Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes írni egy ilyen levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes írni egy ilyen levelet olyan nőnek, aki nem ír vissza interneten?

Figyelt kérdés

Elmondom a véleményem neki, hogy ennyi tisztelet nincs benne hogy legalább egy nemleges válasz levélre nem képes és hogy nagyon szégyellje magát.

Érdemes írni ilyen levelet, ilyenkor azért szégyellni fogja magát, hogy milyen.


2016. jan. 23. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdemes.

Én is kaptam már ilyet, pont lesz*rtam azt is.:)

2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
lol le se fogja szarni. szerinted egy nap hány ilyen levelet kap?
2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdemes.
2016. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tudsz visszaírni? Mert ha nem akarsz tőlem semmit,oké,megértem,de legalább közölhetnéd.Na mindegy ennyit értél szia!Ezt írd inkább!
2016. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes. Ha nem nézel ki jól szerinte, el se fogja olvasni.
2016. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
4-es, minek írja ezt? Minek pazaroljon rá energiát? Nem tudom, mi értelme. Kérdező, lépj túl.
2016. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, fölösleges. Én pl ezt is ugyanúgy lesz-rnám.

Senki nem tartozik neked az idejével, ha valaki nem válaszol, nem válaszol, tiszteld már magad annyira, hogy felfogod a helyzetet, és tovább lépsz.

2016. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nők százai ezt csinálják társkeresőn. Az hogy random nő nem ir vissza, az még hagyján. De társkeresőn is ez megy, már ha ezeket nőnek lehet nevezni. Emiatt a mentalitás miatt van ennyi kiégett fiatak felnőtt, emiatt hal ki a nép
2016. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen, a legférfiasabb viselkedés ilyenkor, hogy szépen otthagyod és továbblépsz.


Ne is lássa rajtad hogy most ez téged komolyabban zavar.

2016. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látod, aki paraszt, az is marad.
2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!