Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem rákeresett az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rákeresett az interneten arra, hogy mennyi ideig lehet gyereket elvetetni? Akkor szerintetek is megcsalt?

Figyelt kérdés
Én nem hittem a szememnek mikor megláttam! Teljesen bele betegedtem...3 nap alatt az idegtől nem látok és 4 kg-ot fogytam. Leszögezném nem vagyok terhes!
2016. jan. 26. 10:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem biztos. Sokmindenre kerestem már rá én is...

Viszont, Te nem bízol benne. Az a kérdés, hogy melyik volt előbb? Az érzés, hogy megcsal, vagy az, hogy elkezdtél kutakodni utána.

2016. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Előbb az érzés volt. Utána jött, hogy keresgéljek találtam más gyanús dolgot is.
2016. jan. 26. 10:50
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Mit?

Ez olyan, mint hogy én gyakran olvasom a válás kategóriát, ebből a férjem arra következtetett, hogy el akarom hagyni. -.-'

Ennyiből az jön le, hogy kíváncsi volt.

2016. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Ismerem a férjem ilyenekre nem szokott rákeresgélni.
2016. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél nála? Mit mondott?
2016. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Sanszos, ilyenekre nem keresget csak rá az ember mint pl. az időjárásra vagy a hírekre.

Kérdezz rá, ha linkel akkor észreveszed azonnal.

Egyébként elég lúzer módon bukott meg....

2016. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Még nem kérdeztem rá majd ha haza jön március vagy áprilisba, mert ha így most rákérdezek nem látom az arckifejezését és így vagy azt mondja te beteg vagy vagy rám nyomja a telefont.
2016. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Biztos nem várnék addig...hülyeség.. addig éli világát nyugodtan??
2016. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, haverja van nagy bajban. Vagy vitatkozott valakivel a témáról, és tudni akarta, hogy igaza van.

Ezer más oka lehet.


Miért nem kérdezed meg tőle, hogy minek keres rá ilyenre?

A válaszából egyből kiderülne minden. Ha félrelépett, az is.

2016. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Mert ha rákérdezek azt mondja beteg vagyok meg bolond meg képzelődök...tényleg nem tudok én már semmit se... :(
2016. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!