Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megbotlanál, megcsalnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbotlanál, megcsalnád a párod, hogyan tennéd magad túl rajta?

Figyelt kérdés
Ha nem mondhatnád el, mert tudnád, hogy mindennek vége lenne...elképzelhetetlen volt, hogy valaha is megcsaljam, boldog is voltam, de egyszerűen nem tudom miért tettem..és tudnád, hogy őt szereted, csak őt, csak vele tudnád elképzelni a jövődet meg hasonlók, DE NEM OPCIÓ, HOGY ELMONDD, mit tennél? Oké, jöhetnek a mekkora xxx vagy kommentek meg nem csalnám meg a párom dolgok...de visszacsinálni nem lehet. A közös jövő meg költözéssel van tervezve, már a jövő héten esedékes, tiszta lap, múlt a fenébe, elfelejtve, de azért mégis...nem tiszta lelkiismerettel hogy?

2016. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

En nem férfi vagyok, ez lemaradt az elejen...de valahol mar lehet említettem. Amint irtam, ha elmondanám a paromnak akkor ott lenne vege az egesznek..es meg nagyobb fájdalmat okoznek neki...másban soha nem hazudtam neki, es meg tisztelem az őszinteséggel, de ebben az ugyben? Meg tenném, ha nem ez a ferfi lett volna akivel megcsaltam.


Az exxel a költözéssel minden kapcsolat meg lesz szakítva, tehat esélytelen hogy valaha is találkozzunk. Igen, mivel boldog kapcsolatban ereztem magam, tartottam magam annyira hogy kettesben egy adott személlyel nem csabulok el...tudom, hogy nemcsak az ő hibája, mindenhez ket ember kell...elegge vetélytársak a párommal, elképzelhető, hogy bosszú vagy hasonlo amiert visszamentem hozza...de elmondani ő nem fogja, az biztos.

2016. máj. 23. 07:56
 32/50 anonim ***** válasza:
A költözéssel a veszélyforrás megszűnik.Vonzódtál már máshoz is a párod mellett úgy mint az exedhez? Mert mi lesz akkor ha ismét találkozol egy olyan férfival akihez elkezdesz vonzódni?Mert az exeddel elég volt 3 hét alatt 1 találka hogy elcsábítson mi lett(lenne) volna akkor ha napi szinten találkozatatok/találkoznátok.Ez majd akkor fog kiderülni amikor ismét ilyen helyzetbe kerülsz(mert biztos hogy fogsz) hogy a vonzódást a másik fél iránt hogyan tudod majd kezelni.Jól értettem hogy bosszúból vagy hasonló okból feküdtél le az exeddel mert ez így "fura" lenne hogy neked mi megbosszulni valód volt a barátodon.Ha rosszul értettem akkor bocs.
2016. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egyre inkább úgy tűnik, hogy valamiféle megerősítést vársz, hogy miért ne mondd el neki. Igazából nincs is kérdés, te magadban már eldöntötted, hogy nem mondod el neki.

"másban soha nem hazudtam neki, es meg tisztelem az őszinteséggel, de ebben az ugyben?"

Ha valóban megtiszteled az őszinteséggel, elmondod neki. Igen, ebben az ügyben.

2016. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor a megcsalást talán megbocsátaná de gondolom a büszkesége már nem bírná el ezt teljesen jogosan,főleg hogy már írtad is vetélytársak.De ha mégegyszer megtörténne mással akkor gondolom tudod mit kell tenned.De ne történjen meg.Legyetek boldogok!
2016. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
65%

Az a helyzet kérdező, hogy magadat akarod megnyugtatni itt a válaszokkal de ez nem fog megtörténni mert nem lehet. Ha lelkiismeretes típus vagy akkor utálni fogod magad még egy darabig de talán az idő múlásával jobb lesz kicsit, azonban elmúlni soha nem fog.

