Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megbotlanál, megcsalnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbotlanál, megcsalnád a párod, hogyan tennéd magad túl rajta?

Figyelt kérdés
Ha nem mondhatnád el, mert tudnád, hogy mindennek vége lenne...elképzelhetetlen volt, hogy valaha is megcsaljam, boldog is voltam, de egyszerűen nem tudom miért tettem..és tudnád, hogy őt szereted, csak őt, csak vele tudnád elképzelni a jövődet meg hasonlók, DE NEM OPCIÓ, HOGY ELMONDD, mit tennél? Oké, jöhetnek a mekkora xxx vagy kommentek meg nem csalnám meg a párom dolgok...de visszacsinálni nem lehet. A közös jövő meg költözéssel van tervezve, már a jövő héten esedékes, tiszta lap, múlt a fenébe, elfelejtve, de azért mégis...nem tiszta lelkiismerettel hogy?

2016. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezt fogom tanítani a gyerekeimnek...amint irtam a sajat hibambol tudok csak tanulni, errol sajnos nem tehetek. Nem szeretem magamat jobban, epp ez az, hogy csak maga miatt nem akarom neki elmondani...tudom mekkora törés lenne az életében, eleg rossz volt az elozo kapcsolata, sokaig nem is volt senkije. Nyilvan az meg rosszabb lenne, ha a későbbiekben kiderülne, foleg ha mástól, ne adj Isten pont az extol tudna meg.. Azt pedig tenyleg hidd el, hogy az exnek nem fog eljárni a szája...szoval ez kilove. Gratuláltam mar magamnak, tudom mekkora baromságot csinaltam...
2016. máj. 23. 18:01
 42/50 anonim ***** válasza:
59%

Ez már tényleg a röhejes kategória. Azt akarod mondani, hogy ha rákérdezne elmondanád? Ugyan ezt még te sem hiszed el, legalább magadnak ne hazudj. Semmilyen fogalmak nem keverednek, azt, hogy a szemébe hazudsz nem arra értettem, hogy akkor amikor azt mondod neki, hogy szereted hanem akkor amikor egy ilyen jelentős és döntő dolgot nem árulsz el neki tudniillik ez is hazugság. Vagy szerinted az lenne a normális ha minden nap feltenné a kérdést, h ma félrekeféltél-e valakivel? Ez a sztori nem az a kategória ahol valami random sráccal smároltál piásan egy buliban, nem palira lett véve hanem hátba lett szúrva a bnője által. "Amit nem tud az nem fáj" - ez meg a kiegyensúlyozott és működő kapcsolatok mottója....

Abba "kötöttem csak bele" ,hogy úgy fogalmaztad meg a mondatod mintha arra utalnál, h a fő hibás valójában az exed... "tudom nem csak az ő hibája". Ha nagyon kemény akarok lenni akkor azt mondanám ,hogy csak a Te hibád. Ő csak megkefélte a riválisa bnőjét, nem szép de nem neki kellett volna megálljt mondani az egészre! Félre ne érts attól még ,hogy riválisok tisztelhette volna az embertársát ennyire.(ez manapság ritka) Az viszont, hogy Te kivel fekszel le 100%-ban a te felelősséged!

Nem szelektív őszinteség? Amiből baj lenne azt nem mondod el a mindennapi kisebb súlyú dolgokat meg igen. Látod ezért félek én belemenni komolyabb kapcsolatokba, csak addig mondja a lány/srác ,hogy őszinte amíg nem történt semmi...utána meg magát győzködni (ha nem győzködnéd nem írtad volna ki a kérdést sem) arról, hogy igaza van és ,hogy a hallgatással csak a pasijának/nőjének tesz jót. Ha nem derül ki mázlid van ha meg kiderül még csak a gerinced miatt sem fog tudni tisztelni.

2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

En teljesen tisztában vagyok mindennel, hogy mit kellett volna vagy mit nem kellett volna tennem. Azzal is tisztaban vagyok, hogy ez egy nagy hatbaszuras volt altalam, holott elozo heten is a szemébe mondtam, hogy egyedul ot szeretem es senki másert nem hagynám el meg hasonlók...aztan erre ha úgy vesszük racafoltam. Valoban nem hagynám el, de ami tortent, az tenyleg felfoghatatlan es megbocsathatatlan..nem akarom menteni magam, mert egyszeruen nincs miert. Tudom, hogy bunos vagyok, de megtortent..nem tudom visszaforgatni az idot..bar megtehetnem! De utolag okosabb mindenki...amint irtam, magam sem tudom mar hogy jutottan el erre a pontra, foleg hogy boldognak ereztem magam..felesleges is ezen vitatkozni.


