Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Volt egy igen súlyos bírósági ügye, ami miatt elköltöztem otthonról. Nem szeretnék részletekbe menni, csúnya ügy volt, lényegében rágalmazás volt, de a férjem most szerencsére már felperesként jár a bíróságra. Leginkább azért mentem el, mert a társadalmi megítélésünk olyan szintre romlott, hogy a kisboltban már ki se szolgáltak, összesúgtak mögöttem, vagy nyíltan támadtak. Három hetet voltunk külön. Elismerem, hogy kizárólag én hibáztam, nagyon szégyenlem magam, szeretnék mindent helyrehozni. Mikor megkerestem, hogy bocsánatot kérjek és megbeszéljük a továbbiakat, ő csak annyit mondott, hogy pótolható vagyok és hogy volt nővel, mióta elmentem. Nem tudom, hogy álljak a dologhoz. Nem is tudom teljesen elhinni, mert abban a helyzetben nem gondolom, hogy ez lett volna a legfőbb elintéznivalója, de mi van ha mégis megtörtént? Én mentem el, tekinthetem ezt megcsalásnak? Szégyenlem magam, féltékeny vagyok és nem tudom, hogy mi legyen.
2016. febr. 9. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Miért kizárólag te hibáztál?!


Megvádoltad valamivel alaptalanul?


Volt már nővel?Pótolható vagy? Ő nem pótolgató számodra?


Van értelme a kapcsolatnak?....

2016. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy nem az lett volna a legfontosabb tenni valója, még megtehette. El is mondom miért gondolom így:

Stresszes volt, rágalmazták, te is elfordultál tőle. Mit tehetett? Vigasztalódott egy másik nővel. Az lehetett hosszú idő óta az egyetlen stressz mentes időszaka, ki kellett engedje a gőzt.

Nem tekintheted megcsalásnak szerintem, legalábbis itt nem te vagy az áldozat. Nem csak te.

Ha alakul a dolgotok és együtt maradtok, akkor te is bocsáss meg és ő is. Így lenne korrekt.

2016. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha van neki másik nője azóta, lehet már nem is akar tőled semmit. Ezt tisztáznod kellene vele és szerintem nem számít megcsalásnak a részéről, mivel te hagytad ott őt.
2016. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kevés részletet tudok, az is homályos, de ha jól értem, a férjed nehéz élethelyzetbe került, valaki megrágalmazta, és te úgy reagáltál, hogy elköltöztél, mentendő a magad bőrét. Gondold el, hasonló helyzetben te mit éreznél? Ha pont az, akivel véd- és dacszövetséget vállaltál, akkor hagy el, amikor a legnagyobb szüksége lenne rád? Értem én, hogy kínos, ha a sarki boltban ki se szolgálnak, de olyan nagy gond lett volna elmenni a messzebb lévő boltba?

Te ebben a nehéz helyzetben fontosabbnak tartottad a "társadalmi megítélést", azaz a sarki fűszeres, meg néhány pletykás vénasszony véleményét, minthogy kiállj a férjed mellett.

Itt a megcsalás ténye a legkisebb probléma. Nekem nem kéne olyan társ (ha egyáltalán lehet így nevezni), aki az első nehéz helyzetben menekül, és magamra hagy a gondjaimmal.

2016. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell hogy értsek az előttem szólóval......

A férjed bizalmi válságba került, megpróbálta tisztázni magát a bíróságon, erre a legfőbb bizalmasa kihátrált mögüle. Nekem ez olyan lenne, mintha hátba lőnének, szóval erős bizalomvesztéssel járna irányodba!!!

Mivel önszántadból mentél el és szüntetted be a kapcsolatot a férjeddel így hoztál egy döntést, ami Rá is érvényes volt, megértette és keresett valakit helyetted. Lehet hogy csak szex volt, de Te hagytad ott, a döntésed következményeit vállalnod kell.

A helyedben várnék egy kicsit amíg elrendeződnek a bírósági dolgok, és a férjed megnyugszik. Mondjuk ez lehet több hét vagy akár hónap, de ha a férjed közben nem veszi fel a kapcsolatot veled akkor ezt sajna buktad.