Itt az egyik kommentelő írta,h nem releváns amit tettél mert, hogy többet tuti nem fog megtörténni és, hogy elhinné, hogy az exed nem mondja el "mert miért ne hinné?" ...hát hadd ne mondjam hány olyan sztorival találkoztam már ahol a felek ugyan így fogták fel a dolgokat és elég nagy botrány lett belőle. Az meg egyenesen kiviszi a hajamat, hogy arra hivatkozol, hogy nem akarod megbántani és, hogy csak a fájdalomtól kímélnéd meg, nem azzal okozol fájdalmat, hogy elmondod a hibát hanem azzal ha megteszed. Az, hogy utána még a képébe is hazudsz és hülyének nézed csak hab a tortán. Hülye példa de ha az orvosok is így gondolkoznának akkor mindenki "egészséges" lenne de attól még nem halnának meg kevesebben. Nem mered felvállalni amit tettél mert magadat félted, persze megteheted, hogy eltitkolod de nem attól lesz tökéletes a kapcsolatotok h kívülről annak látszik. Egy erős és kiegyensúlyozott kapcsolat nem attól az ami mert a bajokat/gondokat/hibákat nem osztod meg a másikkal és akkor azok nincsenek is. Alapjaiban sérült kapcsolatra marhaság építkezni, tiszta lapot meg csak úgy lehet indítani ha mindenki tud mindent és megbocsát mindent vagyis két ember kell hozzá. Nem szeretnélek minősíteni mert hogy jönnék én ehhez de az érthetetlen, hogy hogy nem szakadt rád a plafon amikor ezt írtad: "es meg tisztelem az őszinteséggel,". Ku.vára nem tiszteled meg az őszinteséggel. Az őszinteséget nem lehet ilyen szelektíven kezelni, vagy az vagy és elmondod a bajaid vagy nem és pont. Már tényleg csak kötekedek de "tudom, hogy nemcsak az ő hibája, mindenhez ket ember kell.." ez úgy helyes ha azt írod ,h nem csak a Te hibád mert az exed is bűnös benne egy kicsit, kb 5%-ban. Tudod a könnyebb út nem mindig a helyesebb út de ebben tényleg csak Te fogsz döntés hozni (sajnos).

2016. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Szóval...


Az a 3 hét alatt egy találka lehet erős, az utóbbi időben többet találkoztunk nyilván..így baráti szinten, de mégis ez lett belőle. Nem, nem részemről lett volna bosszú, hanem esetleg a részéről a párom felé, mert ahogy írtam, elég nagy vetélytársak lettek, és nem tetszik egyikünknek sem ez a szituáció, hogy felváltva hol egyikkel hol másikkal, de így alakult. Mással biztos nem történne meg...az exxel való kapcsolat eléggé intenzív szexualitásról szólt, ezért is lett hamar kiégés a vége...


Valóban kötekedsz, kedves utolsó. Én is sok olyan sztorival találkoztam, mint te, sokszor kiderült ismerősök körében vagy tágabb körökben is. Lehet, hogy mind2 fél így állt hozzá, mint mi most, de akkor úgy fogalmaznék, hogy TELJES MEGGYŐZŐDÉSEM, hogy az ex nem mondja el..megbeszéltük, hiba volt...mármint őt nyilván nem zavarja annyira, mert erre játszott..


Nem, valóban nem szakadt rám a plafon, amikor azt írtam, hogy megtisztelem az őszinteséggel, de ez ügyben egyszerűen lehetetlen dolog. Igen, minden kapcsolat a bizalomra épül, arra, hogy a problémákat közösen oldjuk meg, támaszkodhatunk egymásra meg hasonlók és nem elég a szerelem. De ha kiderülne egy megcsalás a párodról, azzal az emberrel aki a vetélytársad (tegyük fel, hogy van), akkor nyilván nem csak egy vállhúzás lenne a reakciód, hanem a kapcsolatod végét jelentené. Ez pedig nem szelektív őszinteség...illetve ez relatív. Ezek után lehet nem hiszed, de akármi van, én mindig mindenben őszintén kiálltam a párom elé, mert ugyanezt én is "megkövetelem", pontosabban elvárom egy kapcsolatban. Ha ellenkezőleg történt volna ez, akkor lásd fent, nem írom le én mit szólnék hozzá, vagy akarnék-e róla tudni egyáltalán....


Azt, hogy nemcsak az ő hibája, az enyém is, ugyanúgy pontos, ahogy te is írtad, hogy az én hibám is, nemcsak az övé...bár fogalmam sincs minek kötöttél bele ebbe a mondatba is, amikor ugyanazt jelenti...a felelőtlenség alól egyikőnket sem menti fel.


Minősíteni valóban nem kell, nekem is van önkritikám, nekem is meg van a saját véleményem magamról. Ha "hülyének nézem a páromat meg a szemébe hazudok nap mint nap" igazából nem passzol...ha rákérdez, akkor elmondanám, az meg ha a szemébe mondom, hogy szeretem, nem hazugság...keverednek kicsit a fogalmak. Palira vett véve csúnyán fogalmazva, tudom. Viszont ő ezt nem tudja...amit nem tud, az nem fáj... Nagyon kisarkosítottam, hogy megértsd mi is van...elég erős így leírva, de kb a lényeg meg van.

