt sem lehet mondani, hogy naiv volt szerencsétlen), az sem rendelkezik túl erős gerinccel szerintem. SZERINTEM. De minimum a másik helyzetébe nem tudja beleképzelni magát, milyen, ha csalnak. Mert ugye ha mindenki nemet mondana egy házas embernek, akkor ugye az rá lenne kényszerítve, hogy lépjen... De mindegy, ő dolga. Nem ő a valódi ludas.

2016. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondom, hogy a házasságban lévő félnek kell tudnia nemet mondani, elvégre egy szingli ember csak a maga örömét kergeti, ha valaki igent mond neki, az nem az ő felelőssége, ha egyébként foglalt.


Ezt tartom is, ha előfordul egy emberrel egyszer, max kétszer, de ha sorozatosan ezt csinálja, és bűntudat, rossz érzés, féltékenység, akármi nélkül tudja nézni az ember családos fényképeit... Hááát, az nem hiszem, hogy éppen ma született bárányka lenne a kérdésben. Oké, hogy a férfi a hűtlen és igen, nyilvánvalóan az a kapcsolat, ahol félrelép, az már nem a jó kapcsolat kategóriája (plusz a feleségről sem tudunk semmit, az is lehet, hogy annak is van szeretője), de akkor sem szép dolog ebből sportot űzni. Alapvetően helytelenítem az egész ilyet, mert persze, mondhatjuk, hogy egyszer-egyszer beleszeret valakibe, aki történetesen foglalt, hát van ez így, de ha már sokadszor direkt olyan férfival áll össze, aki nős, na, az már azért eléggé a legalja.

2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!