Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Volt egy igen súlyos bírósági ügye, ami miatt elköltöztem otthonról. Nem szeretnék részletekbe menni, csúnya ügy volt, lényegében rágalmazás volt, de a férjem most szerencsére már felperesként jár a bíróságra. Leginkább azért mentem el, mert a társadalmi megítélésünk olyan szintre romlott, hogy a kisboltban már ki se szolgáltak, összesúgtak mögöttem, vagy nyíltan támadtak. Három hetet voltunk külön. Elismerem, hogy kizárólag én hibáztam, nagyon szégyenlem magam, szeretnék mindent helyrehozni. Mikor megkerestem, hogy bocsánatot kérjek és megbeszéljük a továbbiakat, ő csak annyit mondott, hogy pótolható vagyok és hogy volt nővel, mióta elmentem. Nem tudom, hogy álljak a dologhoz. Nem is tudom teljesen elhinni, mert abban a helyzetben nem gondolom, hogy ez lett volna a legfőbb elintéznivalója, de mi van ha mégis megtörtént? Én mentem el, tekinthetem ezt megcsalásnak? Szégyenlem magam, féltékeny vagyok és nem tudom, hogy mi legyen.
2016. febr. 9. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jah, hogyne, kedves utolsó:-) Milyen érdekes nem? Hogy itt van a női tapasztalat, aki tanult valamit bizalomvesztésből, ám mégis azt tanácsolja, hogy játszd el a bizalmát a férjednek, és még várd is el utána, hogy megértse :-) :-)

Elképesztő.

2016. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Bármikor le lehet lépni...csak utána ne próbáljon meg visszakozni, szívódjon fel és vállalja az ezzel járó következményeket. Ha morálisan elfogadhatatlannak tartja amivel a párját vádolják, akkor az tiszta sor, nem akar osztozni a problémájában, ezt tudtára is adja, veszi a motyóját és mindenféle követelés és anyagi haszonszerzés nélkül lelép és új életet kezd. Így működhet a dolog.

A férj helyében nem engednélek vissza, a személyes tárgyaidat utánad küldeném, azt jó napot!!!

38F

2016. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Annyi mindent hallani... sose tudni kiben bízhat az ember. Hibázott a kérdező, de sajnálom is. Lutri volt és rossz lóra tett.

A férjnek viszont biztosan megvolt már a nő, másképp nehéz lenne ilyen hamar összehozni egy ilyen helyzetben.

2016. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva:nem megcsalás.-Felnött emberek vagyunk,döntéseket kell hoznunk,ill.vállalni ezek következményeit.
2016. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha le is feküdt mással nem számít megcsalásnak.

Amit te műveltél vele, az viszont egyértelműen árulás volt. Én nem fogadnálak vissza a helyében. Még akkor sem, ha soha többé nem láthatnék nőt. Számomra az árulás megbocsájthatatlan.

2016. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Tobb mint ketto het utan, mi lett az egeszbol?

2016. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!