Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megbotlanál, megcsalnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbotlanál, megcsalnád a párod, hogyan tennéd magad túl rajta?

Figyelt kérdés
Ha nem mondhatnád el, mert tudnád, hogy mindennek vége lenne...elképzelhetetlen volt, hogy valaha is megcsaljam, boldog is voltam, de egyszerűen nem tudom miért tettem..és tudnád, hogy őt szereted, csak őt, csak vele tudnád elképzelni a jövődet meg hasonlók, DE NEM OPCIÓ, HOGY ELMONDD, mit tennél? Oké, jöhetnek a mekkora xxx vagy kommentek meg nem csalnám meg a párom dolgok...de visszacsinálni nem lehet. A közös jövő meg költözéssel van tervezve, már a jövő héten esedékes, tiszta lap, múlt a fenébe, elfelejtve, de azért mégis...nem tiszta lelkiismerettel hogy?

2016. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
51%

Velhetoleg nem az ideirogato korosztaky vagyok, de eszembe sem jutna elmondani leven totalisan irrelevans mivel az extol nem akarsz semmi, nincs jelentosege a dolognak. Ha elmondod akkor megkonnyebbulsz, de utana vagy elhagy, vagy ujra kell epiteni a bizalmat es ezt nagyon keves kapcsolat birja ki.


A lenyeg az, h magaddal tudj elszamolni tedd be ezt az egeszet egy kepzeletbeli dobozba es zard le a tetejet es konyveld el h nem vagyunk tokeletesek, de ez nem a vilag dramaja:-)))


Egyaltalan nem biztos h valaha is kiderul, ez keteselyes. En ha bixtos lennek abban h a masik fel titokban tartja, elhinnem, mert miert ne?:-))Erted, ha egyszer kiderul akkor ugyis mindegy, de miert derulne ki. Ez a "mindig minden kiderul" egy orbitalis klise,amatoroknel valoszinu.


Szoval sztem tedd egy dobozba, zard le es lepj tul rajta-en ezt tennem, de nyilvan masok vagyunk:-))


33/N

2016. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
90%

"de eszembe sem jutna elmondani leven totalisan irrelevans mivel az extol nem akarsz semmi, nincs jelentosege a dolognak"

Megadnád a párod elérhetőségeit, hogy szóljak neki, hogy nyugodtan félreléphet, mert semmi jelentősége a dolognak? :D

2016. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
90%
Azért gondolj bele azt írtad jól ismerik egymást.Kezet fognak,beszélgetnek,nevetnek miközben az exed azt gondolja magában hihi meghúztam a barátnődet.Nem lennék a barátod helyében.Ja és ha esetleg azt írnád hogy ő nem ilyen akkor gondolj bele abba hogy képes(ek) volt(atok) ezt megtenni.Azt írtad hogyha nem az exxel történt volna akkor elmondanád ez vajon nem azt bizonyítja hogy csak MAGADAT és legfőképpen az EXEDET véded.Tisztára bizonytalan vagy még azt sem tudod miért tetted és azt sem hogy elmondd e.Akkor milyen alapon lennél hűséges ha még az sem tántorított el hogy "tökéletes" kapcsolatod van és ráadásul mindezt az exxel tedd meg.Ritka eset de van olyan aki megteszi egyszer maga sem tudja miért aztán utánna soha többé mert akkor jön rá mennyire szereti valójában a párját.De ezt csak az IDŐ fogja majd tudni bebizonyítani.Egyébként egyszerű:Te tudni akarnád ha ő ezt tette volna?
2016. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen könyveld el magadban, hogy hibáztál és kész. Megesik. És mostantól csak a párodra koncentrálj. Ennyi.
2016. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem foglak szidni, azzal úgyis megkaptad a büntetésed, hogy egy életen át kell együtt élned a bűntudattal.

Csak azt nem értem, miért írtál ki egy kérdést, nem tiszta, hogy mit szeretnél... Nem fogod elmondani, ezt leírtad. Akkor mit vársz? Megnyugtatást?

