Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én szeptemberben férjhez megyek?

Figyelt kérdés

Bele voltam zúgva 13 éves koromtól, ő volt az életem "Tökéletes Sráca", rengeteget szenvedtem és sírtam miatta, de csak a gimi utolsó félévében jöttünk össze... Utána pedig szakítottunk, mert ő Svájcba ment továbbtanulni.

A szüleink jóban vannak és már évek óta hagyomány a közös nyaralás. Nemrég mentek és én is becsatlakoztam, valamint mint a reptéren megtudtam, a srác is. Minden télen ugyanoda mennek vissza és mi ott jöttünk össze anno.

Előtörtek az emlékek, nosztalgiáztunk és mellette nem éreztem azt a nyomást, amit amúgy. Szóval lefeküdtünk néhányszor...

Azóta keres, beszélünk elég sokat és most tavasszal újra megyek Magyarországra és mondta, hogy akkor valószínűleg összefutunk, mert ő is ott lesz az anyukája születésnapja miatt. De fogalma sincs, hogy én szeptemberben férjhez megyek, egyáltalán nem tud semmit az életemről...

Szeretem, de a vőlegényemet nem tudnám elhagyni egy kamaszkori hóbort miatt.

Vagyis most eléggé összezavarodtam, de úgy érzem, így helyes.


2016. márc. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkori hóbort...? Ha valóban "csak" ennyi lett volna, akkor most nem dugsz félre vele, miközben vőlegényed van, nem gondolod? Szerintem hagyd ezt az esküvőt és kíméld meg ettől a vőlegényed, mert ha már most megcsaltad, mi lesz később..?
2016. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha én a helyedbe lennék, egyrészt beállnék a tükörbe és szembeköpném magam, hogy megcsaltam azt a férfit, akihez hónapokon belül hozzá megyek, és elvileg szeretem. Másrészt meg lenne bennem, annyi gerinc, hogy elmondanám a vőlegényemnek, hogy megcsaltam.

Mert ha kiderül, márpedig kicsi az esély rá hogy nem fog, és esetleg a vőlegényed a házasság után tudja meg, na akkor megszívod. És becsaptál gyakorlatilag 2 embert, illetve magadat is.


Voltam már olyan esküvőn, mikor a vőlegény megtudta, hogy a menyasszonya megcsalta, és várt az esküvő napjáig, a templomba menetel előtt, 150 ember társaságában alázta porig a menyasszonyát. A székek alá rejtett képekkel, ahol is a nő, épp csalja a vőlegényét! És ezt szépen a vőlegény testvére meg is örökítette. Ritka megalázó esküvő volt. Szóval vigyázz, mibe mész bele!

2016. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az egyetlen akinek nem egyértelmű, hogy megcsalta a vőlegényét a kérdező? Csak annyit irt, hogy "nem rég dugtak párszor" de azt nem hogy akkor már együtt volt a vőlegénnyel, nem?
2016. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

13-as . Először nekem sem volt egyértelmű, hogy mikor történt az, hogy lefeküdt a "hóborttal". Vőlegény előtt, vagy alatt, de újra elolvastam!


Kérdező írta:

"Nemrég mentek és én is becsatlakoztam, valamint mint a reptéren megtudtam, a srác is."


télen történt: december-január szerintem.

tavasszal újra taliznak: március-április.


Vagy még nem volt a vőlegénye, csak a barátja, de volt valamilyen kapcsolata, megcsalta, mert ha összejössz valakivel nem rögtön jegyeznek el...

2016. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

és mellette nem éreztem azt a nyomást, amit amúgy.


na, itt a lényeg. azt gondold át, milyen nyomások vannak rajtad, amik miatt nme érzed jol magad. muszájbol nem kell férjhez menni. nyugi, csak a buta vagy életképtelen meberek gondolják azt, hogy aki nem házas, azzal vmi baj van. a házasság nem státuszszimbolum. nem kell elkötelezni magad, hogy a külvilág olyannak lásson, vagy magadat olyannak mutasd, ami nem te vagy és amiben nem érzed jol magad.


és őszintén, szted lehetne egy életet arra alapozni, hogy még nem is férjed, de már nem őt szereted és árzelmileg-fizikailag megcsaltad ? ettől sokkal kisebb gondok is felőrlik a házasságok nagy részét. tudtad, hogy a házasságok kétharmada manapság már zotonyra fut ? és gondolod, hogy a maradék a szerencsés ? nem hiszem. ők a ház, hitel, gyerekek, megalkuvás, megszokás miatt maradnak nagyrészt együtt, aztán borul a bili, ha valamelyik megint szerelmes lesz egy harmadikba, és valaki sérüsl miatta. és egy ilyen házasságba szülnél gyerekeket ? hogy 10 év mulva elváltan a gyereked iskolába menjen és szégyellje, hogy a szülei elváltak ? egy ismerősöm alsos tanár, volt olyan osztálya, ahol 25-ből 20 gyerek szülei már leváltak voltak, mire ő kisiskolás lett. kell ez neked és a leendő gyerekeidnek, a családodnak ? nem létezik olyan kényszer, ami miatt hozzámennék vaalkihez, ha már most sem is ő az első számu férfi az életemben. ez idővel csak rosszabb lesz. és miért vennél el a vőlegényed életéből is éveket ? inkább hagyd az egészet, ha nem is akarsz szakitani, akkor se menj hozzá, inkább csak maradjatok együtt házasság nélkül, ha nektek ez igy jo. de lehet, hogy még jobb lenne szakitani és megprobálni a régi sráccal vagy tiszta lapot nyitni és várni egy harmadikat.

2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
ja, és az is árulkodo, hogy kire vonatkoztatva tetted fel a kérdést, nem azt irtad ki, hogy hogy mondd el a vőlegényednek, hogy nem is szereted annyira és ohgy megcsaltad, hanem hogy hogy mondd el a harmadiknak, hogy férjhez mész. evidens, hogy a régi sokkal jobban érdekel, mint a vőlegényed..
2016. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Költőnő? ***** válasza:
Minek vagy olyan kapcsolatban, ami nem tesz boldoggá... és még hozzá is fogsz menni... de azért néhányszor összefekszel mással... mondd csak; te itt nem érzel némi gerinctelen hiányosságot?
2016. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

A vőlegényem erről biztosan nem fog tudni, annak nagyon rossz vége lenne...

Szeretem és vele akarok lenni, számomra nincs más, csak ő. Ez egy botlás volt csak.

2016. márc. 9. 19:59
 19/47 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod, de az biztos nem igaz, hogy számodra nincs más, csak ő. majd jön más is, vagy neked vagy a vőlegényednek. nem irtad a korod, de sztem baromi fiatal vagy. lehet, érdemes lenne 30-40-50 évesekkel diskurálni a házasságrol és a párkapcsolatokrol. tudod, egy biztos, minden kapcsolatnak az eleje a legjobb, ez lehet pár honap vagy pár év is, de idővel egyre kevesebb jo lesz benne. ha már most itt tartotok, hogy igy is hozzá kaarsz menni és hazudsz neki, az valahogy, valamikor majd vissza fog ütni.
2016. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
csak azt nme értem, ha számodra csak a vőlegényed van és hozzá akarsz menni, miért nem azt a kérdést tetted fel, hogy hogy mondjam el a vőlegényemnek ,vagy hogy hallgassam el a vőlegényem elől, hogy számoljak el a lelkisimeretemmel..stb. szoval miért is nem a vőlegényed véleménye volt a kérdés tárgya.
2016. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!