Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk kívül senki sem az? Mit tegyek? Megcsalnád?

Figyelt kérdés

2004. márciusától vagyok együtt apával, akivel van 3 lányom.

Kb. 2007.-be mondta nekem először, hogy k. vagyok. Hát majd el süllyedtem. Számon kértem és akkor elmondta, hogy szerinte minden nő az és én az ő k.-ja vagyok. Elsírtam magamat, mert azelőtt hasonlót sem mondtak rám.

2011.-től az anyám is az és egyre sűrűbben mondja rám is ezt!!!

Ekkor úgy elfogyott a türelmem, hogy a facebookján, akiket nem ismertem nőket rájuk írtam, hogy az! Mert szerintem mindenki az, mintha a párom lenne és most mondta el a párom, hogy rajtunk kívül senki sem az.

Megmondom őszintén ezek után gondoltam arra, hogy megcsalom, ha már úgy is ezt mondja rám, de nem tudnám!!!

Mit tegyek??? Nagyon fáj!!!


2013. márc. 29. 19:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Merre laktok? Lehet arrafelé ez az új szleng a kedvesemre. :D

Ne viccelj már, ennyire nem lehetsz buta! Most komolyan azt hiszed, ha megcsalod jobb lesz? csak rászolgálsz a qrva titulusra.

2013. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!