Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hallotam ahogy anyám arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallotam ahogy anyám arról beszél a barátnőivel, hogy megcsalja apámat, tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés
Nálunk voltak a barátnői így véletlen meghallottam mikor arról beszéltek, hogy anyám rendszeresen lefekszik több munkatársával, először azt hittem valamit rosszul hallok ezért hallgatóztam, de sajnos jól hallottam, nem tudom mi lenne a jó döntés mert azt nem szeretném, hogy elváljanak, jobb lenne, ha nem szólnék bele ? vagy beszéljek erről apámmal ? hogyha beszélnék vele azt érezném, hogy elárulom anyámat, ha pedig hallgatok akkor fordítva, most mi legyen ?
2016. ápr. 21. 08:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, azt mondtam neki hallotam amit beszéltek, azt mondta biztos nem hallottam ilyet meg tagadta
2016. ápr. 22. 15:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem avatkoznék bele azt hiszem, mert nagyon nehéz ez. Mi van, ha anyád boldogtalan apáddal? Mi van ha épp szerelemes másba, de felakar nevelni titeket apáddal? stb nagyon bonyolult dolog ez.
2016. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy, meg milyen nemű.
2016. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!