Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megbotlanál, megcsalnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbotlanál, megcsalnád a párod, hogyan tennéd magad túl rajta?

Figyelt kérdés
Ha nem mondhatnád el, mert tudnád, hogy mindennek vége lenne...elképzelhetetlen volt, hogy valaha is megcsaljam, boldog is voltam, de egyszerűen nem tudom miért tettem..és tudnád, hogy őt szereted, csak őt, csak vele tudnád elképzelni a jövődet meg hasonlók, DE NEM OPCIÓ, HOGY ELMONDD, mit tennél? Oké, jöhetnek a mekkora xxx vagy kommentek meg nem csalnám meg a párom dolgok...de visszacsinálni nem lehet. A közös jövő meg költözéssel van tervezve, már a jövő héten esedékes, tiszta lap, múlt a fenébe, elfelejtve, de azért mégis...nem tiszta lelkiismerettel hogy?

2016. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy hosszú leírni, hogy mi volt az oka...nem megcsalás meg nem ilyesmik...csak jó lehet, ha mégis egymásra találtunk újra...mellesleg mindenki fejlődött gyengeségében.. (a kérdésem/tettem az most más téma)
2016. máj. 21. 21:32
 12/50 anonim ***** válasza:
68%
Irtad azt is, elkézelhetetlen volt,hogy megcsalod,mégis megtetted.Szerintem máskor is simán megteszed.Mond el neki hagy dőntsön ő.Azt is irtad jól ismerik egymást,úgy is kiderűl,az rosszabb lesz.
2016. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem...olyan ember vagyok (sajnos), aki a saját hibájából tanul...tanultam belőle..mástól pedig nem tudja meg..a sráctól meg biztos nem, más pedig nem tud róla, csak mi ketten.
2016. máj. 21. 21:56
 14/50 anonim ***** válasza:
74%

Nemtiszta lelkiismerettel sehogy. Azt írod, hogy saját hibáidból tudsz tanulni.

Nekem nem így tűnik.

Mindig, minden kiderül. Előbb vagy utóbb.

Lehet hogy tíz év múlva, de lehet hogy egy hét múlva. Ez egy örök törvény.

Közös jövőt tiszta lappal akarsz és ezt hazugsággal kezded.

Fain. :)

2016. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%
Lehet lepontizol, te életed, de hidd el, ha titkolod, előbb utóbb meg fogod magadnak magyarázni, hogymiért is volt. Aztán a végére meg fogod utálni. Ilyen az emberi természet. Így is úgy is vége lesz, a kérdés csak mikor, holnap vagy 5 év múlva. A lelkiismeret kemény dolog.
2016. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele...ezt, hogy nem tudtam tanulni, mire érted? Amint írtam, nem a második srác miatt lett szakítás az előző kapcsolatunknak vége..teljesen más oka volt...tudom, hogy elég paradoxon a tiszta lapos jövő és ez..de ez a színt vallás dolog...megtenném, ha nem az exem lenne a srác...meg elég nagy fájdalommal járna mindenki számára.
2016. máj. 21. 22:19
 17/50 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit. Lehet kemény dolog, meg minden...az sem biztos, hogy vége lesz..esküvő is tervben volt már..illetve van, hogy pontosítsak a közös jövőt illetően.
2016. máj. 21. 22:20
 18/50 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem tudom felfogni mit tettem.
2016. máj. 21. 22:21
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Arra értettem, hogy nem vagy következetes.

Ha valaki képes tanulni, akkor következetesen cselekszik, vagy épp nem cselekszik.

Nem akarlak minősíteni, mert közöm nincs senki életéhez sem. Viszont az látszik, hogy magadat mented a helyzetből...vagyis, próbálod.

Ez teljesen a saját döntésed kell legyen. Bár, volt a dologgal kapcsolatosan egy első megérzésed, mit kellene tenned, mielőtt a kérdést kiírtad. Tedd azt, bármi is legyen, és vállald a következményeit, aztán élj annak megfelelően.

2016. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Amint írtam, saját hibámból tudok csak tanulni sajnos. Sok mindenre azt mondja utólag az ember, hogy előbb kellett volna gondolkozni..mivel már megtörtént, nem lehet visszacsinálni..bár megtehetném, de ezen felesleges is filózni...
2016. máj. 21. 22:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!