Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megbotlanál, megcsalnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbotlanál, megcsalnád a párod, hogyan tennéd magad túl rajta?

Figyelt kérdés
Ha nem mondhatnád el, mert tudnád, hogy mindennek vége lenne...elképzelhetetlen volt, hogy valaha is megcsaljam, boldog is voltam, de egyszerűen nem tudom miért tettem..és tudnád, hogy őt szereted, csak őt, csak vele tudnád elképzelni a jövődet meg hasonlók, DE NEM OPCIÓ, HOGY ELMONDD, mit tennél? Oké, jöhetnek a mekkora xxx vagy kommentek meg nem csalnám meg a párom dolgok...de visszacsinálni nem lehet. A közös jövő meg költözéssel van tervezve, már a jövő héten esedékes, tiszta lap, múlt a fenébe, elfelejtve, de azért mégis...nem tiszta lelkiismerettel hogy?

2016. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Hazugságban meg nem lehet élni egy életen keresztül...de abban pedig biztos vagyok, hogy még egyszer soha többet soha senkivel nem történne meg.
2016. máj. 21. 20:50
 2/50 anonim ***** válasza:
41%
Ha megcsalnám valakivel a párom, akkor utána őt is megcsalnám a párommal, így kvittek lennének.
2016. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Te döntésed, hogy hogy szeretnéd leélni az életedet... Hazugságban vagy tiszta lelkiismerettel... Erre nincs semmilyen csodaszer, hogy ne legyen örökre lelkiismeret-furdalásod amiatt amit tettél...
2016. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 RRR ***** válasza:
79%

nem agyalnék rajta

elkönyvelném,mint életem legnagyobb baromságát és kész...

2016. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám neki, azzal csak fájdalmat okoznék...de amint mondtam, soha többet nem történne meg senkivel. Ha elmondom, vége, de őt szeretem. Életem értelme, nem akarom ragozni...(jöhet megint, hogy ha így lenne, akkor nem tettem volna) Ha úgy indulok neki ennek az új életnek, hogy tényleg mindent hátrahagyva...akkor lehetséges a feledés? Kicsit nehéz a szemébe nézni, de sikerül...sőt...mintha még jobban szeretném, ha rádöbbentem volna, hogy mennyire fontos nekem..
2016. máj. 21. 21:06
 6/50 anonim ***** válasza:
63%

"Ha elmondanám neki, azzal csak fájdalmat okoznék..."

Így meg még annyira sem becsülöd, hogy őszinte legyél vele.


"de amint mondtam, soha többet nem történne meg senkivel"

Gondolom az eset előtt is így gondoltad, aztán megtörtént. Semmivel sem kisebb az esély, hogy ne ugorj megint rá másra. Azzal teszed a legtöbbet érte, ha megkíméled magadtól.


Végre legyél gerinces, állj elé őszintén és közöld vele a dolgot. Ha később kiderül, akárcsak mástól is, sokkal durvább lesz az egész.

2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
38%
Amikor én megcsaltam, két dolog miatt tettem. Egyszer úgy éreztem, hogy meg akarom büntetni, bizonyos dolgok miatt, másszor meg azt gondoltam, a félrelépés izgalmas. Hát nem az. Nagyon szégyellem azóta is magamat, bár már nem vagyunk együtt. De nehéz túltenni magad rajta. Talán a legjobb, ha nem is gondolsz rá. Esetleg próbálhatod jóvátenni úgy, hogy még kedvesebb, még szeretőbb, még odaadóbb leszel vele.
2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
42%
ez ratyiság. szerelem sz*r dolog
2016. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Ez a férfi mellesleg az exem, akivel a dolog történt...4 évig voltunk együtt a mostani párommal, volt egy 1,5 éves szünetünk, addig vele volt kapcsolatom, vége lett, most 1 éve vagyunk újra együtt...az elmondás csak ezért sem célszerű..elég jól ismerik egymást meg minden...végleg elakarom őt felejteni..az 1. kapcsolatomról a mostani párommal nem szeretnék beszélni, hogy miért lett vége...nem emiatt az ex miatt..no meg hogy miután szétmentünk sem én kezdeményeztem a jelenlegivel. Alapjáraton tiszta szappanopera az egész, elég hosszú sztori...lehet szidni meg minden, de mindennek meg volt az oka...szóval ezért nem akarom elmondani neki.


Akkor maradjon titokban és ennyi? Próbáljam túltenni magam rajtam és csak az új életre koncentrálni?

2016. máj. 21. 21:24
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
te nem kérdést tettél fel hanem megerősítést vársz arra hogy amit tenni készülsz az így helyes...hát el kell hogy keserítselek nem az...ha már másfél évre szakítottatok eleve nem lehet olyan marha jó ez a kapcsolat,pláne ha megcsaltad...hidd el mindenkinek jobb lenne ha külön folytatnátok
2016. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!