Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem rákeresett az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rákeresett az interneten arra, hogy mennyi ideig lehet gyereket elvetetni? Akkor szerintetek is megcsalt?

Figyelt kérdés
Én nem hittem a szememnek mikor megláttam! Teljesen bele betegedtem...3 nap alatt az idegtől nem látok és 4 kg-ot fogytam. Leszögezném nem vagyok terhes!
2016. jan. 26. 10:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen más gyanús dolgot találtál még?
2016. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Inkább az jelent rosszat, hogy úgy érezted, hogy kutakodnod kell. Ezt az érzést, gyanakvást valami kiváltotta. Ha nem tudatosan akart féltékennyé tenni, akkor készülj fel lelkileg, és kérdezz rá.


Teljesen váratlanul, csendes, nyugodt környezetben, pl ebéd közben. Nézz a szemébe, és kérdezd meg tőle, hogy "mikor szül a barátnőd?" Figyeld a reakcióit, és a válaszát. Ha az lesz a benyomásod, hogy mellébeszél, és hazudik, az azért lesz, mert jó eséllyel hazudik.

2016. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A "mikor szül a barátnőd" kérdés szerintem annyiból rossz, mert ha nincs semmi, akkor sem lehet rá normális választ adni. Ebben mi lenne az a reakció, ami meggyőzően a hűségről tanúskodik?


Tényleg fura ez a két felhasználós dolog, remélem, hogy nem a férjedével léptél be véletlenül! :D


Egyébként egy-egy témát könnyen ki lehet magyarázni, én kicsit összetettebb módon nyomoznék és szembesítenék, ha már muszáj. Nem egyenként tenném fel pl. a kérdéseket, mert azt egyenként ki lehet magyarázni, de ha váratlanul kap egy halommal, akkor könnyebben kerül felkészületlensége miatt önellentmondásba, pláne, ha korábban már ártatlanul rákérdeztél valamire.

2016. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam a válaszokat... Rengeteg naív ember van. Persze, a barátja van bajban, meg erről beszélgettek, és érdekli a téma mi? :DDD

Ne legyetek már ennyire birkák. A pasi felcsinált valakit, a kérdező meg sejti. Ennél nincs világosabb.

Sajnálom a kérdezőt, remélem hamar túlteszi magát ezen a moslék pasin.

2016. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%

#24 Megjött az ügyeletes femináci. :-)

Áruld már egy légy szíves, hogy mely információk birtokában hoztad meg az ítéletet? Vajon hova van leírva a mindent megdöntő bizonyíték, hogy igazad van? Nem látom az ítéleted indoklását? És egyáltalán ki vagy te???? És egyáltalán hogy jössz ahhoz, hogy sértegessél másokat?

Az hogy, te utálod a férfiakat a te bajod, de senki nem jogosított fel arra, hogy ócsárold is őket, főleg nyilvánosan!

2016. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kerdezo,van fejlemeny azota?
2016. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!