Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az ő k. -ja vagyok? Rajtunk kívül senki sem az? Mit tegyek? Megcsalnád?

Figyelt kérdés

2004. márciusától vagyok együtt apával, akivel van 3 lányom.

Kb. 2007.-be mondta nekem először, hogy k. vagyok. Hát majd el süllyedtem. Számon kértem és akkor elmondta, hogy szerinte minden nő az és én az ő k.-ja vagyok. Elsírtam magamat, mert azelőtt hasonlót sem mondtak rám.

2011.-től az anyám is az és egyre sűrűbben mondja rám is ezt!!!

Ekkor úgy elfogyott a türelmem, hogy a facebookján, akiket nem ismertem nőket rájuk írtam, hogy az! Mert szerintem mindenki az, mintha a párom lenne és most mondta el a párom, hogy rajtunk kívül senki sem az.

Megmondom őszintén ezek után gondoltam arra, hogy megcsalom, ha már úgy is ezt mondja rám, de nem tudnám!!!

Mit tegyek??? Nagyon fáj!!!


2013. márc. 29. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
:DDD Igen! Minden egyes félredigidugi után nőne +10-el az IQ-ja!
2013. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Na jó, ettől a kommenttől kezdve biztos vagyok benne, hogy a kedves kérdező csak szórakozik. Nem létezhet ennyire buta ember, nem vagyok hajlandó elhinni.
2013. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg létezik ennyire buta ember. Már a kérdés alapján is, de a komment meg megerősített ebben.
2013. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Először azt mondta, hogy minden nő az, de ő csak kedveskedne nekem ezzel, hogy én az ő k.-ja vagyok.

Aztán most már sajnos eljutottunk odáig, hogy azt mondja, hogy rajtam és anyámon kívül senki sem az!?!

A lányaink nem azok, sőt már a többi nő sem az!!!

2013. márc. 29. 20:13
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, megkérdezhetem mennyire vagy úgy általánosságban sápadt illetve mennyire barna a bőröd és hogy ezt a színt szoláriumozásnak köszönheted vagy a természet adta? Ugyanis ehhez az infóra szükségünk van ahhoz hogy meg tudjuk válaszolni korrektül a kérdést és el tudjuk dönteni hogy megcsald-e vagy sem illetve hogy tényleg az ő K-ja vagy-e vagy sem.
2013. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó lenne, ha csak szórakoznék?

Nektek nem jutna eszetekbe, hogy megcsaljátok a párotokat, ha ő rendszeresen ezt mondaná nektek???

2013. márc. 29. 20:24
 17/21 A kérdező kommentje:
Fehérebb vagyok az átlagnál, meg vashiányom is van...
2013. márc. 29. 20:26
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondom, hogy tényleg ilyen buta!
2013. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mivan?
2013. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Válaszolt a 15. kérdésére.
2013. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!