Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem rákeresett az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rákeresett az interneten arra, hogy mennyi ideig lehet gyereket elvetetni? Akkor szerintetek is megcsalt?

Figyelt kérdés
Én nem hittem a szememnek mikor megláttam! Teljesen bele betegedtem...3 nap alatt az idegtől nem látok és 4 kg-ot fogytam. Leszögezném nem vagyok terhes!
2016. jan. 26. 10:43
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Csak magamba keresem a hibát, hogy hol rontottam el a kapcsolatunkat mit tettem.
2016. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj, ennyi.
2016. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy hallott valamit a rádióban/TV-ben, beszélgetés közben feljött, kíváncsi lett? Tudnád mennyi random dologra képes vagyok rákeresni különböző hülyeségek miatt.. Szép is lenne, ha ez bármire utalna a kíváncsiságomon kívül.


Ha volt előzménye, akkor azért idegeskedj, önmagában ez még semmi.

2016. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
51%
Volt előzménye a dolgoknak azért kezdtem kicsit kutakodni. Tudom rossz, de ezért ne ítéljetek el. Soha nem voltam még ilyen helyzetbe és soha nem jártam utána semminek...
2016. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha te nem vagy terhes, akkor lehet a férjed az.

Ne vonj le ebből messzemenő következtetést.Én is rákeresek néha egész meglepő marhaságokra, de semmit nem jelent.Lehet csak eddig ezt nem tudta és kíváncsi volt rá.Szerintem ha nője lenne, az utána nézne saját maga ennek a kérdésnek.

2016. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Két felhasználód van kérdező?
2016. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Esetleg több is... de két felhasználó biztosan. A nagy eszével nem lépett át egyikből a másikba.


Gondolom, akkor is ilyen paranoiás, ha a férjéről van szó. Ahol nincsenek jelek a megcsalásra, ott csinál gyorsan.

2016. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ajj...lehet, beszélgetett valakivel erről, ő úgy tudta 12 hét, a másik úgy tudta, 14 hét és rákeresett, h jól emlékszik-e.


-.-'

2016. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne ha 3 nap alatt én is le tudnék adni 4 kilót...
2016. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti azt, hogy megcsalt! :)

Én egy bajban lévő barátra gyanakodnék.

2016. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!