Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hányból hány üzenetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hányból hány üzenetre kaptok választ az interneten?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőt használó férfiakhoz szól a kérdésem. Átlagban hány üzenetetekre kaptok választ? Ebből mennyi az elutasítás? Az is érdekel, hogy van-e kinn profilképetek.

2016. jan. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos külsőm van és 10-ből sajnos olyan 3 válasz jön, mondjuk állítólag nagyon jó a kezdő levelem.
2016. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én anno mindre kaptam választ, de:


1. mindenkinek egyénit írtam.

2. sosem foglalkoztam idézetekkel, közhelyekkel teleszórt adatlapokkal.

3. csak akkor írtam, ha volt valami amibe bele lehetett kapaszkodni.

4. sosem foglalkoztam a bomba nőkkel, csak az átlagosakkal. (az embernek legyen önkritikája)

5. mesze kerültem az olyan adatlapokat, ahol saját magukat becézgették (pl. Andicica, Évibaba stb.)


természetesen volt kint képem.

2016. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sok üzenetet küldtem és nagyon kevés választ kaptam. Aki írta, hogy 3/10-es arányt ért el, az megadhatná milyen stílusban írt és mit :)


Én mindig udvariasan írtam, bemutatkoztam röviden, mondtam, hogy szimpatikusnak találom, feltettem valami kérdést az adatlapján látott dolgok alapján és megadtam egy elérhetőségemet. Nem igazán kapok választ. Kb 5%-os a válaszolási arány. Akikkel elkezdek beszélgetni, azok is eltűnnek egy idő után.


Lehet, hogy az arcom miatt van ez, ezt nem tudom. Eléggé le is tör engem ez a dolog. Nem akartam egyből kapcsolatot, nem is nyomultam, csak szimplán beszélgetni, ismerkedni, barátkozni próbáltam

2016. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző, én is ezt tapasztalom.
2016. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kb 10ből 1 ír vissza.
2016. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akinek 10/3, vagy még kevesebb sikere van, annak már összejött valami komolyabb? Mondjuk találkozó, kapcsolat, ilyesmi?
2016. jan. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!