2016. máj. 23. 15:12
 37/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk most azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha mégis elmondanám...jöhet a sok leszólás ismét, hogy őszinteséggel nem tisztelem meg..de költözés előtt, nyilván tartunk egy kisebb "fórumot", hogy mit hagyunk hátra, mit zárunk le, mire nem gondolunk vissza soha többet..azt még lehet elbírná, ha nem múlt hetet mondanék, hanem kicsit távolabbi időszakot...és úgy be is lenne vallva az egész..lehetne tiszta lap...lehet mondani megint, hogy ez is nem őszinteség..de legalább a megcsalás rész be lenne vallva...
2016. máj. 23. 15:22
 38/50 anonim ***** válasza:
Ha van büszkesége márpedig miért ne lenne szerintem nem fogja lenyelni hogy vele csaltad meg főleg mert gyűlöli.Ha olyan a vérmérséklete még szét is veri a fejét.Mert én ezt tenném de ez én vagyok.
2016. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
79%

Ez már egyre cikibb kategória.


"Az a 3 hét alatt egy találka lehet erős, az utóbbi időben többet találkoztunk nyilván..így baráti szinten, de mégis ez lett belőle. Nem, nem részemről lett volna bosszú, hanem esetleg a részéről a párom felé, mert ahogy írtam, elég nagy vetélytársak lettek, és nem tetszik egyikünknek sem ez a szituáció, hogy felváltva hol egyikkel hol másikkal, de így alakult. Mással biztos nem történne meg...az exxel való kapcsolat eléggé intenzív szexualitásról szólt, ezért is lett hamar kiégés a vége... "

Ez csak magyarázkodás, saját magadnak. Ha valaki normálisan áll a párjához, jöhet akár Jézus is, de nem csalja meg.

A mással biztos nem történne meg szöveg pedig... gondolom rá is ezt mondtad előtte pár pillanattal, aztán hoppá, a karjaiban voltál.


"Valóban kötekedsz, kedves utolsó. Én is sok olyan sztorival találkoztam, mint te, sokszor kiderült ismerősök körében vagy tágabb körökben is. Lehet, hogy mind2 fél így állt hozzá, mint mi most, de akkor úgy fogalmaznék, hogy TELJES MEGGYŐZŐDÉSEM, hogy az ex nem mondja el..megbeszéltük, hiba volt...mármint őt nyilván nem zavarja annyira, mert erre játszott.. "

Egyáltalán nem kötekedett. Végre valaki írt egy teljes és értelmes hozzászólást, ami nem próbál felmenteni. Teljesen igaza volt.

Teljes meggyőződésed, hogy nem mondja el? Ugyanúgy teljes meggyőződésed, mint ahogy nem csaltad volna meg a párod? Csak nehogy egyszer piásan összefussanak és eljárjon a szája... Amikor már megvolt az összeköltözés meg esetleg gyerek is lett. Na, akkor fog durván koppanni az egész és még a gyerek életét is tönkreteheted így. Nyugodtan gratulálj magadnak!


"Nem, valóban nem szakadt rám a plafon, amikor azt írtam, hogy megtisztelem az őszinteséggel, de ez ügyben egyszerűen lehetetlen dolog."

"Ez pedig nem szelektív őszinteség...illetve ez relatív."

HOGYMI? Lehetetlen ez ügyben az őszinteség? Dehogy lehetetlen. Csak félsz, hogy rosszul jössz ki abból, hogy más ágyába ugrottál. Nem az őszinteség lehetetlen, hanem hogy a saját párod magad elé helyezd. Mert láthatóan, az nem megy és nem rá, hanem csak magadra gondolsz. Még gázabb, hogy mégis vele próbálsz takarózni.


"Ha "hülyének nézem a páromat meg a szemébe hazudok nap mint nap" igazából nem passzol...ha rákérdez, akkor elmondanám, az meg ha a szemébe mondom, hogy szeretem, nem hazugság...keverednek kicsit a fogalmak. Palira vett véve csúnyán fogalmazva, tudom. Viszont ő ezt nem tudja...amit nem tud, az nem fáj... Nagyon kisarkosítottam, hogy megértsd mi is van...elég erős így leírva, de kb a lényeg meg van."

A lényeg, hogy fogalmad sincs a hazugságról és őszinteségről, szóval nem is értem, miért használod ezeket a szavakat. Ha rákérdez, elmondod? Ugyan. Dehogy mondanád el, elviccelnéd az egészet. Nem hazugság, hogy szereted? Valóban nem, csak épp saját magad sokkal jobban szereted. Amit nem tud, az nem fáj? Ezt fogod majd tanítani a gyerekeiteknek?

2016. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
65%
Hazugságra akarsz alapozni egy esküvőt? Sok sikert..
2016. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!