Eroteljesen gondolkozok rajta, hogy elmondjam-e neki..ez az onemesztes nem vezet sehova..de igen, vallalni kell a kovetkezmenyeket...csak tenyleg azt nem tudom, hogy mi okozna nagyobb fajdalmat es nem rolam van szo...elmondom, aztan vege, ha oriasi mazlim van, akkor megbocsat, de nem felejt, ha nem mondom el, akkor meg nekem lesz rossz. Barmennyire is irjatok, hogy neki rosszabb lenne..ha kiderulne, akkor igen, de ha nem..

2016. máj. 23. 22:31
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
A szavak csak üres frázisok.Tettekkel kell bizonyítanod.Látszik hogy nem fogod bírni,mondd el.Egyszerűen képtelen vagy magadnak megbocsájtani akkor hogy várnád el hogy ő megbocsásson,állandóan ott lesz/lenne a bűntudat,sohasem tudnál felhőtlenül boldog lenni, ez a titok éket ver közétek.Az igazság pedig az hogy ha van benne egy csepp büszkeség nem bocsát meg.Tudnál ezzel a titokkal együtt BOLDOGAN élni vele?
2016. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Elköltöztök, meg nem mondja el neki.. Istenem, ha nem is neki, majd elmondja másnak, aztán olyan kicsi a világ.


Pl. a férjem munkaügyben majdnem 6000 kilométerre az országtól járt, ahol véletlen találkozott az én első szerelmemmel, aki utánam egy féligmeddig barátnőmmel jött össze, én az ország egyik végébe költöztem el, később ők együtt a másikba, majd összeházasodtak, már 15 éve nem is láttam őket, csak érintőlegesen tartom a kapcsolatot a feleségével, csak felkaptam a fejem a nevére, mikor a férjem beszélt róla, hogy kivel ismerkedett meg. És mint kiderült, a kedves pasas ott akkor egy nővel volt, miközben házas és a felesége otthon volt a gyerekkel. És én azóta is eszem magamat azon, hogy el kellene mondani a feleségének. Hát ilyen icipici a világ.


Vagy pl. egy barátnőm egy olyan cégnél dolgozik, aminek az egész országban vannak telephelyei és ilyen össz országos vezetői értekezleten 300 kilométerre az otthonától egy szobába tették egy tök idegen nővel, akivel összebarátkoztak, mindenféléről beszéltek és feljött egy idióta hapsi témának, aki a barátnőm férjének a haverja, hogy az milyen, hogy az esküvőjükön elrontotta a hangulatot, mert nem hisz a házasságban, mindig legalább három nőt tart egyszerre, amiről ők persze nem tudnak stb. stb. és a végén kiderült, hogy azzal a hapsival jár a csaj, és a társkeresőn találkoztak és fingja se volt arról, hogy nem ő az egyetlen neki.


Szerinted ezeknek a dolgoknak mennyi esélye van? Mert annak, hogy nálatok boruljon a bili, ahol mindenfél ennyire ismeri egymást, sokkal nagyobb.


Ha nem mondod el és nem derül ki az iszonyatos mázli.


De ha kiderül, akkor nem csak a megcsalás fog neki nagyon fájni, hanem az is, hogy rájön tényleg nem bízhat benned semennyire sem, mert képes vagy neki bármennyit hazudni. Mert az is hazugság, hogy ezt elhallgatod előle.

2016. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező elmondtad azóta?
2016. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Fenét. Nem fogja elmondani, az egész kérdésnek az a lényege, hogy mentegeti magát, meg elmagyarázta, hogy miért nem is kell ezt a kis apróságot elmesélni.
2016. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Elmondtam...aztán már ha itt tartottunk, akkor elmondta ő is, hogy 2-3 hónapja (arról tudtam, hogy összefutottak meg h az ex lesmárolta) az exével nem volt szex, de + "apróságok" igen. Aztán most ott tartunk, hogy utoljára tiszta lappal megpróbáljuk az egészet..bár nem tudom ebből így mennyire lesz happy end vagy mennyire nem...most jöhettek, hogy nekem hogy esett ez az egész. Igen, rosszul esett, de valamilyen szinten "jól is", hogy "egálban" vagyunk vagy nem tudom...ő is mondja, hogy szeret, de amikor jött az exe, akkor tényleg elég érdekesen viselkedett velem, hát...ez volt a gondja..mégis a szemembe tudott nézni... a költözés kicsit ki lett tolva..mármint 1 héttel csak, de már ha ennyi mindent kibírt a kapcsolatunk (tényleg elég sok mindent), akkor egy legutolsó esélyt adunk magunknak...(és ezt nem is én mondtam)
2016. máj. 27. 16:43
 49/50 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük mindketten jól jöttetek ki belőle már ha lehet ilyet mondani,mindketten megkönyebbülhetettek.Lekerült a teher a vállatokról.Tényleg az utolsó esélyetek éljetek vele és az exeket felejtsétek el örökre.
2016. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Hát én szurkolok nektek!
2016. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!