Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk kívül senki sem az? Mit tegyek? Megcsalnád?

Figyelt kérdés

2004. márciusától vagyok együtt apával, akivel van 3 lányom.

Kb. 2007.-be mondta nekem először, hogy k. vagyok. Hát majd el süllyedtem. Számon kértem és akkor elmondta, hogy szerinte minden nő az és én az ő k.-ja vagyok. Elsírtam magamat, mert azelőtt hasonlót sem mondtak rám.

2011.-től az anyám is az és egyre sűrűbben mondja rám is ezt!!!

Ekkor úgy elfogyott a türelmem, hogy a facebookján, akiket nem ismertem nőket rájuk írtam, hogy az! Mert szerintem mindenki az, mintha a párom lenne és most mondta el a párom, hogy rajtunk kívül senki sem az.

Megmondom őszintén ezek után gondoltam arra, hogy megcsalom, ha már úgy is ezt mondja rám, de nem tudnám!!!

Mit tegyek??? Nagyon fáj!!!


2013. márc. 29. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mert ha megcsalod akkor attól te párod IQ-ja tényleg meg fog nőni. Mellesleg nem értem. Te bejelentkeztél a facebookján és ismeretlen nőknek írtál a nevében hogy "k*rva vagy"? Mert akkor gratulálok, neked is az eget verdesheti az intelligenciád, szép páros lehettek! :)
2013. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Mi van? Kivel vagy együtt? Mi a bajod? Hány éves vagy?
2013. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Elsőre nehezen volt érthető.

A párod szóbelig bántalmaz. Már 2007-ben kellett volna válnod/szakítanod vele. Nem tudom mire vársz, hogy esetleg megverjen és ki is állítson az út szélére, mint az igazi ku...kat szokták??????

Ne csald meg, válj!

2013. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem másodjára sem érthető. Apának hívja a párját?
2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Zsák a foltját. Épp annyi eszed van, és épp annyira vagy intelligens, mint a párod. Gratulálok nektek. Remélem, azért azok a gyerekek jobb körülmények között nőnek fel, mint amit ebből a pár sorból mutatsz.
2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Most mivan?Apukáddal vagy együtt és van egy anyukád is?Meg feltöröd az fb-jét vagy mi?Nem értem.

És azt mire érted hogy rajtatok kívül senki se az mikor azt mondta hogy minden nő az.

Mellesleg az apukád/párod nem százas.Ne csalj hanem válj.Vagy mi..

2013. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen apának és szerintem egy kicsit zaklatott.

Az előző hozzászólásom eltűnt...

Azt írtam, hogy ezzel csak provokál téged, kérdező, mert nem meri kimondani, hogy vége, helyette provokál téged. A helyedben kirúgnám. Ha minden nő k urva akkor szerinte a lányaid is azok...

2013. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

f@szért nem hagyod el, minek maradsz vele???

nem, ne mondd, hogy a gyerekek miatt, mert ez nem jó nekik.

2013. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak zaklatott, hanem végtelenül primitív. Egy ilyen embernek szült három gyereket? És lek.rvázza az anyósát is?? Szegény gyerekek!
2013. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ha megcsalnám, attól a párom IQ-ja megnőne?

A facebookján az ismeretlen nőknek azt írtam a nevében, hogy "k*rvák és kopjanak le!!!

2013. márc. 29. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!