Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előbb-utóbb miért lép félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb miért lép félre szinte mindenki, aki pl. munka miatt hosszabb ideig távol van a párjától?

Figyelt kérdés

Lássuk a céget, ahol dolgozok. Ez a firma Budapesten van, és van egy sofőrünk, aki pécsi, de csak hétvégén jár haza. 4 gyerekes édesapa, a felesége minimálbérből él, ő 140 körül keres. Már a második munkatársnővel kezd ki. (3 éve van itt)


Egy csaj imserősöm pasiját kivitte a cége Németországba 2 hónapra... Egy hónap után elkezdett rám nyomulni. Azzal az indokkal, hogy szereti a párját, de már nem bírja szex nélkül.


Megint másik lány férje szintén kikerült külföldre kb fél évre... Őt konkrétan egy szextárskeresőn láttam meg. Kérdeztem, hogy mégis miért csinálod ezt? A válasz "Nagy a szerelem, de ez az idő túl sok"


És szinte MINDEN ismerős, így előbb-utóbb félrelép, akár mekkora is a szerelem. Miért van ez? Ha nekem lesz messzebb munkám, viszem a páromat is...


Más is ezt tapasztalta?



2015. márc. 3. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az fura, hogy valaki két hónapot nem bír ki szex nélkül. Ott biztosan nem volt nagy a szerelem.

De hosszabb időnél valóban rossz lehet. De nem a szex hiánya. Hanem a másik ember szeretetének a hiánya, a kedveskedés, az szeretgetés. Aki olyan típus, hogy igényli ezt, szüksége van rá, az idővel biztosan belemegy valamilyen kapcsolatba, hogy kapjon egy kis szeretetet.

Ha külföldön van az ember, idegenek között, új helyen, akkor eleve kiszolgáltatottabb, érzékenyebb, akkor talán még jobban olyan lelki állapotban van, hogy örül minden kis kedvességnek, közeledésnek.

2015. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még valami: Akinek nem inge... Csak azt írtam, amit tapasztaltam.
2015. márc. 3. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Most kivétel nélkül olyan eseteket soroltál fel, ahol a két fél huzamosabb ideig van távol egymástól. Arra esetleg nem gondoltál, hogy magányukban keresnek valakit? Vagy szerinted egy ember úgy működik, hogyha egyszer elkötelezi magát valakinek, akkor onnantól kezdve nem vágyik senki másra? Bullshit, az embernek kell társaság, van aki beéri egy beszélgetőpartnerrel, van aki egy ivócimborával, de van akinek kell a testiség is. Ha neked lenne házastársad (nem tudom van-e) és elvinnélek téged Ausztráliába dolgozni, őt meg Spanyolországba, akkor lefogadom, hogy te is egy idő után új társaság után néznél. Meglehet, hogy nem szexpartnert keresnél, de a tökeimet rá, hogy minimum lenne egy lelki szemetesládád, akinek elmondanád minden bajod. Miért? Mert ember vagy baz+ és, mint ilyen igényelsz bizonyos szintű szociális interakciókat.
2015. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
A nemi ösztön azért van, hogy az emberiség ne haljon ki, és nagyon jól teljesíti a célját, mert már 7MRd felett vagyunk. Nem az a rendeltetése, hogy mindenki jól érezze magát, ezt el kell fogadni.
2015. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Miért csak a férfiakról írsz? Legalább annyi itthon maradt nő lép félre.

Nem szeretik igazán egymást, nem tudnak az ösztöneiken uralkodni, ennyi. De ezt nem lehet minden párra ráfogni. Vannak mind két nemből, akik hűségesek tudnak maradni.

2015. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem az emberek miért nem elégednek meg a maszturbálással,ha nincs punci/kuki a közelben....


Szerintem azért,mert semmi önkontrolljuk sincs. De nem is csak önkontroll,hanem tisztelet nincs se a párjuk,se mások iránt!

2015. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Azért mert ez nem csak a szexről szól. A maszturbálás nem fog megpuszilgatni, átölelni, erőt adni, ha rossz napod volt.

Valóban szükségünk van emberi kapcsolatokra, egy másik ember közelségére, törődésére.

2015. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert gerinctelenek és gyengék, nem szeretik és tisztelik eléggé a párjukat és csak saját magukkal törődnek. Csak az lebeg a szemük előtt, hogy én, én, én aztán, hogy a másikkal mi van, azt leszarják. Tudom, hogy elhidegül a kapcsolat egy idő után és szeretet meg szex hiánya van az embernek, de ezt lehetne korrekt módon is intézni és nem aljas módon, a másikat megalázva és nem törődve az érzéseivel.
2015. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert az otthontól való távolság a legerősebb afrodiziákum. Elég csak az iskolai kirándulásokra, táborokra gondolni.
2015. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az itthon maradt fél vagyok (nő).Soha nem csaltam meg a párom,most mégis megtörtént.Egyszerűen nem tudtam magamnak parancsolni,olyan vonzódást éreztem/érzek,ami szabályszerűen hasfájást okoz,annyira érzem,még ha csak rágondolok is.Nem értettem magamat mi történt velem,végül aztán rájöttem,pont menstruáció előtt voltam,megbolondultak a hormonjaim.És ezen a maszti se segít.Nem érzem magam bűnösnek,mert úgy éreztem meg kellett tennem.
2015. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!