A minden kiderül dolog tényleg hazugság, nem feltétlen derül ki, ha mindenki diszkréten kezeli a dolgot. Ez igaz sajnos az élet minden területére, nem csak a megcsalásra. Bőven elég ha te tudod és neked kell a tükörbe nézni nap, mint nap ezzel a tudattal. Ha nem akarod elmondani, akkor lépj tovább, mi mást tudnáp még csinálni? A másik opció úgyis az, hogy elmondod és akkor a párod kezébe adod a döntést.

2016. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Azért nincsenek olyan hűde jóban épp emiatt a háromszög miatt..nemrég békéltek meg egymással, de erről mindannyian tudtuk, hogy csak színleg történt az egész..Szerintem ettől függetlenül én a ritka esetek közé tartozok...tényleg teljesen megbántam, ami történt, még most sem fogtam fel mit tettem. A kérdésre válaszolva, hogy én tudni szeretném-e...őszintén? Amit nem tudok, az nem fáj...ha kiderülne, akkor tényleg gáz lenne és vérig sértve érezném magam, hogy minden nap egy ágyban fekszek a szeretett féllel, közben meg lefeküdt mással...viszont mindennek az alapja a bizalom. Én ezzel éltem most vissza..megbízik bennem..szóval ilyen alapon, hogy mekkora fájdalmat tudna okozni ennek a kiderülése, nem szeretném tudni, ha a párom tenné..ha a szemembe tudna nézni utána, mintha mi sem történt volna, és mivel megbízok benne hasonlóképpen, eszembe sem jutna, hogy megcsalt volna..


Azt külön köszönöm, hogy nem ilyen szidós kommentek jönnek...de utolsó! Igazad van, elég büntetés az, hogy minden nap a tükörbe kell néznem ezzel a tudattal..mellesleg tudom, hogy mekkora súlya van ennek a tettnek és hogy engem minősít...szóra sem érdemes..

2016. máj. 22. 12:42
 27/50 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit tehetsz hogy az ő tudtán kívűl jóvá teszed a hibádat azt majd te tudod hogy hogyan,reményeid szerint életetek végéig.Ha leakarod írni leírhatod ha nem akkor nem de megkérdezhetem hogyan történt?Egyáltalán miből és hogyan alakulhatott úgy hogy EZ megtörténhetett?
2016. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Mi nem váltunk el haragban meg semmi, sőt! Azelőtt is elég jó viszonyban voltunk, meg utána is..volt amiben csak ő tudott segíteni, nem mondanám, hogy olyan gyakran találkoztunk, de olyan 3 hetente 1x általában..vagy bulikban is összefutottunk..., az pedig nem volt megbeszélve...nem történt ott semmi, csak egyszerűen néha azt éreztem, hogy vonzódom hozzá, így utólag már azt mondom, hogy az nem vonzalom volt, hanem valamilyen nosztalgikus érzés, amire semmi szükség nem volt, főleg hogy idáig fajult..egyre jobban nyomulni kezdett, én meg elvesztettem a fejem, és ez lett..
2016. máj. 22. 15:19
 29/50 anonim ***** válasza:
65%
De ha vkihez vonzódsz akkor tudatosan kerülöd a vele való találkákat hogy még véletlenül se csábulj el.Ezek szerint ennyire bíztál magadban hogy ellen tudsz állni?Még egy jó példa arra hogy az exekkel tartani kell a 2/több lépés távolságot.Ha ennyire szemét volt hogy képes volt elcsábítani persze ebben te is hibás vagy, de ha én lennék a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.Vagy legalábbis a két személyes találkákat kerülni kéne.
2016. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
86%
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy egy párkapcsolatot nem lehet hazugságokra építeni. És nincs rosszabb, mint amikor a képedbe hazudnak, és a hátad mögött kinevetnek. Ha most nem leszel őszinte, később se leszel más téren. Az őszinteség tiszteletet is jelent a másik iránt, megtiszteled annyival, hogy nem nézed hülyének. És legfőképp, igazi férfihoz méltóan felelősséget vállalsz a tetteidért. Én biztos nem bocsátanák meg neked, mert hiába mondod, hogy nem, legközelebb még könnyebben elcsábulsz majd.
2016. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!