38F

2016. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Te hagytad cserben, mikor a legnagyobb szüksége lett volna rád. Semmi közöd hozzá, hogy kivel mit tett vagy nem tett ezután. Ha tényleg megbántad, akkor csak rohadtul hálás lehetsz, ha visszafogad, és mindkettőtöknek túl kell tennie magát azon a három héten. (Én nem fogadnálak vissza. Erre mondják, hogy ilyen házastárs (barát) mellett nincs szükség ellenségekre:S - bár neki ezek szerint abból is kijutott)
2016. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

engem már hagytak "szarban" így, igaz nem vagyok házas, és csak egy 4 éves párkapcsolatról van (volt) szó, de kb egy világ omlott össze bennem, mikor a barátnőm akkor lépett ki a kapcsolatból mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.

az első egy hétben az idegösszeomlás szélén voltam, alig akartam elhinni hogy akit szeretek az cserben hagy, és nem áll mellettem.

aztán eltelt 2-3 hét, és az iránta táplált szertetem átment gyűlöletbe.

mikor rendeződtek a soraim, akkor egy régi haver csajjal (aki végig mellettem volt még intéztem a dolgokat, segített és támogatott mindenben) úgy hozta a sors, hogy egymásba szerettünk.

ennek már 3 éve, és azóta is boldogan együtt vagyunk, és ahol csak tudjuk segítjük egymást.

1,5 hónappal a "szakítás után" a barátnőm aki elhagyott megkeresett, érdeklődött hogy mi van velem "hogy rendeződtek e a dolgok?"

megírtam neki hogy igen, minden oké és akkor azt mondta hogy nagyon sajnálja azt ami történt, és ha úgy gondolom akkor folytathatjuk...

ez volt a második döfés, hogy szó szerint kivárta még minden rendeződik, és úgy gondolta hogy simán mehet minden tovább.

elküldtem melegebb éghajlatokra, közöltem vele hogy már mással vagyok, egy olyan emberrel aki végig mellettem állt barátként és most már a társamként, ellenben vele aki az első komolyabb probléma után egyből lelépett.

teljesen ki volt akadva, hogy én "hogy vagyok képes ilyen hamar túl tenni magam rajta" a válaszom erre az volt: te segítettél hozzá, hogy ilyen hamar megutáljalak és olyan közömbös legyél számomra minta százezredik akárki az utcán.


én soha nem tudnék megbocsájtani egy ilyen árulást, számomra ez 100x rosszabb mint egy megcsalás, szóval megértem a férjed reagálását, sőt valahol egyet is értek vele attól függetlenül, hogy csak morzsákat közöltél a teljes sztoriból.

30F

2016. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #7-esnek. Ez nem szimpla otthagyás volt a részedről, hanem inkább árulás. Ilyet én se bocsátanék meg soha. Szerintem a férjed úgy járna a legjobban, ha megszabadulna tőled egyszer és mindenkorra.
2016. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló megelőzött, gondoltam leírok ide férfiként hasonló helyzetről tapasztalatot. De így nem részletezném, mert a lényeg csak annyi, hogy soha a büdös életben nem fogja neked ezt megbocsájtani. Az ilyesmi gyakorlatilag az árulás minősített esete. De milyen érdekes, de ezek szerint ez is tipikzs, hogy ezekben az esetekben, amikor már minden rendeződik, az illető nő persze megpróbál visszatipegni...
2016. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
53%
Tapasztalat alapján a kérdező mellett állok. Volt egy hasonló esetünk, én kiálltam a férjem mellett, de kiderült, hogy nem volt ártatlan. Amiért pártoltam, engem is kiutáltak a szülőfalumból, pedig nekem is hazudott. Megtanultam, hogy milyen veszélyes a feltétel nélküli bizalom. Most, ha újra megtörténne, úgy tennék, mint a kérdező és elvárnám a páromtól, hogy megértse.
2016. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!