Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt mindenki álomvilágban él?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki álomvilágban él?

Figyelt kérdés

Itt ahogy látom, szinte minden megcsalásos kérdésnél az a legtöbb reakció, hogy aki megcsalja a párját, az egy utolsó senki, már egy csók vagy szexuális levelezgetés is megbocsáthatatlan bűn, és a gyerek vagy az anyagiak miatt együtt maradni meg gyávaság és értelmetlen.

Ehhez képest a valóságban teljesen mást tapasztalok. Akik 5-10-20 éve együtt élnek, közös gyerekkel, stb, sokkal összetettebben látják ezt a problémát, és egy apró félrelépés miatt nem feltétlen dobják azonnal el a kapcsolatot ész nélkül. Persze a legtöbbször biztos a valóságban is szétválás a vége, négyszemközt beszélgetve emberekkel nekem az jön le, hogy majdnem minden férfi félrelép vagy megfordul a fejében, a nőknek pedig ez nagyon nem tetszik, de olykor megértik, és ha egyébként szeretik egymást, próbálnak túllépni rajta. Egy csókon főleg. És nem, én még sosem csaltam meg a párom, de gondolni gondoltam már rá, és ettől nem érzem, hogy nem szeretném őt nagyon.


2016. febr. 8. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kérdés most arra megy ki, hogy el kell nézni, ha a férfiak hűtlenek? Nem bűn az, csak a nők fújják fel?


TE nyugodtan legyél egy gyenge, és menj a farkad után.

Ettől ne legyen mindenkinek kötelező.


Azt egy házaspár letisztázza, kinek mi az, ami MÁR megcsalás. Neked ehhez semmi közöd.

Ha ezt a határt az egyik fél átlépi, akkor tudja is, hogy a másik ezt hogy ítéli meg. Nincs olyan, hogy utólag derül ki, ha a csók már nem fér bele.


Ne élezd ki a kérdést a nőkre!

A férfiak 99%-a megcsalásnak tekinti, ha a felesége mással csókolózik, vagy rendszeresen forró sms-eket vált egy kollégával.


A válás pedig nem tragédia. Még mindig jobb egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol nincs megbecsülés, bizalom és vonzalom.

2016. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Én a 6-ossal értek egyet, te élsz egy megjavíthatatlan álomban kedves kérdező.

Semmi sem kötelező, csak a könnyebbik utat választják az emberek, inkább eltűrnek elviselnek minthogy atya világ....10 év után most akkor kezdjek bele egy újba?? Jéézusom egy csomód idő jujjj,,,,jézusom már 25 éves vagyok atya világ kinek fogok kelleni...

Inkább lustaságnak mondanám.

2016. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

addig még valakit nem csaltak meg, könnyen állítja azt amit a kérdező.

majd ha neki is lesz tapasztalata megcsalásból, akkor rájön hogy nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogy azt képzeli.

2016. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Megcsalás után az marad a párjával aki fél változtatni az életén vagy nincs erre lehetősége.Kivételek mindig vannak,de egy átlagos kapcsolatba nem fér bele a megcsalás és ha a felek együtt is maradnak az már soha nem lesz olyan.
2016. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
én eleve nem értem a megcsalás szót... lefekszik valaki mással, mert örömét leli benne, ez nem megcsalás, boldog vagyok, ha ő is boldog... attól még szeret engem, hozzám jön haza és hatalmasakat szeretkezünk... de túl hiperaktív és vannak olyan igényei, amiket fizikailag képtelen vagyok kielégíteni... 30/f
2016. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
66%
Igen ezt én is tapasztaltam hogy itt mindenki rögtön dobja a párjàt. Én màr tapasztaltabb vagyok , és igen én is màsképp làtom. Nem azt mondom hogy meg kell bocsátani, de sok mindent àt kell gondolni, értékelni. Lehet nevezni tàrsfüggőségnek, gyàvasàgnak, vagy akàr minek, de a való életben nem ennyire minden fekete és fehér. Plâne tizenév hàzassàg utàn, nem biztos hogy egy rossz döntés miatt rögtön el kell dobni mindent. Lehet esélyt adni, ha nem fog mûködni akkor utàna se fog. Valaki együtt tud élni ezzel, valaki nem, de nem feltétlen az a megoldàs hogy otthagyunk csapot papot.
2016. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

Nézd nem élek álomvilágban, nagyjából olyan kérdésekre szoktam válaszolni amiket már én is átéltem.

Mikor úgy döntöttem elhagyom a feleségem, akkor az azért volt, mert úgy gondolom, nem vagyok köteles egy szar házasságban leélni az életemet. Az hogy mióta vagyunk együtt teljesen mindegy, ha valami nem működik, attól nem lesz jobb ha azt mondjuk na 10 év meg 2 gyerek mégse váljunk el, mert a 10 év az mégiscsak 10 év.

Mondok egy példát eltöltesz egy munkahelyen 10 évet, a végén már gyomorideggel jársz be dolgozni, arra gondolsz ilyen esetben is hogy már 10 éve itt dolgozom ezért nem váltok munkahelyet? Nem hinném.... Valószínűleg az első adandó alkalommal lelépsz egy jó céghez.

Amiért sokan nem mernek egy házasságból kilépni: anyagi problémák, félelem hogy egyedül marad társ nélkül, mit szólnak majd az emberek. Nő és férfi egyaránt fél ezektől.

Ha egy varázsütésre le lehetne cserélni a megcsalót, és egy olyan embert lehetne a helyébe kapni aki álmaink partnere, akkor csak úgy hullanának a megcsalók.... Senki nem azon lenne hogy beszéljük meg, meg hogy gyerekek miatt, meg anyagiak miatt.... Húllana a férgese nekem elhiheted.

2016. febr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!