Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én szeptemberben férjhez megyek?

Figyelt kérdés

Bele voltam zúgva 13 éves koromtól, ő volt az életem "Tökéletes Sráca", rengeteget szenvedtem és sírtam miatta, de csak a gimi utolsó félévében jöttünk össze... Utána pedig szakítottunk, mert ő Svájcba ment továbbtanulni.

A szüleink jóban vannak és már évek óta hagyomány a közös nyaralás. Nemrég mentek és én is becsatlakoztam, valamint mint a reptéren megtudtam, a srác is. Minden télen ugyanoda mennek vissza és mi ott jöttünk össze anno.

Előtörtek az emlékek, nosztalgiáztunk és mellette nem éreztem azt a nyomást, amit amúgy. Szóval lefeküdtünk néhányszor...

Azóta keres, beszélünk elég sokat és most tavasszal újra megyek Magyarországra és mondta, hogy akkor valószínűleg összefutunk, mert ő is ott lesz az anyukája születésnapja miatt. De fogalma sincs, hogy én szeptemberben férjhez megyek, egyáltalán nem tud semmit az életemről...

Szeretem, de a vőlegényemet nem tudnám elhagyni egy kamaszkori hóbort miatt.

Vagyis most eléggé összezavarodtam, de úgy érzem, így helyes.


2016. márc. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy esetben ne mondd el neki ha NEM teszed meg többet.Viszont ha megtörténik megint akkor önként és dalolva mondd el neki mert akkor már egyértelmű hogy nem lennétek egymáshoz valók.Te elvárnád ebben az esetben hogy elmondja?Ja egyébként ne botlásnak mert azért annál kicsit durvább volt.Most őszintén akkor ott azt a néhány alkalmat ÉLVEZTED mert ha nem akkor már az elsőnél leálltál volna,mert hogy bánhatsz olyasmit amit többször is megtettél,persze később jött a lelkifurdalás de elég későn.Én azért szorítok neked de akkor SOHA többet ne tégy ilyet.
2016. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Én ha árulást követnék el akkor kivégeznének max életfogytos lennék.Örülj hogy ez a házasságra nem vonatkozik mert egy szó nélkül lelőnélek.Amúgy eléggé kamu gyanús a kérdés mert ennyire ostoba ember nincs mint te,bár a mai világban bármi megtörténhet ahogy az is hogy a vőlegényed megtudja.Falnak füle rétnek szeme.Ahogy kutyából szalonna nem lesz, így kurvvából se szűz.Te se fogod tudni elfelejteni amít tettél max csalod tovább.Ha meg kiderűl hivatkozz arra hogy tini hóbort,csak akkor röhögnék ha a szerető felcsinál és a párid rájőn...
2016. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Fú lennék olyan genya hogy elmondanám a pasidnak :D persze nem tudom kivagy de szemrebbenés nélkül lennék olyan tahó.
2016. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
"léci szállj ki a bugyimból, mert szeptemberben férjez megyek."
2016. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
76%

Atyaúristen!

Te nagyon hülyegyerek lehetsz kérdező!


Szégyellem magam helyetted, hogy egy ilyen ribi, mint te vagy a női fajhoz tartozik!

Ezért általánosít sok férfi, és szidják a nőket, mert létezik olyan korcs is, mint amilyen te vagy!!


Nekem is van vőlegényem, és ÉN SZERETEM, de te Nem szereted a te pasidat, mert akkor nem csalod meg, nem is egyszer!!!

Ha előttem Channing Tatum parádézna meztelenül, én akkor sem csalnám meg a vőlegenyémet, de ha annyira akaratgyenge, retardált lennék, mint amilyen te vagy, akkor legalább elmondanám neki, hogy megcsaltam, és csak reménykednék, hogy valaha is megbocsát, vagy nem köp le az utcán, hogy megbotlottam "néhányszor".

Akivel meg megcsaltam, az nyílván nem okozna gondot megmondanom neki, hogy nem kellesz, mert van/volt valakim akit veled csaltam meg. Ha nem szereted, akkor nem könnyebb megmondani neki, mint a párodnak? Gyáva ribizli vagy, aki nem vállalja a tettei következményét. Remélem, hogy elmondod mind a kettőnek, és mind a kettő talál magának egy nőt, nem pedig egy útszélit.

2016. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Azóta elvileg megvolt a házasság, eltelt 3 év.

Na halljuk, mi történt azóta? :D

2019. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Ez tök, engem is érdekelne..


Bevallom, 3 éve kissé arrogánsan írtam, de mélyen belegondolva, talán nem véletlenül érezte a kérdező a nyomást a saját életével kapcsolatban, félt mindentől, ami nem a megszokott. Vagy csak simán bepánikolt a közelgő esküvő és elköteleződés miatt, a bizonytalanságát- gondolom voltak gondok is azért,- meg a gyerekkori szerelem nem segítette.


Szóval 3 év után már én sem ítélkezek egyből, attól függetlenül, hogy nem szép dolog ahogy viselkedett.


Viszont érdekelne engem is, hogy he házasság is lett végül, jól érzi-e magát benne, egyáltalán együtt vannak-e még.

2019. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!