Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én szeptemberben férjhez megyek?

Figyelt kérdés

Bele voltam zúgva 13 éves koromtól, ő volt az életem "Tökéletes Sráca", rengeteget szenvedtem és sírtam miatta, de csak a gimi utolsó félévében jöttünk össze... Utána pedig szakítottunk, mert ő Svájcba ment továbbtanulni.

A szüleink jóban vannak és már évek óta hagyomány a közös nyaralás. Nemrég mentek és én is becsatlakoztam, valamint mint a reptéren megtudtam, a srác is. Minden télen ugyanoda mennek vissza és mi ott jöttünk össze anno.

Előtörtek az emlékek, nosztalgiáztunk és mellette nem éreztem azt a nyomást, amit amúgy. Szóval lefeküdtünk néhányszor...

Azóta keres, beszélünk elég sokat és most tavasszal újra megyek Magyarországra és mondta, hogy akkor valószínűleg összefutunk, mert ő is ott lesz az anyukája születésnapja miatt. De fogalma sincs, hogy én szeptemberben férjhez megyek, egyáltalán nem tud semmit az életemről...

Szeretem, de a vőlegényemet nem tudnám elhagyni egy kamaszkori hóbort miatt.

Vagyis most eléggé összezavarodtam, de úgy érzem, így helyes.


2016. márc. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 21/47 Költőnő? ***** válasza:

Nincs más, csak ő --->most írtad le az ellenkezőjét xd

Legalább magadnak ne hazudj attyaééég

2016. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Becsületes dolog, hazugsággal kezdeni egy házasságot. Meg sem érdemled a leendő férjed. Ne vagyok rossz indulatú, de szívből remélem, hogy egyszer kiderül a párod számára az igazság.
2016. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Vagy legalább visszakapod,a hűtlenséget!
2016. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
91%
Nincs más csak ő? Muhaha akkor minek csaltad meg? Hazudozol itt ahelyett, hogy a fejedben rendet raknál. Ha olyan kis botlás volt miért nem mondod meg a vőlegényednek?
2016. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Azért nem a vőlegényemmel kapcsolatban kérdeztem, mert tudom, hogy nem fogom neki elmondani, a lelkiismeretemmel kapcsolatos dolgokat pedig elintézem én. Nem ebben a kategóriában volt a kérdésem, áttették.


Nem tudja meg a párom, mert csak én és a fent említett srác tud a dologról. Én nem fogom elmondani és ő sem, élete legnagyobb hülyeségét tenné akkor.

2016. márc. 9. 20:10
 26/47 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy miért nem mondom meg?!

Talán azért, mert akkor oda lenne a kapcsolatunk, az eljegyzésünk és minden más?!

Nem vagyok hülye. Ezen nem jutna túl mosolyogva, bármennyire is szeret és odavan értem.

2016. márc. 9. 20:10
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Botlás az csak egyszeri alkalom te viszont többször tudatosan megbotlottál.Miért hazudsz magadnak?Ez a házasság sem lesz hosszú életű az biztos.Ha megint kettesben maradsz a hóbortoddal akkor nem fog megint megtörténni?
2016. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
nagyon gyerek és éretlen vagy te még nemhogy a házassághoz, de egy kapcsolathoz is... részvétem előre is , ebből semmi jo nem fog kisülni hosszutávon.
2016. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Félre dugaszolni könnyebb volt mint gondolkodni....Neked nem völegény való, hanem minden nap más farok hogy kiéld a "nőiességedet"....
2016. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
legalább azt mondd el, mi az a nagy nyomás, amit a harmadiknál nem éreztél ?
2016. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!