Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem kezdeményeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem kezdeményeznek legalább az interneten?

Figyelt kérdés

Hogy élőben nem az tiszta sor, de mikor valakivel nagyon jól elbeszélgetünk, chatelünk akkor ők mégsem akarnak maguktól folytatást. Viszont ha megkérdezem hogy volna-e kedve máskor is beszélgetni akkor igent mond, majd egyszerűen nem keres. Én nagyon szeretek neten kapcsolatot tartani valakivel aki jó beszélgető társ, és nem mindenáron barátnőt keresek, hanem szimplán barátkozni is szeretek velük. Úgy vettem észre a lányok/nők nem veszik komolyan az ottani beszélgetéseket és csak unaloműzésre használják. Egyszerűen nem értem hogy miért nem törekednek a folytatásra ha minden stimmel, vagy ha megdumáljuk a későbbi chatelést akkor miért tűnnek el. Ez nem jelent semmit nekik? Vagy arra várnak hogy én nyomuljak? Jó volna, ha néha nem éreznem hogy pedáloznom kellene.

21/F


2015. dec. 30. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

"Viszont ha megkérdezem hogy volna-e kedve máskor is beszélgetni akkor igent mond, majd egyszerűen nem keres"

Neked kéne keresni...

2015. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
meg is válaszoltad a kérdésed ! csak unaloműzésre használják. megunnak aztán nem írnak ha unatkoznak akkor talán rád írnak mint múltkor rám jaj nagyon unatkozok gondoltam rád írok írta 1 csaj .....
2015. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha abban állapodunk meg hogy ő ír, akkor sem történik semmi.
2015. dec. 30. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én pont tegnap jártam úgy, hogy kérte egy srác, hogy írjak, én írtam neki, beszélgettünk, és hirtelen eltűnt.
2015. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Számomra a netes beszélgetések egy idő után kiüresednek. Akármilyen jókat tudok beszélgetni valakivel, egy idő után, ha nincs személyes kapcsolat, valahogy fárasztóvá válik az egész - mert nyilván nehéz miről beszélgetni valakivel, akit szinte sosem láttál.


Sok, érdekes beszélgetőtársam van ennek ellenére az interneten: van péládul egy erdész srác, aki rengeteg érdekes dolgot tud mesélni fákról, virágokról. Az én életem viszont feleannyira sem izgalmas, mint az övé, nem tudok olyan jól, szórakoztatóan írni valamiről, mint ő. Ígyí inkább megvárom, még kedve van nekem mesélni - ez ilyen íratlan megállapodás: én pont úgy hallgatok, ahogy ő szereti. :) Olyan is van, aki szereti az én magányos kis irdai történeteimet, velük szívesen megosztom, nevetgélünk.


Kezdeményezni azért nem szoktam, mert sok srác nem érti a friend zone-t :S, és rögtön randiajánlatnak veszi, ha egy kicsit is érdeklődöm, hogy hogy van. Sajnos sokan azt gondolják, hogy a pártalanság az egyetlen problémájuk, minden gondolatuk e körül forog, ezért egy idő után kellemetlen velük beszélgetni akkr, ha én kezdeményezek és nem akarok semmit. Ebből mindig sértődés van - pedig párkapcsolatban élek.

(26L)

2015. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak ego növelésre használják az internetet a nők.
2015. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok, ahogy 5-os is irta.


Chatelni hosszutavon nem szeretek, max. baratokkal.


Ha meg kezdemenyezek eloben vagy neten, pusztan beszelgetes celjabol, akkor meg mindig felreertik. Mindig. Es egy ido utan megunom a haritast vagy a kinos visszautasitast.

Nem viselkedek kihivoan, csak kozvetlen vagyok. Viszont sokszor a ferfiakkal jobban el tudok beszelgetni,mint a nokkel, de igy nem lehet...

2015. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert ez lett beléjük nevelve. Mondd el neki őszintén ugyanezt, ha nem vesz magán fáradságot ezek után sem, akkor hanyagold.
2015. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Nézzük, hogyan szeretne tekinteni egy férfi egy tök hétköznapi netes beszélgetésre: [link]


És most nézzük, hogyan szeretne tekinteni egy nő egy tök hétköznapi netes beszélgetésre: [link]

2015. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9


és tényleg igy van xD

2015. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!