Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnál ha hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha hosszú, rossz házasságban feltűnne egy nő?

Figyelt kérdés
Aki kedves,megértő jól érzed magad mellette. A feleséggel sok a vita,nem boldog a házasság. A nő viszont sokkal fiatalabb.
2016. márc. 15. 10:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%

beszéld meg a feleségeddel, hogy elválsz egy fiatalabb csinibb nő miatt.

az új kapcsolat is oda fog vezetni ahová a régi ugyh. ne vedd el felesleges papirmunka

2016. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házasság rossz, senki nem boldog benne, akkor megpróbálnám megbeszélni a párommal, hogy hogyan tudunk segíteni, javítani rajta. Esetleg megpróbálnék egy párterápiát is. Ha mindezek ellenére még mindig nem javul a dolog, vagy a párom nem hajlandó tenni a változásért, akkor válnék, ha van fiatal, megértő másik nő, ha nincs. Értelmesebb embereknél ez így néz ki.
2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Menjen
2016. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Jaj menne vele a férjem, de jó lenne, végre
2016. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem működik egy házasság, ês már nem lehet ezen segíteni, ésszerűbb elválni, ha van másik nő, ha nincs.
2016. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Falhoz állítás, sortűz.
2016. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt szr házasságban gyáva emberek élnek.

Másrészt akárki más érdekesebb, amíg nem ismered.

Harmadrészt azért, mert fiatal, nem vár el tőled túl sokat, mert még nem érti az életet, így nem vagy egy állati nagy vesztes a szemében (aki valójában vagy, ha őszinte vagy magadhoz).

N31

2016. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Na, komolyan. Ha a ffi talált jobbat, ne kínozzon se engen, se magát, menjen. Vigye az értékeit is, nekem nem fontos.
2016. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
78%

Hát a legfontosabb hogy van e gyereketek?? Én 17 éves vagyok és úgy nőttem fel hogy apuka csalta anyukát...aztán már verte is....aztán itt már rendőrség is volt...több hónapig kellet 12 évesen pszihológushoz járni mert nem tudtam feldolgozni a durvább ügyeket.

Szóval ha tényleg rossz a házasság el kell válni de nem szabad utálni egymást.

Ha meg nincs gyerek akkor se szabad durvább dolgokat csinálni...

2016. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ver. A saját feszültségét vezeti le rajtam. Az a baj, hogy én is ember vagyok, ha nő is, vannak érzéseim, vágyaim, akaratom, létem, személyiségem. Elviselem a gyerek miatt. Ha nem lenne, de visszaütnék..
2016. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!